Şimdi Ara

2039'da hatay'da referandum olacak mı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
51.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatay diye bir il olmazsa sorunda olmaz Hatay'ı Osmaniye'ye bağlasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Hatay diye bir il olmazsa sorunda olmaz Hatay'ı Osmaniye'ye bağlasınlar

O kadar da değil de , Dörtyol ve Erzin ilçelerinin Osmaniye'ye bağlanması gerekir. Erzin ile Osmaniye il merkezi arası uzaklık 20 km , Hatay il merkezine uzaklık 150 km
  • quote:

Yok artık Hatay' ın Osmaniye' ye bağlanması, İstanbul' un Yalova' ya bağlanması gibi birşey olur
  • ülke bu gidişine devam ederse 2039 çok geç bir tarih olur
  • quote:

Sadece komik
  • hangi Türk vatandaşı bir 3.dünya ülkesi olan ve dünyanın en baskıcı rejimlerinden birinin görüldüğü suriyeye katılmayı düşünebilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

Atatürk'e yatıp kalkıp dua edelim, hayatının son demlerinde bile bunun için uğraştı adam ve başardı..İnönü olsaydı memleketin başında Hatay bile elden gittiydi..Burnumuzun dibindeki adayı alamamış adam Hatay'ı hiç alamazdı..

lozanda pazarlık yapan gerektiğinde masadan kalkan İsmet İnönü'yü hiçe sayamazsın.
  • Bütün dünya türktür.CcC
    Bir gece ansızın musul kerkük şam vs vs.

+ doğuz yüz doğsan bir melbourne, doğuz yüz doğsan iki tokyo, doğuz yüz doğsan üç buenos...
    - immeet abeey, burada uluslararası hukuk diye bir şey var.
    + la kafamı karıştırdın. 1 adana, 2 adıyam..
  • Yahu sanki referandum olsa Hayat halkı bu saatten sonra Suriye'yi seçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _1301217_

quote:

Orijinalden alıntı: AC-130

hataylıyım...umarım güzel vatanım Türkiyemden ayrılmayız

Ayrılacaksın Uleennnn

evinin ili ilçelerinin anası olacaksın ....

hatay 2019 da yapılacak referandumla Çorum a bağlanacakmış

Bizim Tarih hocası da böyle demişti...

Güzel bir Çorum'lu olarak çok sevindim ama bizim tarih hocasıda Amasya'ya bağlanacak demişti hangisi doğru acaba?

Gönlüm Çorum'a bağlanmasından yana tabiki ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 11 Nisan 2010; 19:15:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muster

hangi Türk vatandaşı bir 3.dünya ülkesi olan ve dünyanın en baskıcı rejimlerinden birinin görüldüğü suriyeye katılmayı düşünebilir?

Ancak akıl sağlığı yerinde olmayan bir Türk vatandaşı Suriye'ye katılmayı düşünebilir
  • Az önce Nihat Sırdar'ı dinlerken duydum, şaka maka Celalettin Cerah (lan bak unuttum şimdi hangi ilçeydi) Hatay'dan bazı ilçelerin Osmaniye'ye bağlanarak Osmaniye'ninde denize kıyısı olmasını sağlayacakmış.. Nihat'ta olur mu böyle birşey dedi.. Olabilir mi mesela İstanbul valisi Teklifte bulunsa Tekirdağ'ı İstanbula bağlayabilirler mi dedi

Dün benim dediğim Hatay'ı Osmaniye'ye bağlasınlar Ssorun çözülsün demiştim, valla dediğim düşünce aşamasında şuan ama meclisten böyle bir teklife onay gelmemesi gerekiyor.
  • fuckultelli hatayın politik konumu nedeniyle böyle birşey kesinlikle olmaz. Ben buna ihtimal bile vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish®
    HURAFE BENCE HATAY EDEBİYET BİZİMDİR

Yavaş senin.. Söke sôke alırlar çıtını çıkaramazsın.. Nasıl şimdi Ata yadigarı hersey teker teker kaybediliyorsa..
  • quote:

