Şimdi Ara

Aşk-ı Memnu'daki Eyfel Kulesi Tablosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
219.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim arkadaşımın evinin duvarında asılı nerden aldığını sormamıştım ama izmir de isen küçük park ta sattıklarını bir çok kez gördüm
  • 1280x1024

Aşk-ı Memnu'daki Eyfel Kulesi Tablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chawush -- 11 Kasım 2009; 18:33:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chawush

1280x1024

güzelmiş

• Ikea ' da satışta olan bir tablo.
  • ya taksimde the marmara otelden itüye inen yola dönen köşede akmnin çaprazında bi posterci var hava güzel olduğunda gelir o 5 e satıyor tüm posterleri ve bu da vardı. haberiniz olsun
  • kızılayda posteri satılıyordu.. dost kitap evini oralardaydı..arayan varsa hala baksın..
  • http://forum.donanimhaber.com/m_13384057/tm.htm
    burada bi arkadaş yapmıştı o kadar para veremem diyenler buraya bi göz atsınlar
  • Fotograf güzel ona diyecek lafım yok ama yaptırıp yada 100 lerce tl verip duvara asacaklara dikkat etsinler derim. Çünkü beklediğiniz gibi durmaya bilir. Birincisi burada fotoğrafı dizide begenmenizin sebeplerinden biri behlül faktörü, diğeri ise behlülün odası. Dikkat ederseniz eşya ve duvarla oldukça uyumlu bir tablo. Sizin odanınızın duvar rengi ve eşyaların rengi aynı etkiyi yaratmayabilir. Sonra onca para verip hüsrana uğramayın. Onun yerine faklı alternatiflere yönelebilirsiniz. Eminim odanız için daha farklı ve uyumlu tablolar vardır.
  • markafoni. com da 100*140 cm ebatindaki su an satiliyor. markasi dogo wall art, fiyati 119.90 TL. ama bu paraya degermi bilmem..
  • markafoniye üyeliği olmayanlar burdan üye olabilirsiniz. üye alımında sınır yok.

http://www.markafoni.com/i/ufak_tefek/
  • İzmirde nerden bulcaz satan bir yer yok mu? Kuşe kağt istemiyorum canvas kumaş üstü güzel gözüküyo galiba. Arkadaslar bir yardımcı olun lütfen...
  • Bizim burada bir postercide aynısının tıpkısı var, 6 YTL mi ne..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmaLLviLLe

Bizim burada bir postercide aynısının tıpkısı var, 6 YTL mi ne..

kardeş poster,kuşekağıt 5 tl onu ben de biliyom , bu işin hası Canvas kumaşa işlenmiş eyfel ok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

kardeş poster,kuşekağıt 5 tl onu ben de biliyom , bu işin hası Canvas kumaşa işlenmiş eyfel ok?

Zaten senin ne aradığınla ilgilenmiyorum sadece aynı resimden buradada olduğunu söyledim.
  • Nice tablolar var, bunda bir güzellik göremedim ben. Parçalı tablolar çok şık oluyor:

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Zaten senin ne aradığınla ilgilenmiyorum sadece aynı resimden buradada olduğunu söyledim.

Ok. arkadasım

Darkness çok doğrusun parçalılar müthiş :ilgileniyorsan şöle bir site buldum belki işe yarar.
    http://www.artmodel2000.com/ burda satışda olan parçalılar var.

• Darkness gönderdiğin ilk resim çok hoşmuş.Sitedeki fiyatlar biraz tuzlu geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocb -- 18 Ocak 2010; 22:24:44 >
  • arkadaşlar ben bu işin ticaretini yapıyorumwww.samsunpazari.com bu adrese gelin 1000 lerce tablo ceşidi var aşkımemnu tablosunun 1 mt 1.5 mt fiyatı sadece 12 tl ve en pahallalı olanı 30 tl kanvas üzerine baskı olan diğer firmalardakinin aynısı 0534 980 7144 ayrıntılı bilgi için arayın
  • Arkadaşlar istediğiniz görseli eifel de dahil olmak üzere 1.sınıf 250 gr. canvas kumaşa istediğiniz ölçüde hazırlayabilirim işim bu toptan üretim ve pazarlamasını yapıyorum.Baskı makinası dahil kendime ait

70X50 49 TL
    70X100 69 TL
    140X100 139 TL

Özel ölçü isterseniz arayın görüşelim

Saygılarımla
    Olcay Güleroğlu
    0 532 255 62 37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olc -- 1 Mart 2010; 3:14:41 >
  • arkadaşlar tablo bende mevcuttur. ölçülerini dilediğiniz şekilde belirleyin.baskıyı biz halledelim.
    42*58 cm boyutlarındaki tabloyu 30 liradan temin edebilirsiniz....

iletişim:

neslihan özbek
    neslihan.ozbek@hotmail.com
    0554 786 5453

yusuf yılmaz
    mixologyusuf@hotmail.com
    0542 297 1435

kızılsaray mah. 100. yıl bulvarı
    73.sok önal iş merkezi no.16
    antalya.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.