Şimdi Ara

Lian Li'den Micro ATX ve Mini ITX anakartlar için yeni kasa; PC-A03

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dubai'nin simgesi haline gelen 7 yıldızlı Burj Al Arab otelinden esinlenerek hazırladığı yeni bilgisayar kasasını tanıtan Lian Li, Micro ATX ve Mini ITX anakartlar için hazırlanan yeni bilgiasayar kasasını duyurdu. PC-A03 kod adlı yeni model, 18.8 x 368 x 447 mm boyutlarında ve 3.94 Kg ağırlığında. 5.25" boyutundaki 2x harici sürücüye ve 3x sabit diske ev sahipliği yapabilen kasa, aletsiz kuruluma olanak tanıyabiliyor.

Yan panel için titreşim engelleyici klipselere de sahip olan PC-A03 modelinde güç kaynağı için kasanın arka-üst kısmı hazırlanmış. Biri önde 120mm (1000 RPM) diğeri ise arkada 80mm (1500 RPM) çapında Mavi LED'li iki fana sahip olan kasa üzerinde ayrıca harici donanımların daha hızlı kurulumu için iki adet USB portuna da yer verilmiş. Lian Li'nin kompakt anakartlar için hazırladığı PC-A03'ün fiyatı 99$ olarak belirlenmiş.

• lianli fiyatları çok kazık özelliklede ülkemizde
  • Her zamanki sade lian-li tasarımı. Micro atx boyutlarında kaliteli kasa arayanlar için çok iyi bir seçim olur...
  • Micro ATX ok güzel olmuş, fakat buna mini ITX koymak anlamsız olur... bu fiyata daha güzel ITX kasalar mevcut...
  • Türkiyede satılmıyor malesef, Firebal da getirmeyi bıraktı malesef sanırım.
  • şık ve basit
  • quote:

Orjinalden alıntı: ELeCtRiCkChi

Her zamanki sade lian-li tasarımı. Micro atx boyutlarında kaliteli kasa arayanlar için çok iyi bir seçim olur...

tabi olur olmasınada buraya geldiğinde fiyat bakımından da seçici bir kasa olacağına eminim. tabi getiren olursa
  • konuyu görünce daha değişik bir kasa beklemiştim. bu bildiğimiz m-atx tower kasa sadece anakart ters yerleştirilebiliyor. Burj Al Arab ile de ne alakası var ki tasarımcılar ondan esinlenmiş. koca otel - m-atx kasa. bu fiyata aerocool m40'lar thermaltake lanbox'lar silverstone sugo'lar var onlardan almayı tercih ederim doğrusu.
  • gözlerimmi beni yanıltıyor yoksa ben o otelı yanlış mı hatırlıyorum
    içi dışı bildigimiz gördugumuz bir kasa benzeri otelle alakası nedır
    neyse neon fanlı kasaları hep sevmişimdir bunada 1 2 kere girer bakar gözümü alıştırırım
  • Bi atraksiyon yok bunda ya hatta çirkin bile olmuş, otele hangi açıdan bakmış bu adam esinlenirken.
  • bu lianli nin kasaları hakikaten çok kaliteli ama neden hep böle labirent gibi yapıyorlar içini yahu...
  • Klasik Lian li tarzı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.