Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet hayırlısı ile bitirdik askerliği. Oh çok şükür kazasız belasız bu da aradan çıktı
  • Giderken yazamamistim donmusken yazayim. 12 nisanda teslim olmustum. Cok sukur 17 eylul de 327. KD olarak askerligimi Edirne de kazasiz belasiz tamamlayip hayati pausladigim yerden 158 gun aradan sonra playlayarak yola devam ediyorum.

17 eylul sabahi saatlar 9 a gelmek uzereyken elimizde kurtulus kagitlarimizla mutlu bir sekilde bolugun yamacindan inerken yeni posetlerin mintika yapmasini buyuk bir zevkle izlemistik.

:)))

Safaklari cok, ben mi mintika yapsaydim yani:)))))))
  • kısa dönem arkadaşlar eve dönünce artık forum boşaldı.şimdi 10 nisan gecesi karmaşası aklıma geliyor :-) benim gibi astek olan arkadaşlar forumu boş bırakmasın.şafak 174... (adam mı öldürdük be!!!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyener

quote:

Orijinalden alıntı: zekk

şubeye falan gitmeye gerek yok, zaten aynı belge oraya, kendi birliğinizden gönderiliyor. yazıcı olanlar daha iyi bilirler. keyfinize bakın.

Evet zekk bende dün yerli şubeyi aradım gerek yok dedi, ama seneye ekim- aralık ayları arasında yoklamaya gidersin dedi, yabancı şubedende form doldurularak yerli şubeye postalanabiliyormuş.

Başlarım yoklamasına da ...... 4-5 sene sonra uğrarım ruh halim elverirse

• quote:

Orijinalden alıntı: juan_carlos

kısa dönem arkadaşlar eve dönünce artık forum boşaldı.şimdi 10 nisan gecesi karmaşası aklıma geliyor :-) benim gibi astek olan arkadaşlar forumu boş bırakmasın.şafak 174... (adam mı öldürdük be!!!)

Ya şuna astek deme ne olur, biz kızılderili miyiz? Ben böyle konuşan erlere ve hatta asteğmenlere bile çok kızıyorum valla

Ben de Ağrı - Eleşkirt' te Ateş Destek Subayı olarak askerliğimi yapıyorum. Allah nasip ederse, izin kullanmayacağım, Mart'ın ilk haftası gibi çıkarım kısmet olursa.

• arkadaşlar askerlik şubesine gittiniz mi? şu verdikleri kağıtlar ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazırasker

yuhh ya şu koskoca forumda bi benmi 15 eylulde cıktım.Yokmu 3 gun yol alan:)))

Hacı bende 15 eylülde çıktım
  • 17 Eylül 2009 - Özgürlüğüme kavuştuğum gün :)

Aman :)
  • hakkaten adam mı öldürdük yav..

ben bi de kıbrıs kamboçyadayım

sen adam öldürdüysen ben katliam yapmışışm demektir :)
  • Sivil gibisi yok.Herkese geçmiş olsun.
  • dış posta (haberci)

Bitti geldik hayırlısıyla....
  • kurye
  • şafak 4 ay civarı 327 asteğmenler olarak , 331 KD'leri bekliorz 4 gözle
  • quote:

Orijinalden alıntı: uametin

şafak 4 ay civarı 327 asteğmenler olarak , 331 KD'leri bekliorz 4 gözle

Aynen ya ben de Topçuyum , Ağrı'da Asteğmenim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 24 Ekim 2009; 17:46:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: castorpollux

arkadaşlar askerlik şubesine gittiniz mi? şu verdikleri kağıtlar ile?

Yok dostum gitmedik çağıranda olmadı seneye gidilirse gidilir herhalde...
  • ulan neydik ne olduk bee
  • asteğmenler için şafak batarsa 137....
  • Selamlar ben 329 kısa dönemim uçak bilet için hangi tarihi seçmeliyim sizlerdende fikir alayım dedim.

Çıkış 17 olarak düşündüğümden uçak rezervasyonu yaptıracam 17sine. Sizler tarih konusunda ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenkoksal

Selamlar ben 329 kısa dönemim uçak bilet için hangi tarihi seçmeliyim sizlerdende fikir alayım dedim.

Çıkış 17 olarak düşündüğümden uçak rezervasyonu yaptıracam 17sine. Sizler tarih konusunda ne diyorsunuz?

Daha şimdiden erken değil mi Güven ya nereye gidiyorsunuz ?

Biz daha Mart'a kadar buradayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJKKKKK

quote:

Orijinalden alıntı: guvenkoksal

Selamlar ben 329 kısa dönemim uçak bilet için hangi tarihi seçmeliyim sizlerdende fikir alayım dedim.

Daha şimdiden erken değil mi Güven ya nereye gidiyorsunuz ?

Biz daha Mart'a kadar buradayız

Komutanım aslında erkende, her geçen gün uçak bilet fiyatları artığı için uçak biletini erken almayı düşünüyoruz, arkadaşlarla... Mesela ben ağrıya gelirken sabiha gökçenden 270ml geldim. Bizim sonuçlar belli olduğunda fiyatlar bir anda fırladı.

Bu arada Komutanım biz gidelimde gitme sırası sizede gelsin değil mi.

• 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.