- x
Ankara ÇİNÇİN + Türkiyenin En Belalı Yeri + Dikkatli OL ! :)
327 Cevap178689 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4] 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5981 Mesaj
2 Şubat 2009; 14:49:48 

Tüm Dh Ailesi Olarak Gitsek Dağıtırız Orayı Kanımca

AgitoGaming Türkçe Let's Play Kanalı. Channel:

3980 Mesaj
2 Şubat 2009; 17:41:38 

quote:

Orjinalden alıntı: ZuCcaCiYeCi

çin çin değil orası hakki çin çin yukarı kesimleri bentderesin aktaşa kadar olan her yere çin çin der bazıları o yuzden biz çinçine gitdik diyorlar :))

babaysan tepeye kadar çık

bu bir gerçek ora bela olsa ne olur orada balalımı demeyin

diyende varsa çin çinliler orda sıkıysa girin

çinçin yenidoğan giriliecek yerler değildir 7 yaşındaki veletten bıçağı yersin

Normal biri ne diye girsin ki zaten oraya.P** aramaya mı girecek.Arkadaşın varsa gidersin evine.Yalnız arkadaşının düşmanı olan aile ile aksilik ya o gün kavga vara işte o zaman b** yoluna gidebilirsin

354 Mesaj
2 Şubat 2009; 18:17:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Anectodhe

istanbulda yaşadıgın yere baglı ;) bana türkiyede ; dolapdere tarlabaşı gazi mahallesi z.burnu vs gbi yerler gösterbilirmisin ;)

İkitelli diyorum sadece. o gültepe civarları . büyükçekmece gölünün üst tarafları.,

tabii birde sefaköy/ inönü mahallesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dwight Stifler -- 2 Şubat 2009; 18:14:51 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Şubat 2009; 22:04:16 

quote:

Orjinalden alıntı: oeste

çinçinli delikanlı nasıl faça atmış bi bakın hele

http://www.youtube.com/watch?v=zBkvOMhpPfw

Parça çok damar yanlız. Kal diyemem ki... :façaatansmiley: :kolundasigarasödürensmiley:

150 Mesaj
5 Şubat 2009; 11:08:28 

quote:

Orjinalden alıntı: ssff_allthing

0

Kapak olsun. .Güya polis çinçine giremiyordu..İstedikten sonra poliste,jandarmada çok rahat girer..Madem ki çinçinliler o kadar delikanlı,o zamn yiyosa oraya giren bi polis şehit etsinler bakalım..Sonra çinçin haritadan siliniyor mu silinmiyor mu görürüz..Polis giremez diye bişey yoktur..Adamlar sadece buaşmak istemezler..Sonuçta öyle yada böyle maaşlarını alacaklar...
http://www.tgrthaber.co...-41c1-a3a8-ee2944420c90 buda haber linki...
http://www.mimarlarodasiankara.org/img.php?fid=240 buda çinçinle ilgili bir resim...

Mavi Korku
Since 2008

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2009; 11:31:27 

[font="Papyrus"][font="Papyrus"]Bir gün arkadaşlarla iddaaya girdik çinçinin içinden yarasız+beresiz geçebilirsem 50 kağıt alıcam geçemessem 50 kağıt + hastahane masrafı gidecekti.Arkadaşlar geçti çinçinin çıkışına, herneyse girdim sokaktan içeri ama girerken de bayaa bi tırsıyorum içimden ayet-el kürsi okuyorum sürekli hayvanlar saldırmazmış onu okuyunca( ) ilerledikçe bir tarafta uyuşturucu kullananlar bir tarafta bali çekenler sigaraları saymıyorum bile neyse baya bi gittim bir grup çocuk-genç bana bakıyor sonra içlerinden kısa boylu biri yaklaştı para var mı dedi bende var dedim 10 lira verdim ellemediler bende geçip gittim sonra sokaktan çıktım 50 lirayı kaptım ama hayatımda o kadar korktuğumu-heyecanlandığımı hatırlamıyorum tatilyadaki hız treninde bile bu kadar heyecanlanamamıştım kimseye önermem [/font]

Ayrıca ne demişler ;

Ankara'da 2 tane olup Çin'de sadece 1 tane olan şey nedir ?

