Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :)
327 Cevap173305 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

150 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:48:23 

Beyler Foto Varsa Foto Koyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rio aLbérTo -- 14 Ocak 2009; 21:59:01 >

Mavi Korku
Since 2008

337 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:50:34 

kiralar çok pahalı en lüks yer, çok modern insanlar var, 1000$ dan başlıo kiralar....

önce iyi bir eğitim şart....

yakın dövüş, kung fu tekvando havada kurşun yakalama tarzı ha bide atletizm....

insan olmak yetmez yetmiyor bazen, süpermen süpermen olmak lazım bazen....

2274 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:51:47 

quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

kiralar çok pahalı en lüks yer, çok modern insanlar var, 1000$ dan başlıo kiralar....

150 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:52:19 

Mavi Korku
Since 2008

1997 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:53:05 

Polislerin bile girerken korktuğu bir yermiş,Ankara'da oturan bir arkadaşım dedi.Ayrıca Çinçin'e gitmek Lebron'la teke tek oynamak gibi birşeydir dedi

1078 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:54:06 

Çin çini dağıttılar diye biliyorum sincan tarafına ama zamanında jandarma bile giremiyodu

...Aşkımız iki gözlüklünün öpüşme çabasıydı;
gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Ocak 2009; 21:54:54 

askerde iken çinçin den bir nasıl desem surette insan ama aması var işte biri vardı ankaradan nefret ettim düşünün çinçinin etkisini

sürekli şöyle derdi arkadaşlarına biz çinçinin bebesiyik ulenn

kimbilir belkide hepsi aynı değildir

1399 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:56:00 

ewt zamaninda ank. yasiyodum hic gitmedim ama tehlikeli basiboslarin serserilerin gittigi herkes acikca uyusturucu sattigi ne bilim iste ole bir yermis.. cok duydum ne bisi gordum ne de haberlerde fln gordum..

şeker bile yiyemezki kağıt gibi yanan çocuk
Nazim Hikmet

1460 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:56:21 

yanında fbi olsun gene giremen :D

adamlar sokakta ........ yapiolar :D

kimse bisi diemio

çinçinde olaylarda 155 yok :D

onlarda ayrı bir hat biz ona burda ıslık dioruz :D

•••GalataSaray•••
•••R-Y-Z•••

1078 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:57:01 

quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

askerde iken çinçin den bir nasıl desem surette insan ama aması var işte biri vardı ankaradan nefret ettim düşünün çinçinin etkisini

sürekli şöyle derdi arkadaşlarına biz çinçinin bebesiyik ulenn

kimbilir belkide hepsi aynı değildir

1404 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:58:14 

çinçinli delikanlı nasıl faça atmış bi bakın hele

http://www.youtube.com/watch?v=zBkvOMhpPfw

150 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:59:06 

http://www.itusozluk.com/goster.php/%E7in%E7in

yasak değilse link verdim

100 metre yakınına bile yaklaşılmaması gereken semttir. zira bir anda çevrenizi saran mahalleliler tarafından don gömlek bırakılabilirsiniz. kavgaları boldur, polis giremez, herhangi bir olay olduğunda jandarma giriş-çıkışları tutup kimlik kontrolü yapar. arabayla geçilecekse, mümkün olduğu kadar hızlı olunmalıdır yoksa bir anda arabanın kapısı açılır ve cüzdan, telefon vs. zerzevat bir anda yok olur

Mavi Korku
Since 2008

1078 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:00:00 

Alsana çin çin nasıl bi yerin cevabı
http://www.bildirgec.or...-cincin-de-kalasnikofla

173 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:01:54 

ben 10 yıl önce falan çinçine yakın bir yerde yaşıyordum. bilirim oraları. abartıldığı kadar "deli" bir yer değil, ama çok da tekin bir yer değil diyebilirim.

en azından tarlabaşı gibi değil.

3232 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:05:01 

quote:

Orjinalden alıntı: oeste

çinçinli delikanlı nasıl faça atmış bi bakın hele

http://www.youtube.com/watch?v=zBkvOMhpPfw

bi insan nası bu kdr beyinsiz olabilir hala merak ediyorum

bang! bang!

