Şimdi Ara

Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
4
Favori
255.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: rehaatabey

yanında fbi olsun gene giremen :D

adamlar sokakta ........ yapiolar :D

kimse bisi diemio

çinçinde olaylarda 155 yok :D

onlarda ayrı bir hat biz ona burda ıslık dioruz :D

Yok artık sizde abarttınız zenci mahallesine beyaz polis giriyor sanki.

İki jilet atıp kendini belalı gösterip bundan başka övünecek hiç birşeyi olmayan insanlarada acımıyor değilim hani.
  • Ankaragüçlü grup gecekondun kaynağı burasımı?
    cidden merak ettim o gruptan olan varsa sölesin.
  • Benim anlamadığım bazıları şehirlerindeki pislik insanlarla övünürcesine mesaj atıyorlar.

Yok sen şurayı görsen çinçin bunun yanında sıfır kalır.
    Yok sen şu mahalleden hiç geçmedin galiba.

Bulunduğunuz şehrin serserileri ile övüneceğinize daha olumlu şeyler bulun
  • Adana ulan!!!!

yok öle bişe tabi gayet insalcılız...
  • Yuh ulan yuh ! Buraları gördükçe Türkiye'de doğduğuma lanet ediyorum. Haklısınız bende duydum bu çinçinin pisliğini.Polis giremiyor değil girmek istemiyor biliyor ki 3 kuruşluk herifleri ayırmak için canı gidecek girmiyor adamlar iyide yapıyor.Bırakın birbirlerini yesinler bizene???Artık onlar bizi rezil ediyorsa ortadan kaldırmak sorun olmayacaktır.Türkiyeyi mahveden insanlar böyle istediğini yapar gezerlerse iyi oluyor bizlere.Boşa gidiyor şehitlerimiz şu vatan için gerçekten boşu boşuna...Kendimi frenlemesem 20 sayfa dahi yazardım ama değmez ki kime ne anlatacakmışım elin japonu bilimle onla bunla ilgilenirken bizim ilgilendiğimiz şeylere bakın.Acıyorum,gerçekten zavallıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRo55

Burayı Hatırlıyorum Galiba.. Sol Tarafta Mezarlık , Sağ Tarafta Mermerciler Var Değil Mi ? Eğer Burası Çinçin İse Buradan Çok Geçtim.. Gerçekten Kötü Biryer Ama Hiç Olay Görmedim Ben.. Sorun Çıkarmadıkça Bir Sorun Olmuyordu..

Aynen dediğin yer hocam , bu otobüsün tam oralarda bi dönüş var , içeri doğru , asıl çinçin orası , bu çinçinin çevre yolu gibi bişey.Bizim otobüslerde çevre yolundan geçiyor çünkü.Ankara - Siteler - Doğantepe

Bu arada herkesin verdiği cevap ; bizim ora daha pislik , alemin kralı biziz tarzında.Kötü şeylerle övünen bi milletiz.

Bu duruma en uygun resim aşağıdaki :

• quote:

Orijinalden alıntı: danterdi

Polisi kovalayan insanlar bile gördüm.

Neden polis kovalamak çok mu zor? Bende toplasam yanıma 10 kişi bnde peşlerim...
  • Beyler Foto Varsa Foto Koyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korku -- 14 Ocak 2009; 21:59:01 >

• kiralar çok pahalı en lüks yer, çok modern insanlar var, 1000$ dan başlıo kiralar....

önce iyi bir eğitim şart....

yakın dövüş, kung fu tekvando havada kurşun yakalama tarzı ha bide atletizm....
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

kiralar çok pahalı en lüks yer, çok modern insanlar var, 1000$ dan başlıo kiralar....

önce iyi bir eğitim şart....

yakın dövüş, kung fu tekvando havada kurşun yakalama tarzı ha bide atletizm....

• Polislerin bile girerken korktuğu bir yermiş,Ankara'da oturan bir arkadaşım dedi.Ayrıca Çinçin'e gitmek Lebron'la teke tek oynamak gibi birşeydir dedi
  • Çin çini dağıttılar diye biliyorum sincan tarafına ama zamanında jandarma bile giremiyodu
  • askerde iken çinçin den bir nasıl desem surette insan ama aması var işte biri vardı ankaradan nefret ettim düşünün çinçinin etkisini

sürekli şöyle derdi arkadaşlarına biz çinçinin bebesiyik ulenn

kimbilir belkide hepsi aynı değildir
  • ewt zamaninda ank. yasiyodum hic gitmedim ama tehlikeli basiboslarin serserilerin gittigi herkes acikca uyusturucu sattigi ne bilim iste ole bir yermis.. cok duydum ne bisi gordum ne de haberlerde fln gordum..
  • yanında fbi olsun gene giremen :D

adamlar sokakta ........ yapiolar :D

kimse bisi diemio

çinçinde olaylarda 155 yok :D

onlarda ayrı bir hat biz ona burda ıslık dioruz :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

askerde iken çinçin den bir nasıl desem surette insan ama aması var işte biri vardı ankaradan nefret ettim düşünün çinçinin etkisini

sürekli şöyle derdi arkadaşlarına biz çinçinin bebesiyik ulenn

kimbilir belkide hepsi aynı değildir

• çinçinli delikanlı nasıl faça atmış bi bakın hele

http://www.youtube.com/watch?v=zBkvOMhpPfw
  • http://www.itusozluk.com/goster.php/%E7in%E7in

yasak değilse link verdim

100 metre yakınına bile yaklaşılmaması gereken semttir. zira bir anda çevrenizi saran mahalleliler tarafından don gömlek bırakılabilirsiniz. kavgaları boldur, polis giremez, herhangi bir olay olduğunda jandarma giriş-çıkışları tutup kimlik kontrolü yapar. arabayla geçilecekse, mümkün olduğu kadar hızlı olunmalıdır yoksa bir anda arabanın kapısı açılır ve cüzdan, telefon vs. zerzevat bir anda yok olur
  • Alsana çin çin nasıl bi yerin cevabı
    http://www.bildirgec.org/yazi/google-i-cincin-de-kalasnikofla
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.