Cevap: Çin

Anlayan Anladı...
[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiqBanq -- 5 Şubat 2009; 11:30:20 >

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2009; 11:39:33 

quote:

Orjinalden alıntı: SheHiT

ewt zamaninda ank. yasiyodum hic gitmedim ama tehlikeli basiboslarin serserilerin gittigi herkes acikca uyusturucu sattigi ne bilim iste ole bir yermis.. cok duydum ne bisi gordum ne de haberlerde fln gordum..

anasının gözü

acık acık uyusturucu ha?adamı düzerler ne diyon sen?polisler zam alsın diye 1.5-2 ton uyusturucu yakalıyo köpek gibi arıyolar sen acık acık uyusturucu satılıyo diyon

6256 Mesaj
5 Şubat 2009; 11:51:27 

0

1408 Mesaj
5 Şubat 2009; 11:53:36 

bir film vardı BANLİYO 13 diye ora olmasın Çinçin midir nedir

2498 Mesaj
5 Şubat 2009; 11:56:25 

Söylenildiği gibi bir yer değil çok gittim.

150 Mesaj
5 Şubat 2009; 11:57:42 

quote:

Orjinalden alıntı: BiqBanq

[font="Papyrus"][font="Papyrus"]Bir gün arkadaşlarla iddaaya girdik çinçinin içinden yarasız+beresiz geçebilirsem 50 kağıt alıcam geçemessem 50 kağıt + hastahane masrafı gidecekti.Arkadaşlar geçti çinçinin çıkışına, herneyse girdim sokaktan içeri ama girerken de bayaa bi tırsıyorum içimden ayet-el kürsi okuyorum sürekli hayvanlar saldırmazmış onu okuyunca( ) ilerledikçe bir tarafta uyuşturucu kullananlar bir tarafta bali çekenler sigaraları saymıyorum bile neyse baya bi gittim bir grup çocuk-genç bana bakıyor sonra içlerinden kısa boylu biri yaklaştı para var mı dedi bende var dedim 10 lira verdim ellemediler bende geçip gittim sonra sokaktan çıktım 50 lirayı kaptım ama hayatımda o kadar korktuğumu-heyecanlandığımı hatırlamıyorum tatilyadaki hız treninde bile bu kadar heyecanlanamamıştım kimseye önermem [/font]

Ayrıca ne demişler ;

Ankara'da 2 tane olup Çin'de sadece 1 tane olan şey nedir ?

Cevap: Çin

Anlayan Anladı...
[/font]

Mavi Korku
Since 2008

2800 Mesaj
5 Şubat 2009; 12:12:03 

Geliboluda camikebir.... :DD:D:D

Ulan çarşıya giderken ana en yakın 2 yol war ikiside ordan geçio, giderken geçmek zorundasınız :D burdakiler biraz medeni allahtan takım elbiseyle gezerler davul zurna takımları, belediyenin çlaışanları çoğu çinçin ama burdaki isimleri farklı telafuz edilio...
mahalle...
akrabalar...
şoparlar....
kara kuvvetleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shelby_88 -- 5 Şubat 2009; 12:10:48 >

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2009; 12:22:32 

ZulaChecK (3 days ago) Show Hide 0 Marked as spam Reply Müziklere eyvallah.

Faça yaraların benimkiler gibi kitabımızı zikicekler ama o askerde haberin olsun.

Zuhaha yoruma bak you tubdedkı alayı amele lan bunların

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2009; 12:25:07 

quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

Geliboluda camikebir.... :DD:D:D

Ulan çarşıya giderken ana en yakın 2 yol war ikiside ordan geçio, giderken geçmek zorundasınız :D burdakiler biraz medeni allahtan takım elbiseyle gezerler davul zurna takımları, belediyenin çlaışanları çoğu çinçin ama burdaki isimleri farklı telafuz edilio...
mahalle...
akrabalar...
şoparlar....
kara kuvvetleri...

geliboluda yazlık var bızım heryere gırdım hıc oyle bır yer yok

http://www.youtube.com/...74cJzeg&feature=related izleyın sunuz uauhauha

cıncın genclerı cocogun bırını sıkıstırmıs vay canına http://www.youtube.com/...JqpJEGI&feature=related

3901 Mesaj
5 Şubat 2009; 12:37:01 

polis giremiyo lafı bence traş değil. Böyle ani baskınlarla falan onlarca kişilik tim girer elbette. Ama atıyorum 2-3 kişi ekip otosuyla girmeye tırsar bence. Ben olsam ben de tırsarım.