6372 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:05:09 

ismi kulağa hoş geliyor çinçinçin tuttifruttinin cıngılına benziyo. Gereken bağlantıyı siz kurarsınız artık

150 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:05:20 

ankarada bu isimli mahallede bulunuyorsanız ve karşıdan ceketli bir mahalle delikanlısı bir kolunu hiç kırmadan bükmeden sallayarak size doğru koşuyorsa ve koşarken o kolun olduğu yana doğru kaykılarak hafif yan yan geliyorsa.. kaçın.. o ceket kolunun içinde döner bıçağı vardır.. ki mahallenin ortamı göz önüne alındığında bu iyimser bir tahmin olarak bile kabul edilebilir..

ulem aynısı akrabamada olmuş ha sonuç ne derseniz cüzdan kaptırmış akrabam

Mavi Korku
Since 2008

3962 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:08:44 

Pek tekin bir yer olmasa da,Kurban Bayramı'nda arabayla et dağıtmaya gittiğimizde ordakilere hiçte öyle olmadıklarını gördük.

Sanki çinçine o rol biçilmiş ve onu oynuyor gibiydiler...

HAYAT BİR OYUNSA ŞİMDİ LEVEL ATLAMA ZAMANI
(zorlandığında hile serbest)

1078 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:10:21 

quote:

Orjinalden alıntı: acheron

bi insan nası bu kdr beyinsiz olabilir hala merak ediyorum

Adamlar tövbekar

150 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:10:35 

quote:

Orjinalden alıntı: Farabî

Pek tekin bir yer olmasa da,Kurban Bayramı'nda arabayla et dağıtmaya gittiğimizde ordakilere hiçte öyle olmadıklarını gördük.

Sanki çinçine o rol biçilmiş ve onu oynuyor gibiydiler...

Allahtan kurban diyerekten kesmemişler sizi Farabi

çinçinden foto yokmu ya

Mavi Korku
Since 2008

482 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:11:20 

Belki çok aptalca ama bir gün macera olsun diye yanımda 10 lira parayla birkaç tane de sağlam arkadaşla böyle bir yere girmeyi istiyorum

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 22:11:35 

quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

ismi kulağa hoş geliyor çinçinçin tuttifruttinin cıngılına benziyo. Gereken bağlantıyı siz kurarsınız artık

ÇinÇin ÇinÇin Avokado, ÇinÇin ÇinÇin Kiraz, ÇinÇin ÇinÇin Ananas.

3232 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:12:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Rio aLbérTo

Allahtan kurban diyerekten kesmemişler sizi Farabi

çinçinden foto yokmu ya

benim arkadaş çekmeye gittiydi de sağ çıkamadı

bang! bang!

1404 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:13:17 

Merak ettiğim çinçinde travesti ve türevleri yaşıyomudur ?

131 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:15:05 

Bu konudaki kullanıcılar: mrcopper, _Game_Shadow_, BluuBZeR0, azah, SanSaR Salvo, serious_captain, _Beta_, Anectodhe, bonobopanzer, Hocam?, BARKU, |Uqur|, LastDestruction, DunkeR, NirVaNa, Rio aLbérTo, posetr, Airbourne, EmReErDeM 07, Joke®™, Boidae, 4EveRaP, NidderuN, ByNeron, tegben, yasincelik, OldNightDisco, BerAnGe, ClassRouGe, ugr7, ondeire, ironblood, Black Sabbath, fil avcısı

389 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:15:42 

lae çinçinde oturuom hiç böle bişey yok yalan ne atıonuz olm

Computer Informatik

551 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:16:25 

Türkiyenin en belalı yerimi hiç istanbula gelmedin heralde

kurgucu parçası

1078 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:17:47 

quote:

