Şimdi Ara

Zotac GTX295 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
1
Favori
59.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nVidia, çift GPU'lu ekran kartı arenasına geri dönüyor. Bakalım 55nm üretim teknolojisi ve GTX200 grafik yongalarından güç alan GTX295, ATI'nın gladyatörü HD4870 X2'yi yere serebilecek mi?

Bu videomuzda Zotac GTX295 ile bu soruya cevap arıyoruz.

alt="Zotac GTX295 video inceleme"

• 2x lere para vermem
    cok gereksiz luzumsuz
    alin gtx 260
    su anda herseye yeter
    x2 almadiginiz icin artan para ile
    yeni seri cikinca satar
    yeni seri alirsiniz
    2 3 seri yeter o para
    her oyunuda max detayda oynarsiniz

bu arada kart atiyi ezmis gecmis
    ayrica hiz asirtmasi cidden cok iyi

yanliz bu saatte konulmasi incelemenin oldukca ilgi cekici hadi benim final var 9 da yatmadim sizin ne derdiniz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 8 Ocak 2009; 6:45:56 >
  • bence bu kartla atinin durumu ck zor tüm testlerde ezici sekilde ustun bir kart !! atinin fanı olarak oldukca üzüldüm :(

nvidia istedigini almıs gıbı atinin cvbini bekliyorum kapısma harika olucak sanırım !! sonuc olarak oldukca pahalı olucaklarından uzun bı sure alınamıcagı belli:))
  • Testler de kullanılan driverlar açısından iki üreticiye de haksızlık olmuş sadece iki teste dahil edilen 8.12 yüzünden ati'ye haksızlık yapılmış diğer taraftanda 185.20 sürücüsünün eğer 295 i destekliyor ise kullanılmaması nvidia'ya yapılan haksızlık olmuş bunca testtir skor karşılaştırması yapmayan bu konuda tarafsız duran donanımhaberin de 10-0 da yazmayalaım artık ayıp olmasın tarzı biraz küçümservari sunumuda hoş olmamış bundan sonra standart olarak yapılacaksa bu sunuma sözüm yok yapılmıyacak ise bu da tarafsızlığınıza gölge düşürecek.

; 10DE.05E0 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 295
    ; 10DE.05E1 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 280
    ; 10DE.05E2 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 260
    ; 10DE.05E3 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 285

185.20 sürücüsünde de 295 desteği gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 8 Ocak 2009; 6:25:47 >

• Ne kadar da güzel bir tost
  • quote:

Orjinalden alıntı: diciotto

Testler de kullanılan driverlar açısından iki üreticiye de haksızlık olmuş sadece iki teste dahil edilen 8.12 yüzünden ati'ye haksızlık yapılmış diğer taraftanda 185.20 sürücüsünün eğer 295 i destekliyor ise kullanılmaması nvidia'ya yapılan haksızlık olmuş bunca testtir skor karşılaştırması yapmayan bu konuda tarafsız duran donanımhaberin de 10-0 da yazmayalaım artık ayıp olmasın tarzı biraz küçümservari sunumuda hoş olmamış bundan sonra standart olarak yapılacaksa bu sunuma sözüm yok yapılmıyacak ise bu da tarafsızlığınıza gölge düşürecek.

; 10DE.05E0 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 295
    ; 10DE.05E1 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 280
    ; 10DE.05E2 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 260
    ; 10DE.05E3 " GT20x GT200 NVIDIA GeForce GTX 285

185.20 sürücüsünde de 295 desteği gözüküyor

nvidia da ne kullanilirsa kullanilsin zaten beta olacak

atidede bizimkilerin sucu degil atinin sucu baksaniza yeni nesil anakarti destekleyecek driver hala cikartmamis ati

• Kart manyakmış yaw.10-0 yendi.
    Ama durun.Ati 4900 serisini çıkaracak.Ve yeniden öne geçecektir.
    Çok aksiyon olacak çooooook.
  • Önceleri bu kadar sık ekran kartı çıkmazdı. Şimdi bu süre 3 aya indi. 3 ayda bir yeni ekran kartı serisi görüyoruz.
    test te birşey dikkatimi çekti. crysis hala 60 fps ile oynanmıyor. Adamlar işlerini biliyor. Gıdım gıdım artırıyorlar ekran kartlarının güçlerini.
    isteseler yaparlar 60 - 70 fps oynatan kartı. amaç her zaman kullanıcıya birşeyler satmak değil mi? herhalde gtx395 ile oynanır crysis.
  • Süpersiniz valla, araya video karışınca ne oluyoruz dedim :D Elinize sağlık
  • vay be kart süper ötesiymiş ben şahsen böyle bi performans beklemiyordum hele hele oc potansiyeli göz doldurucu

edit:ya dh nerden bulmuş bu kartı hemen daha lansmanı yapılmadı süpersiniz bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 8 Ocak 2009; 8:06:23 >
  • Kaaaç paramış?
    Kaaaç paramış?
  • Vatan bilgisayar girişini yapmış galiba ürünün stokları yok gibi gözüküyor olsada.
  • ATI

yeterli oldu herhalde :D:D

• Hey maşallah 10 üzerinden 10 yapmış. Ama benim en çok dikkatimi çeken şey güç tüketimi oldu. Güç tüketimi konusunda özellikle masaüstünde gerçekten çok iyiymiş.

Bakalım ATI nin bu seneki bombası ne olacak
  • güzel hamle, on numara kart olmuş helal nvidiaya. atiden düzgün bir karşılık bekliyorum ama zaman alacaktır.
  • Manyak kart.. umarım fiyatıda uygun olur.
  • Vatan Bilgisayarda kampanyalı 950 TL

İlk siparişi ben gecicem müşteri hizmetleri açılsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkScreamer -- 8 Ocak 2009; 9:07:57 >

• Nvidia çift işlemcili yaparsa işte böyle sonuc cıkar ortaya :D Ahh ahhh bunun fiyatı şimdi 1500 ytl filan olur :D
  • nVidia :10 ATİ : 0

BIDE gta IV testi koysaladı bide ona baqsaydıq yaw ozmnda cok böyük bir darbe alırdı ARAP ATI[ATİ]
  • çok doğal ya GTX 295'in HD4870X2 yi geçmesi şaşıran varmı acaba?? ve gene ati kartlarla driver sorunu yaşandı işte bunada şaşırmamak gerek..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.