Çinçin'i çok abartmaya da gerek yok. İstanbul'da en kralı var gecekonduların

1955 Mesaj
5 Şubat 2009; 13:04:54 

asker de polis girer elbet önemli olan orda sürekli bir huzurun sağlanması. Onu yapsınlar. Harlem gibi bir yer burası galiba

0 Mesaj
5 Şubat 2009; 14:00:38 

Konu başlığını okudum tartışılan çinçin mahallesini aranızda en çok bilen benimdir çnkü komşu mahallemdir. Ben yenidoğan mahallesinde oturuyorum shell benzinliğinin yanında polisamca ilköğretim okulunn arkasındaki gecekonudulardan birinde oturuyorum doğma büyme yenidoğanlı olup içler acisi halini her zaman tanık oldum evimin önünde arkasında sağında soluda yani bulunduğum ortamda hep uyştrcu satıclığı söz konusu oldu vede hala oluyor esnafından işsiz güçsüz adamından çocuklara kdar herkes uyştrcu satıyor yenidoğanın halkı hap ve esrr la geçinmye çalışıyor vede kimi zaman polis kuş uçurtmuyor ama genelde serbest bi halde çinçin ise özellikle esrr satımı ypan bir mahalle çinçine giriş yoktur diyen doğru sölüyor kaçkere şait oldum hıdırlıktepedeyi polis basıck hberini alıp mallarnı çinçine kaçıran adamları hepte öyle oldu ama artık çinçinide yıkmya başladı sizin çoğunuz çinçin dediği yer çinçin değil sakalardan aktaşa kdar telsizler hatta bulunan yere diorsunz asıl çinçin yukarı tarafta in cin top oynadığı bi mahalle ama yıl 1980 de de gördüm şuan 2009 dada görüyorumki değişen bşi yok ankara nın zehir fabrikası yenidoğan çinçin sakalar hıdırlıktepe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenidoğanlı_ertaş -- 5 Şubat 2009; 14:00:41 >

2800 Mesaj
5 Şubat 2009; 14:23:51 

quote:

Orjinalden alıntı: nokta.

geliboluda yazlık var bızım heryere gırdım hıc oyle bır yer yok

benden iyi biliosun yani.. Nerde sizin yazlık? gel ben sna gezdirrim mahalleyi... görürsün

3168 Mesaj
5 Şubat 2009; 15:02:26 

ÇinÇinde Ortalık İçinde Rahat Gezdim Millet Dik Dik Bana Bakıyordu Ama Hiç Aldırış Etmedim Zaten Eskisi Kadar Abartı Bi Yerde Degil

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 12 sa. 19 dk. kadarı kaldı.
5 Şubat 2009; 15:37:13 

bizde doğma büyüme ismetpaşalıyız ona kaldıysa ama şunu bırakın artık, çincin-ismetpaşa eskidendi artık,öyle polis-molis giremezmiş,geçin bunları,çevik kuvvet öyle giriyorki

1690 Mesaj
5 Şubat 2009; 16:36:59 

en belalı mahalle tartışmasından burdakilerin %90 ının -15 olduğunu farkettim

bence pisliklerle övüneceğinize güzellikleriyle övünmeniz daha mantıklı

0 Mesaj
5 Şubat 2009; 18:10:37 

Ankarada çolukçocuk delikanlının gidip dolaşamayacağı yer bu aralar ismetpaşa çinçin yılıldı yenidoğanda müşterisne bakıor diyen arkadaşlar çinçinde raat gezinebildiim dienler alışverişte alıcı olanlara çinçin bşi demez adamlar ekmek parasını kazanıo benim mahallemdede böle para kazandırana kimse bşi demez açlık tokluk savaşı çünkü ama bu zamanda türkiyede yenidoğan izmir kruçay istanbul hacıhüsrev kimse jaka satamaz

Uzaklaştırılmış
5 Şubat 2009; 18:15:13 

Türkiyenin en belalı yeriymiş. Çinçini dağıttılar koçum bişey kalmadı orda.

