Şimdi Ara

İşviçre çakısı gelişime ayak uyduruyor; 32GB bellek, Bluetooth ve daha fazlası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı'na bu sene ilk defa katılan firmalardan biri de İsviçre merkezli Victorinox oldu. Dünyaca ünlü İsviçre çakılarını hazırlayan Victorinox, gelişen teknolojiyi yakından takip ettiğini fuar dahilinde sergilediği "teknolojik" çakılar ile gözler önüne serdi. Zira firmanın yeni modelleri çakı, pense ve makas gibi geleneksel özelliklere ek olarak çok sayıda teknolojik yenilikle de dikkat çekiyor.

Firmanın fuar dahilinde katılımcıların beğenisine sunduğu yeni nesil çok fonksiyonlu çakıların en dikkat çekici olanı, Presentation Pro isimli model oldu. Belirttiğimiz gibi geleneksel özelliklere ek olarak yeni modelde 32GB'lık bellek ve kaydedilecek verilerin güvenliği için 256-bit'lik donanımsal şifreleme ve içeriğe erişim için entegre parmak izi tarayıcısı gibi detaylar dikkat çekiyor ve özellikle profesyoneller hedef alınıyor.

Tüm bu özelliklere ek olarak yeni çakı Bluetooth desteği de sunuyor. Bu sayede depolanan dosyaların kablosuz olarak aktarımı da söz konusu olabiliyor. Sunumların kontrol için iki kontrol butonu ve lazer işaretçisi ile donatılan çakı ile sunulan yönetim yazılım sayesinde verilerin yedeği alınabiliyor, Outlook senkronizasyonu yapılabiliyor ve erişim kontrolü sağlanabiliyor. 8GB ve 16GB'lık versiyonları da olan çakının fiyatı 170$ ila 335$ arasında değişiyor.

Bu arada çakının sık seyahat edenler için TSA'nın uçuş güvenlik prosedürlerine uygun olarak hazırlanan bıçak ve/veya makassız versiyonun olacağını da belirtelim.

• çağa ayak uydurmak işte budur!!!! o zamanın çok işlevli erkeği ile bu zamanın ki arasında ne kadar fark varmış daha iyi anladım şimdi
  • fiyatıda çok işlevsel olmuş
  • çok saçma bu ne yaaaaaaaaaaaaaa teknojik ol dedikte bu kadarda olmazki
  • paranın para zamanı almıştım victorinox çakı durur yanımda cevahire falan girip çıkarken hep vukuat olsamda taşırım
  • :) komik yaww
  • Hani çok şık olmuşta, Victorinox çakı deyince hep aklıma Lost dizisindeki gibi bir ormana düşünce, hayat kurtarıcı bir ekipman gelirdi, oysa ormanın ortasında Bluetooth muş bellekmiş ne işe yarar.
    Hoş Lostdada ormanın ortasında sistem odası çıkmıştı
  • Olay budur işte. Çok güzel bir şey. İdeal bir hediye olur bundan.
  • tam ihtiyacım olan şey, ama çok pahalı, 16gblık modeli 149$a alınabiliyor amerikada, bu çakının flashsız olanını kullanıyorum, imkanım olsa alırdım
  • Güzel olmuş iyi düşünülmüş fakat fiyatı pahalı
  • eee bu çakı pazarda satılsın diye yapılmamış herhalde.
  • 32 gb tı 320 diye okuyunca beyince ciddi hasarlar meydana geldi
  • 32gb olmasından daha fazla birçok özelliği var arkadaşlar yabana atmayın bi sürü şey yazmışlar
  • vay anasını sayın seyirciler kimbilir daha neler görecez ilerde
  • bıçakla usb yan yana olmamış maalesef
  • Gavur yapıyor arkadaş.
  • ALAKASIZ,SAÇMASAPAN BİŞİ:)
    HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSIN
  • ayrı ayrı taşımaktan iyidir at ceketin iç cebine kalsn orda 330dolar verilirmi onu bilmem
  • ee ekonomik kriz adamlar çakıyla bir yere gelemiyecegini anlamıslar biraz yaygınlassın bende alıcm...
  • çok şık olmuş çok sevdim iş adamları için süper
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.