Şimdi Ara

DFI Lanparty DK 790FXB-M2RS ilk testler ve izlenim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
14.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar anakartın beklediğimden önce elime ulaşması ve sisitemi kurarak hazırladığım ilk testleri sizlerle paylaşmak istedim.

öncelikle belirteyim ben kendi ekran kartımdan beklediğim performansı alamadım ama cpu score 3dmark06 da açıkca belirli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechnicaL -- 13 Ocak 2009; 13:00:06 >

• Merhaba,
    Hayırlı olsun yeni kartınız.Eksenden mi aldınız acaba?Yurt dışından mı geldi?
  • Kartınız hayırlı olsun. Oc konusunda denemelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
    DFI'ın 790 GX'i yokmu bu arada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

Merhaba,
    Hayırlı olsun yeni kartınız.Eksenden mi aldınız acaba?Yurt dışından mı geldi?

eksen den aldım sanırım son kartı bana postalamışlar

@Bald also Vain zaten hava soğutma ile 2500@3000 yaptım son resme dikkat edersen değerleri görürsün

soğutucum orjinal amd fanı özel bir hava soğutmam yok.
  • hayırlı olsun.Geçen'de söledim yeni mallar yoldaYakında yeni phenom2 940 ile deneme yapılacak
  • Hayırlı olsun. Hayalimin anakartı, bir zaman çok almak istedim(teknobull.com da 200 liraya görünce)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurkarci -- 11 Ocak 2009; 22:55:10 >
  • Güle güle kullanman dileğiyle,

Diskette ne var acaba ? Çok merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erai

Güle güle kullanman dileğiyle,

Diskette ne var acaba ? Çok merak ettim

raid driver i

windows kurulumunda raid hdd oluşturursan ihtiyaç vardır :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurkarci

Hayırlı olsun. Hayalimin anakartı, bir zaman çok almak istedim(teknobull.com da 200 liraya görünce)...

açıkcası siteye bek güvenemedim

yurt dışı fiyatları bile 130 euro.
  • 940 la şov yapanlar var bence bu kart en iyi kart f/p açısından

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=481726
  • benim pc nin anakartı ASRock P4V88+ imiş.
    ekran kartı 128 mb
    ram 512 mb

Fifa 2008 i bile bzen kasarak oynuorum bilgisayarın ramini ekran kartını yenilemeyi düşünüyorum

Palit 9400 GT Super 1 Gb DDR2 PCI EXP. Ekran kartı
    Kingston 2GB DDR2 800 Mhz RAM

ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA ANAKARTIN KALDIRIP KALDIRMAYACAĞINDAN EMİN DEĞİLİM BİDE KALDIRDI DERSEM BU RAM VE EKRAN KARTIYLA Call of duty 4 crysis vb böyle oyunları kasmadan oynayabilirmiyim.. yardımınız için şimdiden teşekkürler..
  • @ ardaaltay29

senin sistemin p4 tabanlı sanırım

bu başlık amd am2 anakart incelemesi için açıldı

yinede soruna cevap vercek olursak senin işlemcin ve ekran kartın darboğaz yapar crysis ve callofduty 4 de
    tabi kesin değil en iyisi denemektir.
  • o anakart intel icin ve agp onu atip sistem mi toplayacaksin?ekran kartini 9400gt ki ilk defa duydum kesin 8500gt'yi bir daha adlandirdilar yani o kart cok zayif 1gb olmasi bir sey ifade etmiyor ve bu anakarta 3 tane ati ekran karti yan yana takilabiliyor kesinlikle sana gore degil bu anakart.amd sistem alacaksan 780g ya da 770 cipli anakartlar bakabilirsin.
  • kardeş saolun bu anakarta 2 gb ram ve iyibi ekran kartı takarsam kaldırır mı call of duty 5 ve crysis oynıcam yada siz bu anakarta uyan bu oyunları kasmadan oynayacağımı sağlayan bi ekran kartı ve ram önerir misiniz yarına sipariş vercemde. saolun
  • @ardaaltay29

anakart süper ama bu anakart amd için sen sistemini güncelliceksen işlemci de alman gerekecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL

quote:

Orjinalden alıntı: onurkarci

Hayırlı olsun. Hayalimin anakartı, bir zaman çok almak istedim(teknobull.com da 200 liraya görünce)...

açıkcası siteye bek güvenemedim

yurt dışı fiyatları bile 130 euro.

Bende güvenememiştim ama ucuzluğu görüncede dayanamadım ve alışveriş yaptım( imzadaki anakart). Hiçbir sorun çıkmadı gayet hızlı, sorunsuz ve güzel kutulanmış bir şekilde ürün elime ulaştı. Ben telefon ile sipariş etmiştim ve derdimi anlattıktan sonra ben kapadım onlar beni aradı.Garanti durumlarının nasıl olacağını bilemiyorum...

• ne ayarda nasil monitorde oynayacagina gore degisir.9600gt alirsan 1280 ve 1680 cozunurlukte oynarsin.1024 cozunurluk istiyorsan 9500gt olabilir.ramler de 2x1 kingston olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 12 Ocak 2009; 14:35:37 >
  • ok işlemci amd alırım o zaman bide bana bu anakarta uyan call of duty 5 kasmadan oynamamı sağlayacak bi de ekran kartı önerirsen ( fazla pahalı olmasın ) süper olcakk !! kardeş
  • ortalama ekran kartına kaç para ayırmak istiyorsun ona göre tavsiyede bulunayım
  • 230 ytl ve altı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.