12755 Mesaj
21 Şubat 2009; 9:30:05 

burası map.google.com a bile eklenememiş

http://www.cnnturk.com/...oogleda/7861/index.html

Wir Leben Autos.
2012 Astra J | 1.4 Turbo 140HP | Cosmo | Flexride Şasi Sistemi | NAVI600 | Manuel Transmission | Olympic White

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2012 VW Polo - 1.6 TDI 90HP - DSG - Comfortline

http://opelgm.blogspot.com/

43 Mesaj
21 Şubat 2009; 10:20:53 

jandarmanın giremeyeceği yer yok tüm psikopatlar serseriler bide çinçinliler duyun beni Türkiyeyi yaşanmaaz hale getirdiğiniz için Allah Belanızı Versin!!

67 Mesaj
21 Şubat 2009; 10:33:02 

quote:

Orjinalden alıntı: EmReErDeM 07

Türkiyenin en belalı yeriymiş. Çinçini dağıttılar koçum bişey kalmadı orda.

bidaha düşün bak orası çin çin

0

Ekteki dosya (1)

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

(-C-İT--FF-ROHFF-Sniper-)

5 Mesaj
21 Şubat 2009; 12:51:20 

Apaçinçin

2806 Mesaj
21 Şubat 2009; 13:06:01 

birazdan arabayla ordan geçmek zorundayım. bana dua edin...

56 Mesaj
21 Şubat 2009; 13:18:19 

ankarada yaşıyorsan çankaya sınırlarından çıkmayacaksın bu kadar basit bi olay

i'd break the back of love for you

47 Mesaj
22 Şubat 2009; 0:40:25 

http://www.uludagsozluk.com/k/cincin/

Okuyun !
Ankara ÇinÇin

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2009; 2:28:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Dwight Stifler

İkitelli diyorum sadece. o gültepe civarları . büyükçekmece gölünün üst tarafları.,

tabii birde sefaköy/ inönü mahallesi.

nee şaka mı yapyorsun ikitellide oturuyorum başakşehirde. istanbul un en nezih yeridir kesinlikle kavga olmaz. sen sanayi sitelerini görünce gözün korktu heralde.

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2009; 2:58:25 

İzmir -Tepecik

1258 Mesaj
22 Şubat 2009; 3:34:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

Ankarayı bilmiyorumda istanbulda önce hüsrev sonra tarlabaşı gelir. Benim 2sinede arasıra yolum düşüyor
Ama size tavsiyem aman ha hata yapıpıta girmeyin, altınızdaki arabayı bile alıp götürebiliyorlar. (ciddi)

Hacı hüsrevde geçen sene bir icra işi için bulunma hatasına düştük aracı bir sokağın girişine park etmiştik bir anda kapıları açtılar 2-3 kişi ellerinde bıçaklar bizde can havli ile kapıları kapatıp bastık sokağa doğru ,sokağa girip hızla ilerlerken ve yırttık hevesi varken hayatımızın şokunu yaşadık . Çıkmaz sokaktı ve arabanın donmesi için inanılmaz dar bir sokaktı o anın heyecanı ile arkadaşım sağolsun döndü ama dönüşte ellerinde koca taşlarla veletler bekliyordu.Bas bas nidaları kapaklanmalar derken ön ve arka camı patlattılar ön cam allahtan patlamadı tuz buz oldu arkadaşım devam edip çıkabildi ben arka taraftaydım arkadan 3 tane kayacık içeri daldı allahtan abzürd yerlerde durdu taşlar ve bize birşey olmadı anlayacağınız herşey organizeydi ve Allah korudu .İşin daha kötü yanı ise gittiğimiz hiç bir karakolun ilgilenmek istememesiydi hepsi birbirine yollamanın derdindey ki resmen polisler hacı hüsrev ile ilgilenmek istemedi. Daha sonra polislerle davalık olduk::) Uzun lafın kısası organize olarak operasyon yapabilsede ne yazik ki polisimiz bu tür mekanlara anlık müdahaleler yapamıyorlar .Zaten polis dediğin nedir ki türkiyede rüşvet yiyen arabayla ordan oraya gezen sokakta gördüğü garibana GBT yaparak egosunu tatmin eden modern yeniçeriler!!!(Özel birimleri bu sözlerim kapsamıyor onlar direk devletin ileyişine el atmakla meşguller)