Orjinalden alıntı: mrcopper

Bu konudaki kullanıcılar: mrcopper, _Game_Shadow_, BluuBZeR0, azah, SanSaR Salvo, serious_captain, _Beta_, Anectodhe, bonobopanzer, Hocam?, BARKU, |Uqur|, LastDestruction, DunkeR, NirVaNa, Rio aLbérTo, posetr, Airbourne, EmReErDeM 07, Joke®™, Boidae, 4EveRaP, NidderuN, ByNeron, tegben, yasincelik, OldNightDisco, BerAnGe, ClassRouGe, ugr7, ondeire, ironblood, Black Sabbath, fil avcısı

3962 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:18:21 

quote:

Orjinalden alıntı: rehaatabey

yanında fbi olsun gene giremen :D

adamlar sokakta ........ yapiolar :D

kimse bisi diemio

çinçinde olaylarda 155 yok :D

onlarda ayrı bir hat biz ona burda ıslık dioruz :D

Yok artık sizde abarttınız zenci mahallesine beyaz polis giriyor sanki.

İki jilet atıp kendini belalı gösterip bundan başka övünecek hiç birşeyi olmayan insanlarada acımıyor değilim hani.

HAYAT BİR OYUNSA ŞİMDİ LEVEL ATLAMA ZAMANI
(zorlandığında hile serbest)

389 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:18:50 

Polis'in giremediği yer yok polisi küçümsemeyelm

Computer Informatik

3185 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:19:02 

Sincanda oturuyorum.Maşallah çinçini aratmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Uqur| -- 14 Ocak 2009; 22:16:23 >

542 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:20:51 

Merak edilecek bir yer değil. Ayrıca polisi de küçümsememek lazım. Sonuçta devlet.

3504 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:22:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Anectodhe

10 yıl istanbul da yaşadım istanbul yanında paris kalır

ama artık eski havası kalmadı çinçinin sincanın arkalarına yenikent törekent civarlarına dağıttılar; onlar zaten kalabalık olmasa bişi yapamazşar

551 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:24:17 

quote:

Orjinalden alıntı: THR

10 yıl istanbul da yaşadım istanbul yanında paris kalır

ama artık eski havası kalmadı çinçinin sincanın arkalarına yenikent törekent civarlarına dağıttılar; onlar zaten kalabalık olmasa bişi yapamazşar

istanbulda yaşadıgın yere baglı ;) bana türkiyede ; dolapdere tarlabaşı gazi mahallesi z.burnu vs gbi yerler gösterbilirmisin ;)

kurgucu parçası

1680 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:24:31 

Türkiye'nin Harlem'i denebilir.

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

4319 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:28:31 

Çekerim emanetimi girerimde çıkarımda sesi çıkanın dilini keserim.Çin miş minmiş anlamam

482 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:30:29 

İstanbulda Gülensuyu görün isterseniz bir de

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1125 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:31:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Anectodhe

aynen bi gazi mahallesine sarı gole girmemişlerdir hele nevruzda nevruzda bi kac yıl once gopla mac vardi minik takımdaydım gazi mah vermişlerdi macı mac cıkısı az kalsın bizide halaya alıolardı yolları kapatmıslar yolun ortasında halay cekiyorlar ates ediyorlar tufeklerle ateside yakmıslar zor kacdik Bi kerede sarı golde dayak yemişdim çingenelerden hiç unutmam az kovalamamıslardi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

551 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:33:19 

quote:

Orjinalden alıntı: call of

aynen bi gazi mahallesine sarı gole girmemişlerdir hele nevruzda nevruzda bi kac yıl once gopla mac vardi minik takımdaydım gazi mah vermişlerdi macı mac cıkısı az kalsın bizide halaya alıolardı yolları kapatmıslar yolun ortasında halay cekiyorlar ates ediyorlar tufeklerle ateside yakmıslar zor kacdik Bi kerede sarı golde dayak yemişdim çingenelerden hiç unutmam az kovalamamıslardi

Yani çinçin bizim sarıgölün yanında cami avlusu kalır

kurgucu parçası

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 22:34:43 

2607 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:36:31 

eskiden türkiyenin en belalı yeri diye bi konu vardı yanlış hatırlamıyorsam güzel bir konuydu orda sözü çok geçen yerlerden birisi çinçin...ama abartılıyor yok polis giremiyormuş yok psikopat mekanı falan filan diye....şöyle bi etrafınıza dönüp baktığınızda bu tip insanların heryerde olduğunu görürsünüz bolca bulunduğu mekan ise çinçin..

