- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Konusu İlginç Filmler / İlginç Konulu Filmler
247 Cevap160866 Görüntüleme41 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2623 Mesaj
13 Ocak 2009; 21:56:51 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Evet arkadaşlar başlıkta belirtildiği üzere beğenip, etkilenip izlenmesi gerektiğini düşündüğünüz konusu ilginç filmleri burada paylaşalım.Bu bilgi paylaşımı sayesinde bilmediğimiz ilginç konulu birçok filmi öğrenmiş olacağız.

Polis kovalamacaları, klasik aşk yaşantıları, son sürat sokak yarışları, klasik dövüş filmleri vs.vs..
Yukarıda verilen klasik, ortalama benzer temalı filmler yerine senaryosu daha farklı filmleri paylaşalım diyorum.

Bu konuda güzel bilgi paylaşımları olacağını düşünüyorum.Bilgi paylaşımında bulunurken altta yaptığım şekilde yapım yılı ve konusu hakkındada bilgiler verirseniz daha güzel olur.

Teşekkürler.

Anestezi / Awake (2007)

Konu;

Clay (Hayden Christensen) geçirdiği açık kalp ameliyatı sırasında "anestezik farkındalık" adı verilen durumu yaşamaktadır.Yani olup bitenin tamamen farkında olacak şekilde uyanıktır, operasyonu tüm acısıyla hissedebiliyordur ancak yine anestezinin etkisiyle vücudu hiçbir şeye tepki gösteremeyecek şekilde paralize olduğundan, ameliyat ekibinin bundan haberi yoktur. Clay'in genç karısı Sam (Jessica Alba) ameliyat sırasında hayati kararlar vermek zorunda kalırken, Clay'de kendi zihni içinde bir yolculuğa çıkar.

Lolipop / Hard Candy (2006)

0

Konu;

14 yaşında çekici bir kız olan Hayley Stark (Ellen Page) ile 32 yaşında moda fotoğrafçısı olan Jeff (Patrick Wilson), üç hafta boyunca internette yazışarak bir arkadaşlık kurarlar. Üç hafta sonunda, artık iki taraf da, tanışma vakitlerinin geldiğini düşünür ve bir kafede buluşmaya karar verirler.

Her ikisi de, birbirinden etkilenmiş görünse de Jeff, Hayley'in yakınlaşma çabalarına aynı şekilde karşılık vermemektedir. Hayley'in yaşının çok küçük olması ve beraber olabilmelerinin yasal olarak yasak olması, davranışlarını frenlemesine neden olur. Ama Hayley, oldukça kararlıdır ve sonunda kendini, Jeff'in evine davet ettirir. Asıl olaylar ise bu noktadan sonra başlayacaktır. Eve gittiklerinde, Jeff'in içkisine ilaç atarak onu uyutan Hayley, gerçek niyetini yavaş yavaş ortaya çıkartmaya başlayacaktır.

Devam..

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

487 Mesaj
13 Ocak 2009; 22:03:03 

valla güzel paylaşım arkadaşım ama ben yukarıdaki gibi yapamıyacam şimdi sadece öneride bulunayım....

1-) FORGETTEN
2-) OYUN

1309 Mesaj
13 Ocak 2009; 22:20:56 

Melissa P. diyorum usta 10 numara film..Konu bütünlüğü var bir kere

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2728 Mesaj
13 Ocak 2009; 22:41:52 

Kadir Has Üniversitesi DH Topluluğu

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi -Yönetim Bilişim Sistemleri

2623 Mesaj
13 Ocak 2009; 22:44:25 

quote:

Orjinalden alıntı: kavaklı_alper

valla güzel paylaşım arkadaşım ama ben yukarıdaki gibi yapamıyacam şimdi sadece öneride bulunayım....

1-) FORGETTEN
2-) OYUN

Sanırım bahsettiğin film bu; Aslında konusu hakkında birşeyler bulmak o kadar zor değil.Böyle yaparsak daha bilgilendirici olur.

