Şimdi Ara

JBL SPYRO 2.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

jbl in bu şirin setini kullanan veya ayrıntılı olarak dinlemeyi başarabilmiş bir arkadaş varmı acaba aramızda.mağaza dinletilerinin pek belirleyici olmamasından dolayı başka arkadaşlarında fikrini almak istedimaego m in fiyatlarını fırladığı şu dönemde yönelebildiğim tek 2.1 bu set ...

teknik detaylar

BOE ( Bilgisayar-Optimize Eşitleme)- Uygun eşitleme stereo görüntülemeyi büyük oranda artırır. JBL Spyro sistemi zengin, eksiksiz bir ses sağlamak için bilgisayar-optimizedir.

OST ( Optimize Sıkıştırma Topolojisi)- Kendine has bir sıkıştırma teknolojisi yüksek çıkış seviyelerinde net, hassas sesi sağlar.

Detaylı Teknik Özellikler:
    Giriş Gereksinimi: 1/8” (3.5mm) Mini stereo fiş
    Sürücüler :
    Uydu: iki Odyssey neodim sürücü
    Subwoofer: AtlasTM neodim sürücü
    Güç:
    Uydu: kanal başına 6 watt
    Subwoofer: 24 watt
    Frekans Yanıtlama: 40Hz-20kHz
    Ebatlar:
    Uydu: Çap-3.5” (90mm)
    Yükseklik-3.5” (90mm)
    Subwoofer: Çap-8” (200mm)
    Yükseklik-5.5” (140mm)
    Ağırlık: 6.0 lb (2.8kg)
    Giriş Özdirenci: >5k Om
    Gürültüye Sinyal Oranı: >80dB
    Voltaj Giriş: 120V AC A.B.D., 100V AC Japon, 230V AC Avrupa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 4 Ocak 2009; 21:07:21 >

• güzel alet bence tipi kaliteside iyidir herhalde
  • Ben de bu ürünü Vatan'da test ettim. Küçük boyutları olmasına rağmen sesi güzel veriyordu. Yalnız, fiyatı biraz yüksekti ve bilgisayar için değil de ipod veya mp3 çalar için üretilmiş, yanında kolayca taşınabilecek bir sistem olarak görüyorum ben bu sistemi.
  • bu nasıl bir ses sistemi yav? 2+1 sadece çiçek hoparlörden mi ibaret...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 4 Ocak 2009; 22:29:01 >
  • sadece bir açıdan fotosu
  • küçük ama etkili

JBL SPYRO 2.1
  • sanki bu kızlar için tasarlanmış... fiyatı 350 civarıymış... fazla deil mi? z2300 alınır o paraya bea...
  • z2300 ü hiç karıştırmasak daha iyi olur
  • neden bu z2300 ü geçer mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

neden bu z2300 ü geçer mi???

geçermi tabiri biraz yanlış olur , düşündüğüm setler arasında yok o nedenle
  • quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

neden bu z2300 ü geçer mi???

ses kalitesi bakımından tartışmasız geçer
  • jbl spot modelinin tasarımı bence daha hoş
    para olsada alsam

JBL SPYRO 2.1
  • herhalde forumdaki kimseye hitap etmeyen bir hoparlör , gerekli bilgileri alamadık
  • @rap_üstad kardeşim neden bu tür 2.1 sistem almayı düşünüyorsun? Merakımı mazur gör ama hi-fi sisteme geçtiğin için soruyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

@rap_üstad kardeşim neden bu tür 2.1 sistem almayı düşünüyorsun? Merakımı mazur gör ama hi-fi sisteme geçtiğin için soruyorum

sevgililer günü hediyesi dostum , istiyorum hem göze hem kulağa hitap etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

quote:

@rap_üstad kardeşim neden bu tür 2.1 sistem almayı düşünüyorsun? Merakımı mazur gör ama hi-fi sisteme geçtiğin için soruyorum

Anladım kardeşim güzel bir seçim olacak gibi Bu sistemin sesini dinleme fırsatım hiç olmadı ama 14 şubata kadar dinlersem hemen yorumumu yazarım buraya Zaten bende şu aralar hoparlör arayışı içerisindeyim (gerçi senelerdir o arayış devam ediyor ama:) büyük alışveriş merkezlerine de göz atıyorum belki kayda değer bir model görürüm diye o ara bu modeli de görürsem mutlaka dinlerim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

quote:

Anladım kardeşim güzel bir seçim olacak gibi Bu sistemin sesini dinleme fırsatım hiç olmadı ama 14 şubata kadar dinlersem hemen yorumumu yazarım buraya Zaten bende şu aralar hoparlör arayışı içerisindeyim (gerçi senelerdir o arayış devam ediyor ama:) büyük alışveriş merkezlerine de göz atıyorum belki kayda değer bir model görürüm diye o ara bu modeli de görürsem mutlaka dinlerim

tamamdır dostum etkileşim halinde olalım.bende birkaç gün içinde çıkıp tekrar dinlemeyi düşünüyorum ama bilirsin mağaza ortamı ses büyüklük , bunlar doğru bir dinleti yapmaya engel oluyor.

• Haklısın dostum keşke bu tür sistemleri dinleyebileceğimiz daha düzenli odalar olsa. Dediğin gibi büyük mağazalarda bu tür sistemleri dinlediğimiz zaman ne performansını tam olarak anlayabiliyoruz ne de ses kalitesi hakkında net yorum yapabiliyoruz.
  • hmm... sevgililer günü hediyesi için güzel bir hediye olucaktır... bu şanslı kız kim ki bizim kardeşimizin kalbini çalıp böle bir hediye almayı düşünmesine sebep olmuş ;)

bu arada benim uzun zamandır sevgilim yok... deli olcam... aslında hoşlandığım kız varda cesaret edip açılamıyorum... reddeder die korkuyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DLI

jbl spot modelinin tasarımı bence daha hoş
    para olsada alsam

JBL SPYRO 2.1

notebook aksesuarı gibi çok şık duruyor gerçekten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.