Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.552
Cevap
22
Favori
1.097.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akrepkore hani birader msnde konusulacaktı sınav mevzusu arazisin:) geçen gün msndeydim göremedim kimseyi:)
  • Arkada kimse bırakılmasın mevzusu sorunlu bir ilişkisi olanlar için yani sivil hayatta sürekli kavga ediliyorsa askere taşımamak manasında söylenilmek istenmiştir yoksa senin gibi olduktan sonra ne gibi sorun olacakki bu arada Allah tamamına erdirsin
    quote:

Orjinalden alıntı: garcia1905

yo ben rahatım çok sevdigim bi insanı arkamda bırakıp gidicem arabesk olmamak lazım bazen iyi yönünü düşünün kötü günlerinizde arayıp dertleşebileceginiz bi kız arkadasınızın bi sevgilinizin olması kadar güzel bişey olamaz onuda söliyim..
    sizin anlattıgınız olaylar askerdeyken ayrılmaksa o tabiki fena acı verir ama askerdeyken cekip giden karıdan karımı olur nokta kadar sıkmam canımı:D
  • tertipler bi sroum olacak...

üsküdardan sınav yerine en kolay nasıl giderim.. Sabiha Gökçen havalimanına gittim çok kez .. tuzla tersane tabelaları vardı havalimanına yaklaşırken.. o yolu takip ederek gidebilirmiyim kolayca....
  • vala bende ta gaziosmanpaşadan gidicem tuzlayaa ama nasıl giderim bulabilirmiyim hiç bilmiyorum e sabahın köründe adres sorucak biride bulunurmu onuda bilmiorum:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: garcia1905

yo ben rahatım çok sevdigim bi insanı arkamda bırakıp gidicem arabesk olmamak lazım bazen iyi yönünü düşünün kötü günlerinizde arayıp dertleşebileceginiz bi kız arkadasınızın bi sevgilinizin olması kadar güzel bişey olamaz onuda söliyim..
    sizin anlattıgınız olaylar askerdeyken ayrılmaksa o tabiki fena acı verir ama askerdeyken cekip giden karıdan karımı olur nokta kadar sıkmam canımı:D

bende de durumlar aynı. zaten bırakayim diyincede bırakılmıyor bir yerden sonra. 4 yıl olmuş...
  • tertipim ben ne kadar arkdas tanıdıysam sözlü dısındakilerin yude 80 ini ayrıldı.artı sözlğ olupta sorun yasayn bi kaç tane tanıdıkda vardı artı askerligin yapanlar dan duydum hatta ben sordum manita işi nasıl kızvar ken askerli nasıl gecio dedim askın sakın dedi.tabi benim cevre böyle dedi genelde sizin cevre nasıl bilmem zaten bu yasta yasadıgım benim flört amaçlı.o yuzden ayrılmayı uygun gordumzaten ciddi amaçlı dusunecegim kıızı askerlikten sonra olacak diye taa universite birde prensip edindim.yani cıktıgında olsa.cat diye gorusemiyorsun.izmirde egitim gören bi arkadsım.acemiligin anlatıyo.kız arkadsı vardı adam cokmuş kızı dusunmekten sesini duyamamaktan.cat pat arayamıyom dio.ama acemili bitti direk yemin toreninden sonra geldi sozlendi..yaf ben erteledim ya..kız ark olmasın..olsada ben cok konusmak isteyenbiri olarak konusamamak koyar.oyuzden ayrıldım..hayırlısı olsun yha.askerligimiizi bi yapalım.nasipse inşallah..sonra buluruz.tabi kız arkadası olupta giden tertiplerimede allah sabır versin.zor olacaktır elbet ayrılıkk

dua edelim tertipler..teskereye daha cokk varr(yuh bana daha askerlik baslamdı)yıhhyıhh

• vatanmustafa dostum bende msn deydim sen bana yazmıdın bişiler ama ben biraz geç yazdım ne yaptıgımı hatırlamıom oan amaya film yada oyun basındaydım..geç yazdım kusura bakam ben kayserideyim suan arkadasın pcsnden giriyorum.msn acık degil suan acam konusalım..biraz tatil yapacam burda söylemiştim zaten kayseriye gidecem diye..
  • vala 3km koşu barfiks mekik şınav derken kız arkadaş meselelerin tertplerimin aklına gelicegini sanmıorum aman neyse arkadaşlar hayal kurn hayal...

düşünün kıbrısa düşmüşüz sıcaklık +40 derece her yer yanıo askerlik bitmez dedigimiz anlardayız nöbetler fln derken uykusuzuz çarşı iznine çıkıoruz güzel bi kıbrıs oteline gidioruz duşumuzu alıoruz klimayı acıoruz mini barı acıp gazlı içicekleri yudumluoruz bi uyuyoruz işte şafak o uyuyacagımız 7-8 saatte afedersiniz ama seyimde olmaz:D heh bide ya cok sıkıntı yaparsak en güzel şey uyumaktır unutmayın her uyudugumuz an safagı hissetmeden atlattıgımız andır:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: segman