Oyun / The Game (1998)

0

Konu;

Nicholas Von Orton, bütün yatırımlarının kontrolünü ve ilişkilerini elinde tutmaya alışık, zeki, kurnaz ve başarılı bir iş adamıdır.

Ancak Orton'un bu düzenli yaşamı, sorumsuz fakat etkileyici küçük kardeşi Conrad'ın ona verdiği beklenmedik bir doğum günü hediyesiyle köklü değişikliklere uğrar. Nicholas oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu farkeder ancak bu esrarengiz oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Ayrıca Nicholas karşılaştığı olaylardan hangisinin gerçek, hangisinin oyunun bir parçası olduğunu da anlayamaz. Kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından izlendiğini farkeder. Bu kişiler onu ortadan kaldırmak istemektedir.

Bu oyun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı haline gelmiştir.

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

1471 Mesaj
13 Ocak 2009; 22:58:11 

Fight Club
Donnie Darko
Léon
Requiem for a Dream
Leben der Anderen, Das
memento
Identity
,
,
,
,
,
,

bir sürü biyografi filmi var şaheser.eger onlarda uyuyosa tanımınıza liste çok kabarır

"Her uçuş düşüşle başlar."

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Ocak 2009; 22:58:54 

FERMAT'S ROOM

Konu: Dört matematikçi, gizemli bir ev sahibi tarafından hafta sonunu geçirmek ve büyük bir bulmacayı çözmek üzere davet edilir. Hiçbiri birbirini tanımamaktadır. Bildikleri tek şey ise, hepsini oraya davet eden kişinin FERMAT adını kullandığıdır.

Her birine detaylı bir şekilde nerede ve nasıl buluşacakları, davet yerine nasıl gelecekleri ve orada kendi isimleri yerine hangi takma isimleri kullanacaklarına dair bütün bilgiler verilmiştir. Kendilerine verilen isimler tarihteki ünlü matematikçilerin isimlerinden oluşmaktadır: Pascal, Hilbert, Galois....gibi.

Şehir dışında, izole edilmiş bir evde her türlü konforla hazırlanan küçük bir odada bu problemi çözeceklerdir. Odaya en son ev sahibi Fermat gelir. Fakat kısa bir sure sonra gizemli bir telefon çağrısından sonra hemen ayrılır. Ardından odanın kapısı kilitlenir.

Ve ilk problem SMS olarak gelir. Çözmek için bir dakikaları vardır. Görünüşte basit bir mantık problemidir bu. Fakat dakikalar geçer problem bir türlü çözülemez. Ve aniden duvarlar hareket etmeye ve oda daralmaya başlar. Tek çıkış yolu, verilen problemleri oda tamamen kapanmadan zamanında ve doğru olarak çözmektir.

http://www.imdb.com/title/tt1016301/

NOT:Bu mesaj DH'den alıntıdır.

1309 Mesaj
13 Ocak 2009; 23:01:52 

@Micro_Processor

Uh .. Çok fena bişeye benziyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1764 Mesaj
13 Ocak 2009; 23:04:47 

Perfume: The story of a murderer.
Parfüm: Bir katilin hikayesi.

Kesinlikle çok ilginç bir film. Artı filmin görselliğine hayran kalacaksınız...

766 Mesaj
13 Ocak 2009; 23:17:18 

being john malkovich ve tez geldi su anda aklıma

2623 Mesaj
13 Ocak 2009; 23:17:40 

Micro_Processor, evet güzel bir paylaşım.Benimde merak ettiğim filmler arasında.

20burak1991, ortalama o tarz filmler değil aslında.Bahsettiğin filmlerden bazıları gerçekten iyi filmler fakat tam olarak öyle değil.Mesela Requiem for a Dream gerçekten güzel bir film fakat konu derinliği olarak benzerlikleri olan bir film.Uyuşturucu teması, getirileri, götürüleri ve farklı bir yaşantı.Tam olarak bu değil.Bir benzeri daha olmamaya yakın senaryoya sahip filmlerden bahsediyoruz.Umarım anlatabilmişimdir.