BMW M POWER TEAM
strobist = SmT #

3163 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:37:25 

3-4 sene olmustur en son gittigimden beri,Ankara'daki amcaoglu ile 2 kisi alisveris yapmaya gitmistik,pek kötü muamele olmadi,elmas abla diyorlar bir kadin var,onunla laklak bile yaptik mahallede,belki yasinda etkisi vardir bilmiyorum.
Yinede yaninda etrafi iyi bilen biri olmadan 30 yas alti için sakat yer,gerek yok.

Visita Interiorae Terrae, Rectificando Invenies Occultum Lapidem

340 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:38:49 

istanbul kartal

LoL

280 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:39:29 

quote:

Orjinalden alıntı: yasincelik

Polis'in giremediği yer yok polisi küçümsemeyelm

+1 jandarma fılan gıremıyo yazmıslar. polıs jandarma ıstedıgı yere gırer ıstedıgı elemanı alır. bu sadece bu tur yasantıyı gosterıs sayanların zavallıların uydurması

1233 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:39:31 

quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

Baycan kardeşimi sevdim beeee

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 22:40:23 

Üniversitenin ilk yılları.. Devrimci bir arkadaşım vardı, Çinçin'de gecekonduları varmış. Neyse bahçesinde mangal yapmak için çağırdı bizi, arabayla 4-5 kişi gidiyoruz. Başta öyle çok da anlatıldıkları yer gibi gelmedi. Neyse yedik, içtik... Alkolün de etkisiyle arkadaş arabayı evin avlusundan çıkarırken yan evin avlusunun duvarına çarptı.. Orda evleler böyle bir çevre duvarı içerisindedir, sokaklar daracaktır. Sokaklarda ısık falan yoki tek ışık arabanın farları.

Arabadan indik, ne oldu falan diye. O anda avlusunun duvarına çarptığımız adam içerden bir çıktı, elinde bir pompalı bir de kırkbeşlik. Ama topal bir adam ve pompalı tüfeği baston gibi kullanıp ondan destek alarak yürüyor. Küfürler saçarak silahı doğrulttu bize. Kaçacak yer bakıyorum ama kaçacak hiç bir yer yok. Sokaklar tek arabanın çeçeceği genişlikte, ve avlu dyvarları var. Bahçedden içeri bile kaçamazsın, o udvarları aşamazsın. Bari bacağımıza sıksın falan derken orda oturan arkadaş geldi, bunun komşusuymuş. Öyle olunca olay tatlıya bağlandı ama gece gece gidiyoduk ..ok yoluna. Bir daha da uğramadım zaten Çinçin'e.

Ama Çinçin darbe yıllarında falan sosyalizmin kalesi olmuş bir yerdir... O zaman da polis, asker giremezdi. Hala da öyledir. Ancak imdi siyasetin ötesinde suç merkezi olmuş 5 lira için insanlar öldürülüyor o mahellede, esrarın-eroinin, çalıntı maların merkezi olmuş. Eski delikanlıları yok yani mahallelerin, varsa da çok az.

1857 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:41:09 

Ankaragüçlü grup gecekondun kaynağı burasımı?
cidden merak ettim o gruptan olan varsa sölesin.

Denemelerim, Şiirlerim ..

443 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:41:10 

siz Eskişeihr 71 evler e hiç gelmediniz galiba kaç tane adam öldü bir yılda bi araştırın

1045 Mesaj

[27 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

14 Ocak 2009; 22:41:29 

istanbulun hertarafı öyle

841 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:41:53 

bizim insanlarımız kadara abartan insan varmıdır acaba şu dünyada biri polis giremiyor diyor diğeri jandarma dış devletlerde çinçinden korktukları için bize bir şey yapamıyorlar değilmi
polis yada jandarma istesin orda tek ayak üstünde yürütürler sokaklarda

T.C Tarih Kulübü

1233 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:43:59 

Valla benim üni sırasında bağzı mal arkadaşlarım ki hala çok severim hepsini ,araba ile oraya gitme gafletinde bulunmuşlar bişeyler almak için ve yaptıkları tek icraat araba ile onları gezdirip(2 kişi toplam 4 benim arkadaşlar ile ) sonra da telefonlarını vermişler ve paşa paşa geldiklerini hatırlıyorum .
Ayrıca polisin bile oraya kolay kolay giremeyeceğini duydum ! Daha önce çatışma bile olmuş orada polislerle ve almamışlar semte ... Tabi sadece duyum...

