Şimdi Ara

407 DİREKSİYONU ÇEVİRİNCE SES GELİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Peugeot 407 aracımızın direksiyonunu tam tur değilde tam tura yakın çevrilince garip bir ses çıkıyor.Acaba kullanırken buna dikkat eden varmı?Servise gittiğimizde bunun normal olduğunu söylediler.Hdi motorlu 407 lerde bu sorunun olmadığını söylediler.Benimde garibime gitti.Sonuçta mantık olarak arabaların motorları değişmiş olsa da ön takım ve aksları aynı kalır diye biliyorum.Yardımlarınız ve tecrübeleriniz için şimdiden teşekkürler... KENAN KAYA 0 530 402 84 84

• bildiğim kadarıyla hidrolik direksiyonların çoğunda hidrolik pompasından gelir bu ses. bizim eski concorde'un da kullanma kılavuzunda tam kırık şekilde bırakmayın hidrolik pompasını aşırı zorlar gibi bişey yazıyordu. bana da normal gibi geldi ama 407 kullananlar daha sağlıklı cevap verirler
  • O SES ÇOK NORMAL..KAÇ TANE ARABA KULLANDIM..HEPSİNDE VAR O SES,HİDROLİK DİREKSİYON KAYNAKLI YANİ
  • bende herhangi bir ses yok...başka servise götürün...
  • sorun kesınlıkle hıdrolık pompasında
    aracınız garantılıyse yapmamak için sizi göndermıs olabılırler servisten
    ses gelırmı hıc normal olan bı arabadan
  • hidrolik direksiyonlu bir arabada tam saga veya sola kırda bak bakayım ses var mı yok mu?

öyle ban ban diye konuşmada ters tepmesin o banlar sana.yada adam gibi yaz ok
  • 407 HDI kullanıyorum tam kırdığımda bile bir ses gelmiyor. Daha önce kullandığım Tempra ve Corolla'dan geliyordu ama 407'de yok ses.
  • ATF yağını kontrol edin. AYNISI BENİM 406 YADA OLMUŞTU, ATF YAĞI EKSİLMİŞ,TAMAMLADIM VE SORUN GİTTİ. PETROLLERDE 10 TL YE BULABILIRSINIZ.

DİLERİM Kİ SİZİNDE SORUNUNUZ SADECE BOYLE BASIT OLSUN.
  • direksiyon hidrolik yagini 2 yil oldu degistirmedim. ne kadar omru vardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim rahmetli Doğanımın hidrolik yağı azaldığında çıkarırdı o sesi. Açardım kapağı katardım yağını devam.. Şimdi 407 miz var, inşallah olmaz bi sıkıntı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.