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

905 Mesaj
13 Ocak 2009; 23:18:39 

Fermat's Room enteresan filmdir. Şayet sayılarla uğraşmayı seviyor, ispanyol yapımlarını da takip ediyorsanız izleyin.

Edit: Bulduk getirdik;

quote:

2007 yılı, ispanyol yapımı enteresan film. senaryonun, matematikle kafayı bozmuş 3 - 5 kişi tarafından yazıldığını tahmin ediyorum. filmin başında ''asal sayı bilmiyorsan ikile'' demeye getiren bir yazının çıkması da, bunu ufaktan destekler nitelikteydi.

filmde birbirini tanımayan 4 matematikçinin, fermat adlı daltonun davetlisi olarak gittikleri yerde yaşadıkları anlatılıyor. amaç, aşmış bulmacayı çözmektir. ancak olayın farklı bir boyut kazandığını sonradan anlarlar; sürekli küçülen oda, zeka soruları ve entrikalar...

Listeye Cube de eklenebilir. The Prestige, Memento vs. İlk etapta akla gelenlerden birkaçı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 13 Ocak 2009; 23:23:29 >

1471 Mesaj
13 Ocak 2009; 23:25:38 

hmm anladım.kusura bakmayın konuyu kirlettim gibi oldu.

o zaman K-PAX sanırım farklıydı:)

-Ben X
-Wristcutters: A Love Story

bu ikiside çok çok özgün senaryoya sahiptirler

"Her uçuş düşüşle başlar."

3057 Mesaj
14 Ocak 2009; 0:08:02 

Stranger than fiction
lars and the real girl
yenilerden de The curious case of Benjamin Button var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saviola83 -- 14 Ocak 2009; 0:11:23 >

1892 Mesaj
14 Ocak 2009; 0:15:55 

survive style +5 diye bir film keşfetmiştim. hala bu kadar enteresan bir film olmadığını düşünüyorum.

unutulmaz eserlerin bazı kısımlarını unuttum ben de her insan gibi.

2205 Mesaj
14 Ocak 2009; 0:43:43 

quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

FERMAT'S ROOM

Konu: Dört matematikçi, gizemli bir ev sahibi tarafından hafta sonunu geçirmek ve büyük bir bulmacayı çözmek üzere davet edilir. Hiçbiri birbirini tanımamaktadır. Bildikleri tek şey ise, hepsini oraya davet eden kişinin FERMAT adını kullandığıdır.

Her birine detaylı bir şekilde nerede ve nasıl buluşacakları, davet yerine nasıl gelecekleri ve orada kendi isimleri yerine hangi takma isimleri kullanacaklarına dair bütün bilgiler verilmiştir. Kendilerine verilen isimler tarihteki ünlü matematikçilerin isimlerinden oluşmaktadır: Pascal, Hilbert, Galois....gibi.

Şehir dışında, izole edilmiş bir evde her türlü konforla hazırlanan küçük bir odada bu problemi çözeceklerdir. Odaya en son ev sahibi Fermat gelir. Fakat kısa bir sure sonra gizemli bir telefon çağrısından sonra hemen ayrılır. Ardından odanın kapısı kilitlenir.

Ve ilk problem SMS olarak gelir. Çözmek için bir dakikaları vardır. Görünüşte basit bir mantık problemidir bu. Fakat dakikalar geçer problem bir türlü çözülemez. Ve aniden duvarlar hareket etmeye ve oda daralmaya başlar. Tek çıkış yolu, verilen problemleri oda tamamen kapanmadan zamanında ve doğru olarak çözmektir.

http://www.imdb.com/title/tt1016301/

NOT:Bu mesaj DH'den alıntıdır.

vay güzel fragmanı var konusuda güzel torrentten bakıcam

11437 Mesaj
14 Ocak 2009; 9:05:21 

The Curious Case of Benjamin Button

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 9:58:51 

quote:

Orjinalden alıntı: Nike

The Curious Case of Benjamin Button

Kesinlikle haklısın.

