Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :)
327 Cevap167274 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3077 Mesaj
18 Eylül 2009; 20:16:21 

Eski izmir-çimentepe-kale-tepecik-yamanlar gümüşpala
daha yeni olay össden bir kaç hafta önce yamanlar karakolu bastılar apaçiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PokerPeekFace -- 18 Eylül 2009; 20:18:56 >

Slaven Bilić

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Eylül 2009; 22:07:52 

Yuh ulan yuh ! Buraları gördükçe Türkiye'de doğduğuma lanet ediyorum. Haklısınız bende duydum bu çinçinin pisliğini.Polis giremiyor değil girmek istemiyor biliyor ki 3 kuruşluk herifleri ayırmak için canı gidecek girmiyor adamlar iyide yapıyor.Bırakın birbirlerini yesinler bizene???Artık onlar bizi rezil ediyorsa ortadan kaldırmak sorun olmayacaktır.Türkiyeyi mahveden insanlar böyle istediğini yapar gezerlerse iyi oluyor bizlere.Boşa gidiyor şehitlerimiz şu vatan için gerçekten boşu boşuna...Kendimi frenlemesem 20 sayfa dahi yazardım ama değmez ki kime ne anlatacakmışım elin japonu bilimle onla bunla ilgilenirken bizim ilgilendiğimiz şeylere bakın.Acıyorum,gerçekten zavallıyız.

3142 Mesaj
18 Eylül 2009; 22:41:47 

türkiye çapında daha ne çinçinler vardır say say bitmez..

843 Mesaj
19 Eylül 2009; 1:05:04 

Ankara- ŞEntepeye de çinçin-2 derler ama benim favorim ankarada 1. çinçin 2. ise ismetpaşa buralara uğramayın derim adamın g.tünü keserler valla

origin id: emuslu

3142 Mesaj
19 Eylül 2009; 12:46:20 

çinçin ile ilgili bir video çekerseniz altına fon olarak nas - made you look veya got yourself a gun ya da jay-z - 99 problems konulabilir..çinçin in panoraması ile birebir uyan şarkılar dinleneler bilir..

1954 Mesaj
19 Eylül 2009; 12:51:41 

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
Eski şifrem : k_4547203ddsa
bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
birden sustun.
düşmemek için saçlarına tutundu dünya..

3142 Mesaj
19 Eylül 2009; 13:17:53 

tiplere bak ellerinde silahlar falan..

5520 Mesaj
19 Eylül 2009; 13:21:05 

Burayı Hatırlıyorum Galiba.. Sol Tarafta Mezarlık , Sağ Tarafta Mermerciler Var Değil Mi ? Eğer Burası Çinçin İse Buradan Çok Geçtim.. Gerçekten Kötü Biryer Ama Hiç Olay Görmedim Ben.. Sorun Çıkarmadıkça Bir Sorun Olmuyordu..

Uzaklaştırılmış
11 gün cezanın,
7 gün 10 sa. 12 dk. kadarı kaldı.
19 Eylül 2009; 13:39:08 

arkadaşlar benide ekleyin

ankara çinçin doğumlu.zübeyde hanım hastanesi.varmı aynı hastanede doğan ??

Uzaklaştırılmış
19 Eylül 2009; 14:01:11 

Ben çinçine 2002 de gırdım.zaten 1 kez bulundum.meraktan sadece gırmıstım.yanımda 2 arkadasım vardı.arabayla gırdıgın andan ıtıbaren mahallede bır ıpnelık sezıyorsun.adamın bırı arabayla gıderken hafıf egıldı ıcını kestı..bakıslar falan ılgınc..dursak bır adres sorsak bastan asagı gasp ederler arabayıda alıp bızı taksıyle yollarlar..aynen oyle bır hava var.kuytu bıryer..
Antalyada zeytınkoy var polıs gıremez.sıvıl gırer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

440 Mesaj
19 Eylül 2009; 14:11:48 

Harbi sağlam bi mahalleymiş yalnız;

http://www.izlesene.com/video/amator-ankara-cin-cin-li-gokhan-cekim-ramisben-/15856

Bu ne lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabiberci -- 19 Eylül 2009; 16:11:51 >

330 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Nikolai Mw2
19 Eylül 2009; 14:13:50 

Gazi Mah forever

Uzaklaştırılmış
19 Eylül 2009; 15:00:31 

çinçin belediyesi varmı?

