- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Google neden açılmıyor
5 Cevap3585 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1621 Mesaj
7 Ocak 2009; 23:50:43 

Sabahtan beri google,microsoft ve bazı sayfalar ya hiç açılmıyor yada aşırı yavaş açılıyor.Fakat dh.com,pclabs vs. sitelere giriyorum hiçbir sorun yok.Download hızımda normal 480-500 arası indiriyorum.İşletim sistemi temiz yeni yüklendi hatta anakartımın Express Gate özelliği ile giriyorum internete yine aynı sorunlar var aynı sayfalarda.3 yıllık adsl abonesiyim ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum acaba neden oluyor bu??????

İmzanız Kural Dışıdır Eğer kural içi olsaydı burada yayınlardık zaten... Yayınlamadığımıza göre demek ki imzanız gerçekten kural dışı.

647 Mesaj
8 Ocak 2009; 0:23:19 

bugün bendede aynı sorun var. hatta bi çok kişide aynı sorun var. sürekli kopmalar oluyor. yurtdışı çıkışlarında bir arıza olabilir.

1621 Mesaj
8 Ocak 2009; 0:25:32 

harbiden sinir oldum ama. herşey tamamda google'da böyle birşey olması insanı kitliyor

İmzanız Kural Dışıdır Eğer kural içi olsaydı burada yayınlardık zaten... Yayınlamadığımıza göre demek ki imzanız gerçekten kural dışı.

1261 Mesaj
8 Ocak 2009; 0:29:29 

su an dogruduzgun bir site acılmıyor genel bir problem olmalı

1621 Mesaj
8 Ocak 2009; 1:23:02 

az evvel düzelmişti şimdi gene sapıttı

114 Mesaj
8 Ocak 2009; 9:52:03 

bence de yurtdışı çıkışlarında problem var. ntvspor , ntvmsnbc , divxplanet gibi siteler açılırken nba , facebook gibi siteler açılmıyor. Hatta mynet bile açılmıyor ama onun sebebini anlamış değilim.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Google neden açılmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.201