Şimdi Ara

Collateral (2004) | Tom Cruise - Jamie Foxx

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Collateral (2004), Tom Cruise, Jamie Foxx

http://www.imdb.com/title/tt0369339
    Güzel bir film ama çok özel değil...

Sürpriz konuk oyuncu.. Jason Statham

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • zamanıdna dvd sini almıştım. jason ı görünce vayy demiştim. sürükleyici bir film bence öneririm herkese
  • sıkıcı veya kötü bir film değil. izlenmesi gereken bir güzel bir film.
  • tom cruise neden tom cruise olduğunu bu filmde gösteriyor.
    bir de tavsiye bu filmi gece izleyin.
  • Gece kulübü sahnesi harikaydı hele gece kulübünde çalan müzik süperdi keza film süperdi zaten...
  • Çok güzel bir filmdi özellikle Tom Cruise süper bir oyunculuk sergilemisti.İzlemeyenler var daha fazla vakit kaybetmesin hemen izlesin
  • Arkadaşlar, Tom Cruise ile çarpışan taşıyıcıda herifi neden gösterdiler sadece bir sahnede çarpııştı bitti geriside gelmedi,
  • Tom Cruise her ne kadar tarikatçı olsa da gerçek bir aktör olduğunu bu filmde gösteriyor. Açıkçası Michael Mann faktörü dolayısıyla bu filmin yeri bende çok ayrıdır. Az önce tekrar izledim ve tekrar coştum diyebilirim. Muhteşem bir kurgu, olay örgüsü var ve hiç kopukluk yok senaryoda. Bazı anlarda plot twistler devreye giriyor ve şok edebiliyor bizleri.

• Bu film için bu kadar az yorum gelmesi üzücü, Tom Cruise bu filmde oyunculuğun en üst tabakasında oynamıştır ve filmde çok güzeldi bence
  • Film çok güzeldi ya ben baya beğenmiştim. Tom Cruise çok iyi bir oyunculuk sergilemişti.
  • Benimde beğendiğim filmler arasındadır
  • Güzel film.
  • Gözden kaçırmışım bu filmi.Fırsat bulduğum zaman izleyeceğim.
  • Film 1 aydır hdd de izleyemedim bir türlü. Yarın izlicem
  • bu film benim izledigim en guzel filmlerden biridir. esasinda tom cruise'u pek sevmem ama bu filmde gercekten 10 numara is yapmis demistim. bu arada konuyu acan arkadas 4 tane j.statham karesi koymus. hepsi 15-20 sn. lik tek sahneye ait. jason icin izleyeceksiniz filmi dus kirikligina ugrayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Gözden kaçırmışım bu filmi.Fırsat bulduğum zaman izleyeceğim.

İzlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir. Oldukça iyi bir film ben böyle bir filmi neden bu kadar geç izlemişim diye kendime sövdüm. Normalde Tom Cruise'u sevmem ama buradaki imajı ve canlandırdığı karakter çok hoşuma gitti.

Filmin son sahnesi gelişen diyaloglar ve Tom'un o soğuk kanlı davranışı sözleri çok hoşuma gitti etkileyiciydi. Film sıradanlıkla orijinallik arasında bir yerlerde ama orijinal sahneleri ve karakter çok hoşuma gitti diyebilirim.
  • İzlemeyenler için kayıp olur
  • Ben de beğenmiştim güzel film
  • Jason Statham hayranı olarak dedim bu filmde oynuyormuş filmin başında gözüktü,sonuna kadar tekrar sahnesi olmasını bekledimAma güzel film tavsiye ederim.
  • film muhtşemdi.gece saatlerinde geçmiş olması ve yönetmenin bakış açısıyla beni mest etti.bu arada bura ufaktan ufaktan sallanıyor ne gece ama.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.