2404 Mesaj
19 Eylül 2009; 15:20:21 

quote:

Orijinalden alıntı: BaRo55

Burayı Hatırlıyorum Galiba.. Sol Tarafta Mezarlık , Sağ Tarafta Mermerciler Var Değil Mi ? Eğer Burası Çinçin İse Buradan Çok Geçtim.. Gerçekten Kötü Biryer Ama Hiç Olay Görmedim Ben.. Sorun Çıkarmadıkça Bir Sorun Olmuyordu..

Aynen dediğin yer hocam , bu otobüsün tam oralarda bi dönüş var , içeri doğru , asıl çinçin orası , bu çinçinin çevre yolu gibi bişey. Bizim otobüslerde çevre yolundan geçiyor çünkü. Ankara - Siteler - Doğantepe

Bu arada herkesin verdiği cevap ; bizim ora daha pislik , alemin kralı biziz tarzında.Kötü şeylerle övünen bi milletiz.

Bu duruma en uygun resim aşağıdaki :

Uzaklaştırılmış
19 Eylül 2009; 15:29:23 

quote:

Orijinalden alıntı: xshaon

quote:

Orijinalden alıntı: |Uqur|

Sincanda oturuyorum.Maşallah çinçini aratmıyor

Onun müziği de var

Sincan kahvem hatrına saydım 1 yudumluk aşkım deli sarhoş

4460 Mesaj
19 Eylül 2009; 15:50:44 

bir fizyon bombası tamamdır

Astra Coupe Turbo VMAX Stage 4 300+

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 1 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
13 Ekim 2009; 22:50:42 

quote:

Orijinalden alıntı: My_CaRizMa

arkadaşlar benide ekleyin

ankara çinçin doğumlu.zübeyde hanım hastanesi.varmı aynı hastanede doğan ??

benn

Uzaklaştırılmış
13 Ekim 2009; 23:22:33 

Benim bildiğim tek polis giremeyen, daha doğrusu direnişle karşılaşıp zorlanarak giren yer, siyasi olaylar olduğunda gazi mahallesi. Polis giremezden kasıt aslında yıllardır uyuşturucu satıldığı bilinen yerlerin varlığını sürdürmesi. Bunun nedeni polis girememesi değil, ortada dönen rant rüşvet vs. Arada hacı hüsreve baskınlar oluyor ama sonuç yine aynı. Ordaki tüm evlerde, gecekondularda plasma tvler, son teknoloji setler vs.ler var. Cigara almaya giden bir arkadaş sayesinde geçen senede sık sık giriyordum arabayla hacı hüsreve ama "müşteri" olduğumuzdan bişey olmuyordu, ben bile ordaki her evde uyuşturucu satıldığını biliyorum polisin bilmemesine imkan yok, yani bilerek izin veriliyor.

457 Mesaj
13 Ekim 2009; 23:30:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

Çin çini dağıttılar diye biliyorum sincan tarafına ama zamanında jandarma bile giremiyodu

sincana tanklarla girildip boy gösterildiği günleri hatırlıyormusun

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

2602 Mesaj
14 Ekim 2009; 8:46:35 

Geçen gün hastane taraflarındaydık. Telsizler' de takıldık. Babam Cuma' ya gitti. Beyaz Toros' ta tek başıma bir saat oturup arabaya sahip çıktım. Kimse gelip adres bile sormadı. O derece rahattım.