Tertipler aranızda gunler azaldıkca heyacanı da azalan ben gibi manyaklar varmı yaw yoksa bu terso durumu bir benmi yasıyorum. Vardır ya bunda bı hayır gorecez bakalım ustumdeki rahatlık neden olsa gerek

devrem bende senin gibiyim merak etme terso durum yaşamıyosun
  • Arkadaslar,
    benim msn "hakan_327@live.com"
    listeye ekleyebilirseniz sevinirim.
    herkese iyi geceler...
  • mehtap 16 olmuş. memleketime gelmişiz.. gerçi çaylar ısmarlanmış ama arkasıda benden olsun.... çaya devam....
  • İNŞ. GİTTİĞİM YERDE MAÇLARI İZLEME İMKANI VARDIR YOKSA BİR MAÇ DELİSİ OLARAK BANA KOYAR ÇOK ,GERÇİ HAZİRAN BAŞI LİGLER BİTİYO; AMA OLSUN FENERBAHÇE'Mİ ÖZLERİM BEN,BENİM TEK AŞKIM

• BU ARADA GS VE TS YE ÇOK TŞK. BERABERLİK İŞİMİZE GELDİ ÇOK

• zımzımmettin sana ulaşmaya çalısıyorum msjda attım inş okursun gorusmek uzere
  • slm arkadaşlar 327.dönemin hepimiz için hayırlısı olması dileğiyle..
  • heyecan azalması bendede var arkadaslar normal biseymis demekki...beni sadece nereye dusecegim heyecanlandırıyor...arabesk dinlemeyin arkadaslar bazılarınızın tarzı değildir belki ama sizlere metal dinlemeyi oneriyorum kafayı tertemiz yapar o ritmler

• aşkın kardeşim msn adresimi listeye eklersen sevinirim. sezginkeskin@yahoo.com
  • Baş koymuşum TÜRKİYEMİN yoluna...
    Düzlüğüne Yokuşuna ölürüm!..
    Asırlardır kır atımı suladım...
    Irmağının akışına ölürüm TÜRKİYEM!..
    HEY HEY HEY HEY!....
    Sevdalıyım yangın yeri bu sinem..
    90 Yıldır çile çekmiş hep ninem
    Pınarlardan su doldurur eminem
    Mavi boncuk takışına ölürüm TÜRKİYEM!...
    HEY HEY HEY HEY!...
    Düğünüm derneğim halayım barım
    Toprağım ekmeğim namusum arım
    Kilimlerde çizgi çizgi efkarım
    Heybelerin akışına ÖLÜRÜM TÜRKİYEM!...
    HEY HEY HEY HEY!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iemühendis -- 16 Mart 2009; 6:40:59 >

• Komando Yemini

korku nedir bilmeyiz
    biz dağların erleri
    yuva yaptık göklere
    baş döndüren yerlere
    engel tanımaz aşarız
    yüce engin dağları
    el verip uzanırız
    mor siyah bulutlara
    ben türk komandosuyum
    düşmanı çelik pençemle boğarım
    her yerde ben varım
    dağlarda
    karada
    denizde ve havada
    her zaman ve her yerde
    kim?
    KOMANDO
    kim?
    KOMANDO
    olamzsın! !
    YAA
    olamazsın! !
    YAA
    KOMANDO
    ALLAH! !
    KOMANDO
    ALLAH! !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iemühendis -- 16 Mart 2009; 6:50:26 >
  • JANDARMA KOMANDO EĞİTİM ALAYI FOÇA-İZMİR

yedek subay adayı olarak başladığım, ilk bir ayında çarşı izninin verilmediği, çok zorlu bir eğitimden geçirildiğimiz, değerli ve sağlam dostlukların kurulduğu, savaşmayı ve erkek olmayı öğrendiğimiz asker ocağıdır.

yeni foça, doğa örtüsü olarak, özellikle güney doğu anadolu'ya gönderilecek er ve subaylar için mükemmel bir eğitim ortamı sağlar; dağların düzeni, yapısı ve bitki örtüsü bekaa vadisini andırır. ayrıca, burada, sadece dağ koşullarında muhabere için değil, deniz muhabere teknikleri de öğretilir.

burada öğrendiklerimiz sayesinde, güney doğu'da sağ kalmayı ve elimizden geldiğince çok terörist temizlemeyi başardık...

bir keresinde, bizi gecenin on birinde uyandırdılar. gece eğitimi var, denildi. techizatımızı kuşandık. bizi tam otuz küsür kilometre yürüttüler (sırtımızda da otuz kilo yük var). neyse, karargaha dönmeden önce, sabaha doğru, kısa bir mola verdik. komutanımız dedi ki, "siz hiç tecavüze uğramış kedi gördünüz mü"? biz de saf saf hayır! dedik. "o zaman, yatakhanelerinize döndüğünüzde, aynada kendinize bakın", dedi. gerçekten de s*kilmiş kediler gibiydik.

bir de, eğitim komutanları, yatar konumda tedbir aldığımızda hep topuklarımıza vurur, üstünde tepinirlerdi. bu sayede çok canlar kurtuldu... (çatışma sırasında).

en nihayetinde, aşmış komutanların bulunduğu asker ocağıdır. ailenizin (benim durumumda olduğu gibi) yeni foça'da yazlığı varsa ve askeri araç ile geçerken bu yazlığı görüyorsanız, eğitim size fena koyar...

ikinci haftamda, annemi aramış, "beni buradan alın" deyu zırlamıştım. toy zamanlarımız. neyse ki insan alışıyor, kendini geliştiriyor... erkek oluyor orada.

ALINTIDIR!...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iemühendis -- 16 Mart 2009; 6:59:35 >

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.