7283 Mesaj
14 Ocak 2009; 11:32:09 

Anestezi'yi sinemada izlemiştim ve gerçekten etkilenmiştim :)

Bi ara dedim noluyo ya. Benim midemmi bulanıyo noluyo :D

| Beşiktaş JK |
| iPhone 5S <> 32GB / 8.4 | iPhone 4S <> 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Play Station 4 <> FiFa 15 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V / PSN ID: TurgayBJK |
| Yazılım Destek & Sistem Destek & Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

7283 Mesaj
14 Ocak 2009; 11:35:34 

Fermat's Room hakkında malum yollardan yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı? Ben bulamadım :D

| Beşiktaş JK |
| Play Station 4 <> FiFa 15 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V / PSN ID: TurgayBJK |
| @ExpendabLes_BJK |

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 16:10:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

Fermat's Room hakkında malum yollardan yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı? Ben bulamadım :D

PM'lerini kontrol et bi

7283 Mesaj
14 Ocak 2009; 19:07:02 

quote:

PM'lerini kontrol et bi

Ettim ama bolca *** la karşılaştım :D

| Beşiktaş JK |
| @ExpendabLes_BJK |

Uzaklaştırılmış
14 Ocak 2009; 19:16:57 

quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

Ettim ama bolca *** la karşılaştım :D

DH Sansür'e takıldık.

Tekrar bak.

1626 Mesaj
14 Ocak 2009; 20:46:32 

Kapan Habitación de Fermat, La çok güzel ve değişik CUBE tarzı bir filme benziyor izliyeceğim hemen...

Happiness only real when shared!!!

4147 Mesaj
14 Ocak 2009; 21:04:27 

The Cube
Memento
Game
Eternal Sunshine of Spotless Minds
Fight Club bunlar harika bu konuda insan izlerken şaşırıyor

Suyu bitirdi hayvan!
Beşiktaş-B. Dortmund-A.Madrid
Farzı mahal:qRueL

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2009; 1:51:10 

''Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta başka yapacak ne varki '' Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu Amerikan'ın en iyi üniversitesinden atılan Matt İngilteredeki ablasının yanına gider tanışacaağı yeni arkadaşları onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedir . Arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

0

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2009; 2:13:00 

quote:

''Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta başka yapacak ne varki '' Ufak bir yanlış anlaşılma sonucu Amerikan'ın en iyi üniversitesinden atılan Matt İngilteredeki ablasının yanına gider tanışacaağı yeni arkadaşları onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedir . Arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

0

Bu Filmi izledim izlenmesi gereken bi film
filmin sonunlarına doğru millwall (adını yanlış hatırlamıyorsam) ile united ın eşleşmesinden sonraki sahnelerde bizim olaylara karışmayan matt iyice kendini bişey zannetmeye başlamıştı ayrıca finali daha değişik bekliyordum

4522 Mesaj
16 Ocak 2009; 9:57:21 

hard candy çok ilginç ya kızın gerçek amacı neymiş ki anlayamadım ?

Guild Wars 2 | EU Gandara RoC TÜRK Guildi Nick: Zariswar (Guild Davetiyeleri İçin Mesaj Atın) Steam id: http://steamcommunity.com/id/zaris/

1172 Mesaj
16 Ocak 2009; 10:58:39 

quote:

Orjinalden alıntı: lasts0ul

Bu Filmi izledim izlenmesi gereken bi film
filmin sonunlarına doğru millwall (adını yanlış hatırlamıyorsam) ile united ın eşleşmesinden sonraki sahnelerde bizim olaylara karışmayan matt iyice kendini bişey zannetmeye başlamıştı ayrıca finali daha değişik bekliyordum

Finali Süperdi hocam en sonunda çocuk okula dönüyodu

2834 Mesaj
16 Ocak 2009; 12:30:58 

quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

hard candy çok ilginç ya kızın gerçek amacı neymiş ki anlayamadım ?