1977 Renault 12 TL Kırmızı
İskenderun Deniz Alayı/Amasra SG Grup K 12.12.2012-17.05.2013

4637 Mesaj
14 Ekim 2009; 9:37:24 

Çinçini Özetlemek Gerekirse...;;;;

Eskisi gibi değil artık burası...5 senedir bizim mekan Ama eski psikopatlık kalmadı..Uyuşturucu ticareti aynı seviyede. Sanki simit satar gibi.Hırsızlık had safhada. Araba çalma - Araba soyma artık olmazsa olmazlarımız. Normal karşılıyoruz. Adam yaralama - cinayet eskidendi. Herkeste bir araba alma yarışı başladı. Son model arabalar mevcut şuan. Modifiyemi ararsınız Audimi ne ararsanız yani. İnsanları hep aynı__--__ÇILGIN__--__ Komşuluk ve birbirine bağlılık mükemmel. Dedim ya eski albenisi yok... Ama yinede sağlam ve ilginç bir yer. Anlatılmaz Yaşanır

1589 Mesaj
14 Ekim 2009; 9:39:16 

quote:

Orijinalden alıntı: DH Konsey

Geçen gün hastane taraflarındaydık. Telsizler' de takıldık. Babam Cuma' ya gitti. Beyaz Toros' ta tek başıma bir saat oturup arabaya sahip çıktım. Kimse gelip adres bile sormadı. O derece rahattım.

Biri gelip höt dese al sana höt dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elk_35 -- 14 Ekim 2009; 9:39:21 >

**CÜNEYT ARKIN FAN CLUP**

5452 Mesaj
14 Ekim 2009; 9:51:18 

quote:

Orijinalden alıntı: _Tepkisiz_

polisle jandarma giremiyo ne demek ya

öle bişi olsa adamlar bağımsızlıklarını ilan ederler

Edemezler kardeşim. 3-5 polis jandarma girmiyor diye bağımsızlıklarını ilan edemezler. Bizim evede Allah'a şükür hiç polis girmedi. Biz ilan ediyor muyuz?

2013-2014
(3) Felipe Melo (4) Hamit Altıntop (5) Gökhan Zan (6) Ceyhun Gülselam (7) Aydın Yılmaz (8) Selçuk İnan (10) Wesley Sneijder (11) Didier Drogba (13) Dany Nounkeu (17) Burak Yılmaz (19) Umut Bulut (20) Bangna Bruma (21) Aurelien Chedjou (22) Hakan Balta (24) Erman Kılıç (25) Fernando Muslera (26) Semih Kaya (27) Emmanuel Eboue (35) Yekta Kurtuluş (50) Engin Baytar (52) Emre Çolak (53) Nordin Amrabat (55) Sabri Sarıoğlu (67) Eray İşcan (77) Albert Riera (82) Aykut Erçektin (86) Ufuk Ceylan

9342 Mesaj
14 Ekim 2009; 13:37:40 

bende şu oraya asker giremiyo buraya polis giremiyo muhabbetini anlamıyorum bi türlü...bal gibi de girer de bu sefer polis şunu yaptı polis bunu yaptı asker şöyle katletti mevzusu olur.nasıl giremiyormuş yoksa silahlı kuvvet bir yere?

6 Mesaj
14 Ekim 2009; 13:43:15 

İst-Gaziosmanpaşa da böyle terörist mahallesi gibi.

Kastamonu Web Forum Sitesi

www.tr37.net

6 Mesaj
14 Ekim 2009; 13:45:16 

Polisi kovalayan insanlar bile gördüm.

Kastamonu Web Forum Sitesi

www.tr37.net

1535 Mesaj
14 Ekim 2009; 13:45:41 

yanında ancak roket atar bulundurmanın hayatta kalmak için gerek ve yeter şartı olan mahalle...

Kişiye Özel Yazılım Hizmeti
Malware ve Virüs analizi
Veri kurtarma ve şifreleme

Uzaklaştırılmış
14 Ekim 2009; 14:09:23 

quote:

Orijinalden alıntı: danterdi

Polisi kovalayan insanlar bile gördüm.

Neden polis kovalamak çok mu zor? Bende toplasam yanıma 10 kişi bnde peşlerim...
Sayfa:   <<     1 2 3 4 [6]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :)
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313