1125 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:46:19 

quote:

Orjinalden alıntı: emrekaa

+1 jandarma fılan gıremıyo yazmıslar. polıs jandarma ıstedıgı yere gırer ıstedıgı elemanı alır. bu sadece bu tur yasantıyı gosterıs sayanların zavallıların uydurması

Ne cabuk nevruzu ve gazi mahallesini unuttunuz gecen yıl haberleri izlemedinizmi bi hafta ist/gazi mah. polisler panzerlerle giremediler :S

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1886 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:46:41 

Polis veya Jandarma giremezmiş, pehhh.

7963 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:49:19 

benim arkadaş malboro da çalışyodu anlatıyo çin çinde arabayı çektim arkadan sigarayı indiriyorum diğer kapıdan başka biri arabayı boşaltıyo dedi ne yapıyon lan demiş çekmiş arabadan sopayı bi baktım arabanın etrafı bi sarıldı öldürecekler dedi gittiğim marketin sahibi bi çıktı oranın babalarındanmış dağılın lan deyince hepsi sıraya geçti diyo sonra marketci bu arabadan bi tek kağıt kaybolsun kırarım kemiklerinizi demiş arabayı kitlemedim bile diyo arabayı nöbet halinde korudular dedi bida ben buraya gelmem abi demiş bu ne demiş bida arabayla girmemiş onlar gelip güvenli bi yerden alıyolardı diye anlatıyor

birinci sayfa, ilk mesaj günceldir :)http://forum.donanimhaber.com/m_46528250/tm.htm email:ferhatde@hotmail.com

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 22:53:01 

quote:

Orjinalden alıntı: єянαη

bizim insanlarımız kadara abartan insan varmıdır acaba şu dünyada biri polis giremiyor diyor diğeri jandarma dış devletlerde çinçinden korktukları için bize bir şey yapamıyorlar değilmi
polis yada jandarma istesin orda tek ayak üstünde yürütürler sokaklarda

Tek ayağı bırak süründürerek temizletirler sokakları.

2361 Mesaj
14 Ocak 2009; 22:56:56 

Ankara da uyduruyorum çinçinede defalarca gittim kesinlikle abartıldığı kadar değil, yok polis giremezmiş lafıda tam atmasyon polis yada asker oraya girmek istedikten sonra rahatlıkla girer burdaki sorun şu adamlar bulaşmak istemiyorlar öylede böylede maaşımı alıyorum diyo adamlar yoksa giremediğinden felan değil, öyle olsa askerin güneydoğuda operasyona felan hiç gitmemesi lazım

670 Mesaj
14 Ocak 2009; 23:00:22 

Babam otobüs şoförüydü. Birgün arkadaşını Çinçin servisine vermişler. Durağa gelmiş herkes biniyprmuş ve her otobüse binede arkadaki kart basacak diyormuş. Böyle bir 20 kişilk kalabalık otobüse binmiş ve en arkadan gelen adam 1 tane kart basmış. Bu sormuş tabi noluyor falan 20 kişi bindiniz 1 tane bilet bastınız diye. Adamda soföre "Sen yenisin galiba burada" demiş. Bu anlamış olayı, sesini bile çıkaramamış.

Dear Resident,
The time we spent together however long it was meant the world to me. I would love to see you again, but unfortunately, I cannot. You see, I am a ghost. I can't only materialize once every decade on the anniversary of my death. I chose to spend my one day among the living with you, sweet... Resident. Perhaps we will meet again in another decade, provided you keep your figure.
Until then, all my love from the beyond,
Barney

2395 Mesaj
14 Ocak 2009; 23:00:48