Lakin jandarma olayı derseniz sadece gülerim çünkü askerin giremeyeceği bir yer yok!! Kendine özel hukuki dayanakları ile anayasadan bile üstün haklarla donatılmış durumda iken asker girer temizler ve çıkar kimsede ne yaptın diye soramaz!!(Ne yazik ki...)

nemo plus iuris ad alium tranferre potest quam ipse habet
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.

77 Mesaj
22 Şubat 2009; 10:17:37 

0

424 Mesaj
22 Şubat 2009; 10:39:05 

Selamsiz

Eğitim Birliği : MANİSA, ALAŞEHİR

Usta Birliği : BALIKESİR, EDREMİT

Sınıf : İkmal / Kısa dönem Er

0 Mesaj
5 Nisan 2009; 1:37:45 

Kardesler sız neyın muhabbetındesınız her horoz kendı coplunde ama bızım mahallemız her zaman mazın ;) ben bılmem çinçin minçinn bız Hacı husrev Bakkal Sokak cocugus ..o cıngene deyıp dalga cectıgınız adam ların yarısı olamassınız ayıkk olsun o roman cocukları sevdıklerı ıcın 1 sanıye dusunnmeden olume gıder... AYIK OLUN baymayalım kafanızı

Burası N etiLer ndE ulus HACIHÜSREVDE adamın TUkasına KOruzZ!!

1315 Mesaj
5 Nisan 2009; 1:55:13 

polis belki giremez ama jandarma girer. cunku jandarmadan herkez korkar vurma yetkileri vardır bu arkadaslarıni ve genelde polislerın yatıstıramadıgı olaylar jandarma geldiginde biter genellikle. cok cıvıtırsanız ortalıgı savas alanına cevırebılırler. cok tuttugum bır bırımdır.

-Engineer-

374 Mesaj
5 Nisan 2009; 2:01:52 

Arkadaslar Gazimahallesi falan bunlar büyük abiler oluyor.Birde küçükleri var Topselvi,Esentepe,Tamirane -ki bunlar bir semtinkiler.Her semtte var böyle artık..

17262 Mesaj
5 Nisan 2009; 2:07:47 

yamyamlar mi var o bolgede ?

288 Mesaj
5 Nisan 2009; 2:15:22 

Tarlabaşı burayı 1 haftada dağıtır , aranızda hiç bi bilen yok tarlabaşını ???

blackberry z10 , sony vaio , ipad

2699 Mesaj
5 Nisan 2009; 2:16:09 

quote:

Orjinalden alıntı: recaro

polis belki giremez ama jandarma girer. cunku jandarmadan herkez korkar vurma yetkileri vardır bu arkadaslarıni ve genelde polislerın yatıstıramadıgı olaylar jandarma geldiginde biter genellikle. cok cıvıtırsanız ortalıgı savas alanına cevırebılırler. cok tuttugum bır bırımdır.

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 2:22:36 

her şehirde oturan kendi şehrinin pisliğini ön plana çıkarmaya çalışıyor anladığım kadarıyla

çinçin'in kıyısını görmemiş birileri bile "ohoo o da birşey mi" gibi laflar ediyor. çok gördünüz de istanbul ile kıyaslıyorsunuz değil mi?

bir de pislikle övünme var o daha da güzel.
15-16 yaşındaki arkadaşlarımız "çinçin eskisi gibi değil" gibi laflar ediyor, gören de hayatı çinçinde geçmiş sanacak.

sidik yarıştırınca ne oluyor forsunuz mu yükseliyor?

asıl çinçin hala eskisi gibidir. hala pislikten geçilmez. yerle bir etseler de kurtulsak şunlardan.

bir de bursada kamberler denen yeri bilirim, aynı pislik bir yer.

