Şimdi Ara

Bilgisayar Ses Sistemi Bağlantı Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda arama yaptım ama bulamadım, varsa da kusuruma bakmayın. Masaüstü bilgisayarıma yeni aldığım Sony dav dz 660 ses sistemini nasıl bağlayabilirim.
     Bilgisayar Ses Sistemi Bağlantı Yardım

Resimdeki kablo işimi görürmü, yoksa kaliteli ses için başka bir kablo mu almam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Verdiğiniz kablo ile sadece front bağlantısını yapabilirsiziniz.
    dav dz 660 sisteminin multich analog in girişi yoktur. (inş. sadece benim incelediğimin yoktur)
    bu kablonun rca ların sistemin arkasındaki LINE AUDIOIN L R yazan yere bağlayınız bilgisayarda ise yeşil çıkışa bağlayınız. sisteminiz 2.1 olarak çalışacaktır.
    upmix ile diğer kanallara da aktarım yapabilir seçeneklerine bakın.

optik yada coax olarak spdif bağlama şansınızda var anakartınızda optik yada coax çıkış varsa oradan da digital bağlama şansınız var. (Cihaz arkası digital in TV yazan yere)
    bunun için şu kablonun teklisi yeterli: (elektrik spdif)

http://www.kablocenter.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_38_44&products_id=82

• quote:

Orjinalden alıntı: keleminabi

Verdiğiniz kablo ile sadece front bağlantısını yapabilirsiziniz.
    dav dz 660 sisteminin multich analog in girişi yoktur. (inş. sadece benim incelediğimin yoktur)
    bu kablonun rca ların sistemin arkasındaki LINE AUDIOIN L R yazan yere bağlayınız bilgisayarda ise yeşil çıkışa bağlayınız. sisteminiz 2.1 olarak çalışacaktır.
    upmix ile diğer kanallara da aktarım yapabilir seçeneklerine bakın.

optik yada coax olarak spdif bağlama şansınızda var anakartınızda optik yada coax çıkış varsa oradan da digital bağlama şansınız var. (Cihaz arkası digital in TV yazan yere)
    bunun için şu kablonun teklisi yeterli: (elektrik spdif)

http://www.kablocenter.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_38_44&products_id=82

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.