Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tebligat kağıdım gelmişti,kısmetse Nisan'da yolcuyum :)
    Bu arada İstanbul/Anadolu tarafından gidecek varsa iletişime geçelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barmer -- 16 Mart 2009; 19:37:13 >
  • zımzımettin msjıma cevap verdiğin için cok tesekkur ederim.ama anlamadığım şu benim bir mesleğim var ve hangi üniversiteden mezun olursam olim ,ben meslek kurasına katılmayacağımda kim katılacak ve geçerli bir mesleğim var.madem ben katılamıyacağım ozaman asteg olmim bosuna 12 ay yapmış olurum.bence bunda bir tezatlık var benim bildiğim tüm mühendis arkadaşlar(makina ,inşaat ,elektrik) meslek kurasına katılıyor nereden hangı üniversiteden olursa olsun.
  • Hocam ben anadolu tarafından gideceğim de ,neden 31 mart gecesinden gidiyorsunuz:)
    Sabah erkenden gitseniz de olur kanımca :)

quote:

Orjinalden alıntı: SİNANCA

Arkadaşlar bende msn adresimi vereyim akbabasinan@hotmail.com
    Bu arada fatih yada yakın semtlerden sınava gidecek arkadaşlar var ise 31 mart gecesi beraber gidelim derim hem orda daha iyi vakit geçirirz hemde sıkılmamış oluruz..
  • Son iki gecedir rüyamda askerdeyim komutana yanlış selam verdim kırıodu ağzımı sizde görüyormusunuz tertipler
  • mrb arkadaşlar benide ekleyin....

Taner KAR
    taneerkar@otmail.com
    trabzon
    kırıkkale üniversitesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengiz1155

ARKADAŞLAR ŞAYET KISA DÖNEM ASKER OLURSAK BIRDE IZNE GELMESEK NE ZMAN TERHİS OLURUZ??** EYLULUN KACINDA??
    DİĞER SORU ACEMİLİKTEN SONRA KAC GÜN İZİN HAKKIMIZ VAR??

kardeşim ben askerlik şubesinde hesaplattım eğer izin kullanmassak ve de kısa dönem çıkarsa 12 eylülde hürgeneraliz ;)
  • Aşkın kardeş msn
    bekirkurucan@hotmail.com
    sana zahmet ekleyiver..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirvem

Trakya'dan hiç devremiz yok mu? :(

çorludan var tertip ;)
  • bugün bende sarı zarfımı aldım zarfın üç tarafınıda bi güzel mühürleyip tam ek yerinden as.daire.başkanı imzaladı. 1,2,3, nisan izmir narlıderede sınavdayız 11,60 tl de para verdilerr. narlıderde sınava girecek varsa program yapabiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirvem

Trakya'dan hiç devremiz yok mu? :(

Lüleburgaz var tertip.
  • Selam millet napıyonuz alış veriş yapan varmı ;)))
  • ben krem, pudra, traş bıçağı falan aldım. hastalandığım için pek çıkamıyorum. sınavdan sonra tamamlarım alışverişi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: scream61

Selam millet napıyonuz alış veriş yapan varmı ;)))

ne alışverişi yahu.Ben hala askerlik moduna giremedim.Yaza nereye tatile gidiyim diye dusunuyodum geçen gun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yol_cu

Aşkın kardeş msn
    bekirkurucan@hotmail.com
    sana zahmet ekleyiver..

usta, sende 323. dönemin imzası var :) dedelere kıyak mı geçiyosun? gidince faydası olur belki...
  • Arkadasım sakın alma bu saat su geçiriyor orjinali 20tl haberin olsun ilk yatta alırsın eline sonra :)
    quote:

Orjinalden alıntı: astra-Elegance

arkadaşlar askerde kullanmak için saat alıcaksanız bu saati öneririm fiyatıda makul sonuçta askerden gelince kullanıcak değilizhttp://urun.gittigidiyor.com/Casio-F91-W-Su-Gecirmez-Dijital-Full-Kol-Saati_W0QQidZZ15684243

• quote:

Orjinalden alıntı: cenngiz

quote:

Orjinalden alıntı: yol_cu

Aşkın kardeş msn
    bekirkurucan@hotmail.com
    sana zahmet ekleyiver..

usta, sende 323. dönemin imzası var :) dedelere kıyak mı geçiyosun? gidince faydası olur belki...

323 lerle kayıt olmuştum sınavdan 15 gün önce halı sahada çapraz bağ koptu gidemedim ekimde ameliyat oldum yeni yeni düzeldim bakalım raporlarımı da alıp gidiyorum nasipse bu dönem
  • oh oh oh.. 6. tarbzonluda formumuza üye oldu hoşgeldin toprağam.sen de samsunda girecen galiba sınava?
  • benimde msn adresim taner__ozdemir@hotmail.com
  • bende darıcadayımn aşkın arkadasımızın gidecegin gün gitmeyi düsünüyorum orda birlikte olmakta fayda var.

quote:

Orjinalden alıntı: slowly

from-hell@msn.com özellikle İZMİT ten gidicek arkadaşlar eklesinler haberleşelim 3. gün gitmeyi düşünüyorum belki de 2 beraber hareket edersek iyi olur
  • Askın kardesım genısletilmis bir listeden bahsediliyordu..

ayrı bir link ilede o listeyi yayınlasan..insanların kutuklerını, yukseklısanslarını, sınava nerde gıreceklerını ve kısa yada uzun donem tercıhlerını
    ve nereye ne olarak gideceklerını orada gorsek bıraz daha herkes için iyi olmazmı....

bunun ıcın zamanın yoksa her turlu yardıma hazırım elımden bısey gelırse....
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.