604 Mesaj
5 Nisan 2009; 2:50:07 

Aslında bu zararlıları atış talimi gibi faaliyetlerde hareketli et niyetine kullanmak lazım. Zira başka bir işe yarayacaklarını sanmıyorum. Konya da da Sedirler, Araplar, Doğanlar felan var ama sizin anlattıklarızın yanında bunlar bir hiç.. Bu mahallelerden geçerken gazı köklüyorum karşıma biri çıkarda durdurmak isterse alırım kaputun üstüne hiç affetmem.

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 3:01:58 

Her ilde var böyle semtler malesef. Biyolojik silah kullanılması şart. Böyle pislik yerlerde oturan 1-2 arkadaşın olması iyidir he. Her olayına gelirler sanki kendi olaylarıymış gibi. Tabi adamların amacı kavga olunca.

2802 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:10:02 

Böyle insanları elden geldiğince düzeltmeye çalışmak, eğer olmuyorsa katletmek gerekir. Çünkü yapacak birşey yoktur. Kimin yaşayıp yaşamayacağına biz karar veremeyiz ama yaşamayı haketmedikleri kesin

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

367 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:12:36 

Polis girer öper çıkar

Atletico Madrid

707 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:15:35 

bu mesajı çinçinden yazıyorum

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır!

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 3:17:20 

Ankara'da yaşayan adam parası varsa Çankaya ve Yenimahalle haricinde bir yerde oturmamalı.

Altındağ-Keçiören-Sincan ve diğerleri hepsi aynı. Allah kimseyi oralara düşürmesin. Keçiörenle Sincan zaten Cemaatlerin Tarikatların merkezi.Keçiören halkı kadar nankörü karaktersizi yoktur.(SÖZÜM FORUMDAN DIŞARI) Turgut Altınoka şerefsizlik yapmadıgı için kapıyı gösterdiler,Keçiöreni Gecekonduluktan kurtaran Turgut Altınoka ihanet edildi .Sonra Şükrü Şahin en büyük adaydı,Projeleri Keçiöreni Belki de şu apaçilikten kurtarabilecek cinstendi.Ama Keçiören halkı 'Ben Apaçiyim' dedi ve Oyunu yine favori partisine vererek semtlerindeki zevksizliğe devam etme kararı aldı. Bakmayın yapılan onca şeye,Keçiören var ya bir halta yaramaz. Yarar ama Parası Çankayaya yetmeyen Gecekondusu yıkılınca eline para geçen adamlara yarar.Ya da en iyi tanımla Keçiören halkı varyemezdir. Balicilerin de uğrak mekanıdır. Sincan zaten Apaçilerin Başkenti. Osmanlıcıların mekanı oralar. Çankaya Yenimahalle gibi yerlerde Cumhuriyet dönemindeki insanların ismini parklara bahçelere verirler oysa ki Keçiören ve Sincanda Osmanlıdan kalma adamların ismi verilir..Mimarilerde de Gerçek Cumhuriyet semtlerinin hangileri oldugunu zaten anlarsınız. Altındağ da eski Altındağ değil ama bence daha kötü

Ayrıca Bu tür yerleri beğenen orada kalsın lafım yok. Herkesin semti kendine güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi australian -- 5 Nisan 2009; 3:32:13 >

4334 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:25:46 

bırakın böyle yerleri yeşilköy yeşilyurt florya ya falan gidin, insanın sokaktaki bir parkta yaşayası hiç dönmeyesi geliyor valla

AK-CORE Yedek Parça Sektörünün Yönetim Programı

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 3:28:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

bırakın böyle yerleri yeşilköy yeşilyurt florya ya falan gidin, insanın sokaktaki bir parkta yaşayası hiç dönmeyesi geliyor valla

soğukta üşüyünce sen de baliyi çekersin görürüm seni o zaman parkta yatacan he

1272 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:34:10 

İzmirde tepecik bilenler bilir...

