Şimdi Ara

İş Arayanlar Baksın ! ( Dolgun Maaşlı İş )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
12.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu ekonomik krizde biliyoruz ki insanlar maliyeti düşürmek için işçi çıkarıyor.Fakat biz maliyeti düşürmek amacıyla işimiz geriği daha çok çalışan almamız gerekiyor.

Yurt dışı seyahet engeli olmayan , yaş ve cinsiyet sınırı olmayan , iyi derecede ingilizce bilen eleman arıyoruz.

Bir meslek alanında bilgiye sahip olmasına gerek yok.Yapıcağı iş dünya ülkerine Türkiyeden mal ihraç etmek.Yani gayet basit.Uçak biletlerini , kalıcak yer ve diğer masrafları biz karşılıyoruz.

Aylık 3.000 TL + sigorta veriyoruz.Fakat , dediğim gibi alınıcak elemanın seyahet engeli olmaması gerekiyor.Çünkü zamanın çok büyük bir bölümünü Türkiye dışında geçircektir.

İlgilenenler buraya yazabilir....

• Hocam biraz daha bilgi verebilirmisiniz hangi şehirde bu iş,neleri kapsar kimler başvurabilir
  • ne kadar iyi derecede ingilizce
  • ne güzel işmiş nereye başvuracağız peki ?
  • Şirketimizin İstanbul , Ankara ve İzmirde şubeleri var.Ama ana binamız İstanbulda.Şirketin adını şu an reklam olmasın diye veremiyorum.İş görüşmesine gelindiği taktirde zaten öğrenirsiniz.

Dediğim gibi aile hayatının olmaması lazım , seyahat engelinizin asla ama asla olmaması lazım.Tek başına yaşayanlar öncelikli olarak tercih edilicektir.Üniversite veya lise mevzunu olmanız birşeyi ifade etmez.Bizim için önemli olan ingilizce.Başvuran adaylar arasında ingilizce mulakat sınavı ile seçim yapılıcaktır.

Çalışma sürenize göre maaşınız daha da artabilir.Herşey performansınıza bağlı.Şirketimizde çalışanlar arasında büyük bir rekabet söz konusudur.Kendine güvenen kişilerin müracat etmesi daha avantajlı olacaktır.

Dediğim gibi Dünyanın bütün ülkelerin gezme fırsatınızda bir nevi olmuş olacak.Bu yüzden bu kriterleri göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Daha aktarmadığım bir çok bilgi var.Onlar şirketimize geldiğinizde ilgili kişiler tarafından size sunulucaktır.

Eğer başvurmayı düşünenler varsa bu başlık altında isimlerini yazsınlar.

Ben onlara PM den şirketimizin adresini ve telefon numaralarını taktim edicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adamhaklı90 -- 14 Ocak 2009; 3:33:16 >
  • berkos kardeşim önce profilini gizlemede insanlar şüphelenmesin hiç sevmem profilini gizleyenleri
  • Hocam ben düşünüyorum pm alabilirmiyim Eğer mümkün ise izmirdeki şubeniz olursa çok daha iyi olur
  • Aklıma 2 secenek geldi ,

A) UYUSUTURUCU KAÇAKCILIĞI
    B) CANLI BOMBA
  • TOEFL IBT'de 120 üzerinden 96 puanım var, İngilizcem sizin için yeterli midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceBekcisi -- 14 Ocak 2009; 7:58:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkos1

Selam, arkadaşlar...

Bu ekonomik krizde biliyoruz ki insanlar maliyeti düşürmek için işçi çıkarıyor.Fakat biz maliyeti düşürmek amacıyla işimiz geriği daha çok çalışan almamız gerekiyor.

Yurt dışı seyahet engeli olmayan , yaş ve cinsiyet sınırı olmayan , iyi derecede ingilizce bilen eleman arıyoruz.

Bir meslek alanında bilgiye sahip olmasına gerek yok.Yapıcağı iş dünya ülkerine Türkiyeden mal ihraç etmek.Yani gayet basit.Uçak biletlerini , kalıcak yer ve diğer masrafları biz karşılıyoruz.

Aylık 3.000 TL + sigorta veriyoruz.Fakat , dediğim gibi alınıcak elemanın seyahet engeli olmaması gerekiyor.Çünkü zamanın çok büyük bir bölümünü Türkiye dışında geçircektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 14 Ocak 2009; 4:34:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

Selam, arkadaşlar...

Her an kestirmesi gerekebilir diyor yani :D
  • quote:

quote:

Selam, arkadaşlar...

• Selam,
    ben 4 yildir Amerika'da yasiyorum her ne kadar bi Amerika'li kadar guzel ing. olmasada guzel ingilizcem var.
    su an yasim 18 5 ay sonra lise bitiyor ins.

is istemiyorum ama is imkani bundan 4-5 yil sonra da gecerli olurmu ? yani sirketiniz uzun donemli mi ?
  • pm atmayı denedim fakat pm alamıyorsunuz.

yurtdışı engelim yok, iyi derecede ingilizcem var
    şirketin adres ve telefonlarını iletirseniz bana görüşelim.
  • anadolu unı de okuyorum seyahet ıcın hıc bı engelım yok almanyada yaşıyan ve turkce bılmeyen bı kız arkadsım oldu 2 yıl kadar beraberdık hergun saatlerce pratık yaptım maaş gayet iyi dunyayı gezmek ve ıyı bir maaş almak en buyuk hayallerım arasında yer alıyordu eskısehırdeyım gorusmek ıcın anakaraya gıtmem cok daha kolay olur benım için ıletısım bılgılerını banada yollarsanız sevınırım ...
  • selam arkadaslar bız bu arkadasların sırketının aynısından actık saten tukkanlar karsı karsıya onlar ne vaad edıyosa bız %50 fazlasını verıyoz bızım fırmada dıl sorunuda yok
    uzaya bıle gonderıcez sızı oraya gıtmeyın bıze gelın
  • 1-ne ihraç etmek için yurt dışına gönderiyorsunuz?
    2-şirketinizin gayet iyi imkanlar sunan bir şirket olduğu anlışılıyor.(eğer varsa)peki böyle bir firmanın bir web adresi olmalı değilmiydi?varsa yazarmısın?..bu reklem olmayacaktır sanırım.
    3-ve her arakdaşın merak ettiği gibi bu işlerde önce güvenilirlik ön planda tutulmalıyken neden profilinizi gizliyorsunuz?..

önce sadece bu 3 soruya mantıklı bir cevap yazın,sonra ilanınızı yenileyin.
  • her türlü ithalat ihracat dış ticaret
    sadece ingilizce bilmesi,
    okadar büyük bir işin konuyu bilmeyen ama şakır şakır ingilizce bilen bir acemiye bırakılması
    vs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

quote:

quote:

Selam, arkadaşlar...

Her an kestirmesi gerekebilir diyor yani :D

Beyaz kadın ticareti.
  • bence fake
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.