Şimdi Ara

Gömülü 20 yaş diş çekimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
70.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birincisini 3 hafta önce çektirdim, sorunsuz geçmişti. Tek ağrı kesici almadan, bünyeyi kasmadan atlatmıştım.
    Zaten salak gibi dosyayı röntgeni almadan gittik ameliyata. Doktor da ille bugün alalım, aradan çıskın dedi.

İlk tecrübeye güvendik, çek anasını satarım dedik ama iyi bot yedik.
    Dikiş yan taraftan attı, zaten 7 saattir kan yutmaktan midem bulandı. Karnım da aç, sabahtan beri 1 yumurta 2 dilim ekmekle duruyorum.
    Ayrıca 2 apranax'a rağmen hala canım acıyor, yeter uleeeeeeen.

Sevgili forum üyeleri sizden ricam, gece bu direnişime yardımcı olunuz, muhabbeti eksik etmeyiniz. Baktım olacak gibi değil bekle beni acil servis geliyorum

• Zamanında ben de bu evrelerden geçtim ve geçtiğim evreleri kaleme almıştım

http://forum.donanimhaber.com/m_15794979/mpage_1/key_20lik%2Cdis//tm.htm#16859245
  • Evet arkadaşlar, operasyondan 44 saat sonra ve herşey muhteşem.
    Yara kapandı sayılır. Yemek yemem neredeyse normale döndü. Çok çok hafif bir şişlik ve dokununca ufak bir sızı dışında (dokunma sende) hiçbir şey kalmadı.

Fikir vermesi açısından 2 resimde ekledim.
    Resimlerde siyah görünenler dikiş ipinin uzantıları. Dikişleri alırken oradan tutup kestikleri için biraz uzun bırakıyorlar. Dişlerimi yeni fırçaladığım içinde biraz kanamış.

Gömülü 20 yaş diş çekimi
     Gömülü 20 yaş diş çekimi

Not: Fotoğrafta arka dişler biraz sararmış görünüyor ama orjinali kesinlikle öyle değildir, bembeyazdır maaşşallah. Işıktan kaynaklanıyor sanırsam

Hala çektirmeye korkan arkadaşlar, gidin ve kurtulun. İnanın beklediğinize, düşündüğünüze değmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.