(-e(RC)o-...(..._35_1/2_KSK_...) http://ercoloji.blogspot.com.tr/ http://alfalogy.blogspot.com.tr/ http://erco35coast.blogspot.com.tr/

4334 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:35:00 

quote:

Orjinalden alıntı: australian

soğukta üşüyünce sen de baliyi çekersin görürüm seni o zaman parkta yatacan he

en olmadı arabada yatarım

AK-CORE Yedek Parça Sektörünün Yönetim Programı

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 3:38:30 

Uzaklaştırılmış
5 Nisan 2009; 3:50:35 

yuhhhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi australian -- 5 Nisan 2009; 3:50:47 >

1256 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:51:51 

Ben Keçiörende yaşıyorum . Insanlara verdiği oylara bakarak karaktersiz diyemezsin.Keçiören Ankara'nın en büyük 3 şehrinden birisi.Ama malesef insanlarından ben de mutlu değilim. Zevksizlik konusunda da haklısın ama bu düzelecektir. Ankara'da belli profiller belli yaşam alanları vardır.Türkiyenin her yerinde oldugu gibi semtten semte göre değişir.Çankaya-Yenimahalle gibi semtlerle Keçiören gibi yerleri kıyaslamak zaten yanlış.Keçiören dünkü Gecekondu semti. Ama ne olacak? Keçiörendeki o apaçiler ya modernleşecek ya gidecek.. Ben Birlik Mahallesinde de oturdum, apartmanda oturuyoduk.Gecekondulardaki cocukların bazıları tam bir apaçiydi,manyaktı. Abimle ikimiz çok kavga ederdik onlarla.beni kaç kez zengin piçi diye dövdüler.Ama ne oldu hepsi gittiler. gitmedilerse de ya kapıcılardır ya da kendilerini geliştirmeyi öğrenmişlerdir.Ben şimdi Birlike gittiğimde aynı tip insanları göremiyorum.Keçiörende tam olarak böyle olmaz,Çünkü orası yeni yerleşim yeri değil. Keçiörendeki insanların bir kısmı daha kötü yerlere gider.Kalanlar da kalır işte.Keçiörende yaşayan ve Keçiöreni Ermenistandan bile az seven bir insan olarak söylüyorum: Keçiören adam olmaz,Hatta Keçiöreni alıp Kırşehir sınırlarına falan katsınlar çünkü Burada Herkes Kırşehirli.Keçiören Sincan hepsi aynı da, Ankaranın geneli böyle malesef.Yenimahallede hiç mi yok sanki apaçi? Hepimizinki Aynı şehir,Ama Türkiyenin her yerinde oldugu gibi SEMTTEN SEMTE OKSİJENLERİMİZ BİLE FARKLI. Ama Sincan-Altındağ-Keçiören gibi semtler pek Ankara'ya ait gibi değil. durum bu .Ama gelişme var

329 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:52:56 

quote:

Orjinalden alıntı: _Beta_

Çin çini dağıttılar diye biliyorum sincan tarafına ama zamanında jandarma bile giremiyodu

Sal özel harekatcıları yada eşdeğer askerleri girer anasını bile ağlatır.
2-3 apaçi bir araya gelmiş polisde giremez jandarma giremez demiş dilden dile dolanmış.
Trafik polisi tabi giremez adam trafik polisi.Çevik bile kafa göz girer o girilmez denen yerlere.

1256 Mesaj
5 Nisan 2009; 3:54:42 

bırak boşver çinçinle ne alakası var şimdi?

ben hatırlıyorum bir gece yarısı arabayla çinçine girdik sonra çıktık birşey olmadı

607 Mesaj
5 Nisan 2009; 9:39:33 

Adana-Meydan , Kiremithane , Denizli mah...

Eksik bir şey mi var?

5512 Mesaj
5 Nisan 2009; 9:53:48 

Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Galaxy S4 - Ipad Mini-Surface Pro 3---Business

1000 Mesaj
5 Nisan 2009; 10:14:14 

En dandik gecekondusunda bile digiturk uydu bulunan mekandır.