Şimdi Ara

Peter Aloisson, 2.5 milyon dolar değerinde iPhone 3G tasarladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Avusturya'nın ünlü mücevhercisi Peter Aloisson, yıllardır cep telefonlarını gümüş, altın, elmas gibi eşsiz parçalarla süsleyip yeniden yorumlamasıyla tanınıyordu. Dolayısıyla da özel telefonların üzerindeki 25.000€, 50.000$ ve benzeri fiyat etiketlerine alışmıştık. Aloisson, en güncel çalışmasıyla kendi fiyat rekorunu kırmış oldu.

iPhone 3G, ''King's Button'' olarak isimlendirilmiş. iPhone 3G bu ismi home tuşu üzerinde yer bulunan elmastan almış olabilir. Telefonda, 18 ayar beyaz ve sarı altın kaplama kullanılmış, altın kaplamaya çerçeve boyunca konumlandırılan 138 adet özel kesim elmas eşlik ediyor. Telefonun home tuşundaki büyükçe elmas ise 6.6 karat. Fiyat konusuna gelince King's Button'a dünya üzerindeki çok az kişinin alabileceği kesin.

Zira telefon, tam 2.517.345 dolarlık fiyatıyla sahibini bekliyor. Uzun bir süre boyunca da bekleyecek gibi.

• çok saçma
  • bunu alan maldır
  • bu nu alacağımı bugatti veyron 16.4 alırım en azından bi işe yarar
  • Bunu alan arap şeyhi veya eşi çıkar.Onlar klozet malzemesinde bile 18 ayar alltın kullanıyorlar(burj-el arab oteli)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fright -- 9 Ocak 2009; 21:14:46 >
  • Iphone 138G :)
  • iPhone'un şıklığı sadeliğinden geliyor zaten. Bence güzel yapalım derken mahvetmişler dizaynını.
  • Bence de hiç güzel olmamış.Bu ne be
  • 2.517.345 dolar nedir yaw, pazarlık payımı, alırken ne diyoruz, abi 2 buçuk milyon dolar olurmu mu diyoruz, tasarım da iğrenç olmuş ayrıca, pırlantaya boğmuşlar o kadar, yapılamazmı, evet aynısı yapılabilir 100.000 dolara mal olur en fazla, (oda merkezdeki pırlantanın fiyatını kestiremedim ondan),Peter Aloisson denen adam da yahudi sanırım, tiksinirim yahudilerden insan bile değiller bence ( evet hepsi, genel konuştum, iyi yahudi yoktur, iyi yahudi ölü yahudi) velhasılı bu yahudiler para kazanmayı biliyor, son söz; kaç tane keko çıkar bunu almak için kimbilir...
  • LeBron James bile isyan eder bu telefona !
  • evet yani paris hilton da öyle dediğinden :)
    quote:

Orjinalden alıntı: DEATH71

bunu alan maldır
  • ipohene 4g çıkınca değeri % 50 düşer :)))
  • üff süpermiş dostum ya hemen sipariş veriyorum. bizim etilerdeki teknosada var mıdır? bilen var mı?
  • Siparişini haberi görünce verdim yarın elimde olur inşallah :P
  • Bence bi prens alır oda begendiginden deil hava olsun diye
  • ölü pixel çıksa yenisi ile değiştirirler mi ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: winnerS

Siparişini haberi görünce verdim yarın elimde olur inşallah :P

Gelince iyici bir araştırın, JB yapma konusunda iyi düşünün sonra garantisi gitmesin
  • Yapımı basit. Bu yeni mod tshirtler üstünde parlıdıyan o saçma metal görünlümü şeyleri sölün, iphonun kenarından döndürün.. cillop gibi olur
  • Satıcı abime mail atimde alan kişiye kılıfıda ben verim ucuzundan 200.000USD Jailbreak te yaparım alete
  • Al swarovsky taş kullan daha güzel ve daha ucuz olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.