Az önce Nihat Sırdar'ı dinlerken duydum, şaka maka Celalettin Cerah (lan bak unuttum şimdi hangi ilçeydi) Hatay'dan bazı ilçelerin Osmaniye'ye bağlanarak Osmaniye'ninde denize kıyısı olmasını sağlayacakmış.. Nihat'ta olur mu böyle birşey dedi.. Olabilir mi mesela İstanbul valisi Teklifte bulunsa Tekirdağ'ı İstanbula bağlayabilirler mi dedi

Dün benim dediğim Hatay'ı Osmaniye'ye bağlasınlar Ssorun çözülsün demiştim, valla dediğim düşünce aşamasında şuan ama meclisten böyle bir teklife onay gelmemesi gerekiyor.

kastamonu'ya bağlasınlar, kimse bulaşmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

fuckultelli hatayın politik konumu nedeniyle böyle birşey kesinlikle olmaz. Ben buna ihtimal bile vermiyorum.

Bunun valinin teklifiyle gerçekleşmesi olanaksız gibi.. Ama meclisinde böyle bir teklifte bulunması saçma olur.. Haa kıyıdaki ilçeler Hatay'ın olmuş ha Osmaniye'nin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr26tr

quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

Atatürk'e yatıp kalkıp dua edelim, hayatının son demlerinde bile bunun için uğraştı adam ve başardı..İnönü olsaydı memleketin başında Hatay bile elden gittiydi..Burnumuzun dibindeki adayı alamamış adam Hatay'ı hiç alamazdı..

lozanda pazarlık yapan gerektiğinde masadan kalkan İsmet İnönü'yü hiçe sayamazsın.

ama sözde demokratlar hap gibi anayasa hazırlayıcıları 2. adamı sevmezler. Aslında bunlar gibilerin içinden Atatürk'ü sevmiyor humeyniyi seviyorum diyenlerde çıkabilir..Doğru düzgün okumayıp cemaatten hocadan abilerden duydukları herşeyi doğru sanıyorlar..

• Bir ara oda arkadaşım hayatlıydı. beni hataydan ve hataylılardan fazlasıyla soğutmaya yetti. şimdi başlasam saymaya sabaha kadar bitmez. telefonundan tut sigarasına kadar herşeyi kaçak.arapça konuşur.sürekli biz türk değiliz farklıyız edebiyatı.kronun öküzün afedersiniz önde gideni. kıl cins bi adamdı.dengesiz pis herif. allahtan git dedim gitti yoksa elimde kalacaktı. yani bana işte hataylılar türkiyeyi çok seviyorlar edebiyatıda yapmayın. az ok gördük tanıdık yani.şaşılacak boyutta bencil menfeatçi, akıllıyım diye geçinip milleti keriz yerine koyup geçinmeye çalışmalar felan...referandum diye birşey de yok ayrıca hortlatıp durmayın şu konuyu zırt pırt.13-14 yaşında herşeyin farkındaki çocukların forumda cirit atmasından hakketen gına geldi.uff
  • kalsa ne olur, gitse ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemakbıyık

Bir ara oda arkadaşım hayatlıydı. beni hataydan ve hataylılardan fazlasıyla soğutmaya yetti. şimdi başlasam saymaya sabaha kadar bitmez. telefonundan tut sigarasına kadar herşeyi kaçak.arapça konuşur.sürekli biz türk değiliz farklıyız edebiyatı.kronun öküzün afedersiniz önde gideni. kıl cins bi adamdı.dengesiz pis herif. allahtan git dedim gitti yoksa elimde kalacaktı. yani bana işte hataylılar türkiyeyi çok seviyorlar edebiyatıda yapmayın. az ok gördük tanıdık yani.şaşılacak boyutta bencil menfeatçi, akıllıyım diye geçinip milleti keriz yerine koyup geçinmeye çalışmalar felan...referandum diye birşey de yok ayrıca hortlatıp durmayın şu konuyu zırt pırt.13-14 yaşında herşeyin farkındaki çocukların forumda cirit atmasından hakketen gına geldi.uff

Bir Hatay'lı olarak bu sözlerin beni kırdı açıkçası.Ayrıca bir Hatay'ın , bir de Maraş'ın insanları kadar hoşgörülü insanlar görmedim hayatımda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.