Evet bende merak ettim.Aslında merak etmezdim direk izlerdim ama bu tür konusu olan filmleri sevmem.Sadece kızın amacını merak ettim.Spoiler verseniz

Birde Fermat's Room bol seedli torrent linki lazım PM'den.

1106 Mesaj
16 Ocak 2009; 13:18:16 

quote:

Orjinalden alıntı: SharDDewiL

Evet bende merak ettim.Aslında merak etmezdim direk izlerdim ama bu tür konusu olan filmleri sevmem.Sadece kızın amacını merak ettim.Spoiler verseniz

Birde Fermat's Room bol seedli torrent linki lazım PM'den.

tabiki intikam,,,o adamin oldurdugu kizin intikami

1532 Mesaj
16 Ocak 2009; 13:30:51 

Makinist
0

Çıldırış
0

''Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim.''
(El Gazali)

2623 Mesaj
16 Ocak 2009; 13:31:59 

Hocam bazı ismini verdiğiniz filmler tam olarak benim bahsettiğim türde değil.Mesela şu Holiganlar filmi gibi şeyler değil.Yukarıda da açıklamasını yapmıştım.Bu tarz filmler çokça var zaten.Micro_Processor, üstte verdiğin Fermat filmi mesela iyi bir öneri fakat Holiganlar filmi bu tanıma pek yakın değil.Yoksa çok ilginç film var ve çok ilginç film çıkacak.Tüm filmler farklı farklı senaryolara, konulara sahip.Bir sürü var.Bizim tanımımız çok daha fazlası.Bazı verilen filmler bu tanıma uyuyor.Buna göre film önerilerinde bulunalım.Yoksa her film çok farklıdır.Daha fazlası..

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

1931 Mesaj
16 Ocak 2009; 13:32:52 

Sixth Sense
identity
cube (series)
LTR (series)
Matrix (series)
Usual Suspects

2623 Mesaj
16 Ocak 2009; 13:37:01 

mastenc, evet The Machinist güzel öneri.

Konu;

Makinist, sanayide torna ustası olarak çalışan ve insomnia (uyku uyuyamama) hastalığı olan Trevor Reznik (Christian Bale) 'in hikâyesidir.Reznik bir yıldır hiç uyuyamamıştır ve gitgide zayıflamaktadır.İş arkadaşları,görünüşü adeta bir iskeleti andırmakta olan Raznik'ten ürkmeye başlarlar.Kendisinin de karıştığı bir kazada işçilerden birinin kolunu kaybetmesi ile işçiler Reznik'e karşı cephe almaya başlarlar ve onu uzaklaştırmak için çareler ararlar.Paranoyak bir ruh hali içindeki Reznik halüsinasyonlar görmeye başlar.Bunların uykusuzluğun getirdiği bitkinlikten mi kaynaklandığı, yoksa kendisine karşı kurulmuş bir komplonun parçaları mı olduğunu araştırırken Trevor'un hayatı gitgide kabusa dönecektir.

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

607 Mesaj
16 Ocak 2009; 13:38:47 

güzel bir konu. takip etmeye çalışacağım.

Uzaklaştırılmış
16 Ocak 2009; 13:50:32 

quote:

Orjinalden alıntı: uguRnB

Hocam bazı ismini verdiğiniz filmler tam olarak benim bahsettiğim türde değil.Mesela şu Holiganlar filmi gibi şeyler değil.Yukarıda da açıklamasını yapmıştım.Bu tarz filmler çokça var zaten.Micro_Processor, üstte verdiğin Fermat filmi mesela iyi bir öneri fakat Holiganlar filmi bu tanıma pek yakın değil.Yoksa çok ilginç film var ve çok ilginç film çıkacak.Tüm filmler farklı farklı senaryolara, konulara sahip.Bir sürü var.Bizim tanımımız çok daha fazlası.Bazı verilen filmler bu tanıma uyuyor.Buna göre film önerilerinde bulunalım.Yoksa her film çok farklıdır.Daha fazlası..

Trübün Holiganlıkları çok sık işlenen bir konu değil.
Holigan olmayanlar bunu anlayamaz.

Şaka bir yana senin demek istediğini anlıyorum.
Ben Konu olarak az işlenmiş değişik kurguları da gündeme getirmek istemiştim.
Ama senin dediğini de özümsedim,yeni filmler geliyor sabrederseniz.

2034 Mesaj
20 Ocak 2009; 13:46:08 

Yukarı....
Arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var

857 Mesaj
20 Ocak 2009; 14:10:50 

0

Small time Crooks

774 Mesaj
20 Ocak 2009; 14:41:03 

Rey de la montaña, El

4522 Mesaj
20 Ocak 2009; 15:09:20 

The Dark City

Guild Wars 2 | EU Gandara RoC TÜRK Guildi Nick: Zariswar (Guild Davetiyeleri İçin Mesaj Atın) Steam id: http://steamcommunity.com/id/zaris/

Uzaklaştırılmış
20 Ocak 2009; 17:00:34 

Babil

11437 Mesaj
21 Ocak 2009; 12:33:07 

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

Uzaklaştırılmış
21 Ocak 2009; 21:27:00 

identity
The Game
Fermats Room

2305 Mesaj
21 Ocak 2009; 22:06:35 

Jacob's Ladder (1990)

654 Mesaj
22 Ocak 2009; 2:33:00 

0

Film, seksen yaşında doğan ve geriye doğru yaşlanan Benjamin Button adlı bir adamın I. Dünya savaşı sırasında başlayıp 21. yüzyıla kadar devam eden - ve büyük ihtimalle burada da biten- olağanüstü ve zorlu yaşam öyküsünü anlatıyor. Zaman Benjamin Button için tersten akmaktadır yani zaman geçtikçe herkes yaşlanırken O gençleşmektedir, elbette yalnızca dış görünüşü, 50 yaşına geldiğinde ise 30 yaşında bir kadına aşık olmasıyla hayatı daha da ilginç hale gelmeye başlar.

3207 Mesaj
22 Ocak 2009; 7:33:48 

http://img210.imageshack.us/img210/6999/12032030391203073142gabuz9.jpg

Film melekler ve şeytanlar arasındaki savaşı anlatıyor izlenmesi gereken bir film

I started to watch myself with a mirror's eyes,
And I begin to slip away.
And no one's here to reach the other side with me.
Why don't you see me go this way?

1399 Mesaj
22 Ocak 2009; 10:07:38 

tüm filmleri indiriyorum burada gördüğüm

877 Mesaj
22 Ocak 2009; 10:29:44 

GOAL I - II(Living A Dream) : Klasik konulu bir film olmadığı zaten isminden de anlaşılıyor. Gidişata göre serinin 3. filmi de çıkacak ama çekiliyor mu çekilmiyor mu bilmiyorum.

The Prestige : The Illisionist filmine yakın bir konusu var, ancak aynı değil :) İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

The Oldboy : ... Bu hakkaten sıradışı. Türüne intikam diyen vardı sanırım.

Filmi izlemeden önce Twilight derdim ama, izledikten sonra fikrim değişti. Bi başrol oyuncusu, ancak bu kadar "geri zekalı" taklidi yapabilir.

بسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

1969 Mesaj
22 Ocak 2009; 23:12:27 

"Makinist", "Çıldırış" ve "Varoluş (Existenz)".

0

Bu üç filmin ortak bir yönü var bakalım bulabilecekmisiniz ?

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 22 Ocak 2009; 23:20:10 >

101 Mesaj
23 Ocak 2009; 0:34:58 

quote:

Orjinalden alıntı: Logic_Man

"Makinist", "Çıldırış" ve "Varoluş (Existenz)".

0

Bu üç filmin ortak bir yönü var bakalım bulabilecekmisiniz ?

valla ortak yönünü bulamıycam ama existenz süper ötesi bir filmdir ayrıca şimdi fermats roomu izledim oda süperdi