Çakma Tommy Hilfiger,Abercrombie&Fitch hakkında bir kaç soru..
23 Cevap7518 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1114 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:31:52 

Arkadaşlar iyi akşamlar..Başlıkta da belirttiğim gibi çakma Abercrombie'ler Tommy'ler piyasada kol gezmekte..GG de onbinlerce bulmak mümkün..Bunların merter civarında satıldığını duymuştum..Merteri hiç bilmeyen birisi olarak,bu ürünlerden satan mağazaları nasıl bulabilirim..

Dipnot:Avcılar'dan gideceğim Merter'e..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..İyi akşamlar.

1114 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:37:11 

Bilen yok galiba?^^

1082 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:41:49 

ewet yaaa otaraflarda lacoste un felan fabrikası varmış 2 sene önceki ürünleri piyasanın çok altına veriyolar senede 1-2 kere ama sizin dediğiniz olay başka sanırsam

Usta Muten Roshi

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
8 gün 4 sa. 18 dk. kadarı kaldı.
4 Ocak 2009; 20:46:06 

merterde çakmaları değil fabrika ve toptan satış mağazaları var buradan eski sezon veyehut yeni ürünleri ucuz bulabilirsin ama daha önce hiç bakmadım nerededir bu toptan satış mağazaları diye ondan bilmiyorum

çakmaları ise heryerde var zaten

1114 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:47:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

merterde çakmaları değil fabrika ve toptan satış mağazaları var buradan eski sezon veyehut yeni ürünleri ucuz bulabilirsin ama daha önce hiç bakmadım nerededir bu toptan satış mağazaları diye ondan bilmiyorum

çakmaları ise heryerde var zaten

Örneğin?..Nerede bulabilirim?..

3169 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:54:46 

Kadikoy'de istemedigin kadar bulursun, bit pazarinin yukari taraflarinda.

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

82 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:59:07 

Peki Ankara'da nerde bulabiliriz? Uygun fiyatlı orjinal veya çakma

378 Mesaj
4 Ocak 2009; 21:02:24 

metrobüsle gel mertere mnibüsçülere filan sor diyecem anlamaz onlar doalşarak bul derim

samsung'un en ince incisi D900 samsung cLuBfAn

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ocak 2009; 21:23:07 

senin gibi birşeyin çakmasını alıp "aa ben zenginim marka takılırım" havasına giren krolara gıcık olurum ya git markasız al ya da orjinal markalı al özentilik yapma ok

2048 Mesaj
4 Ocak 2009; 21:30:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Solitare

senin gibi birşeyin çakmasını alıp "aa ben zenginim marka takılırım" havasına giren krolara gıcık olurum ya git markasız al ya da orjinal markalı al özentilik yapma ok

sanamı düştü adamın derdi yani kısaca SANANE
Ben tav oldum yaa...

2005 Megane II HB 1.4 98 Hp Authentique Ateş Kırmızı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ocak 2009; 21:34:05 

quote:

Orjinal alıp dediğini yapması daha mı iyi .. Saçmalamışsın.

1171 Mesaj
4 Ocak 2009; 21:47:08 

ben merterde çalışıyorum toptan ve perakende olarak satıyoruz
merter'e gel birisine ak çarşıyı sor orda çok kaliteli güzel mallar bulabilirsin eğer bulamadıysan, v.i.p çarşısını sor merterde yine, v.i.p çarşısı 3.katda çalışıyorum gelebilirsen ben yardım edebilirim

9180 Mesaj
4 Ocak 2009; 21:53:11 

quote:

Orjinalden alıntı: metete

quote:

yoo bence doğru adam benim orjinal lacosteden aldığım tshirt u 20 ytl ye alıyor zenginim diye takılıyor kro gibi geziyor ortalıkta.Alamıyorsan git düzgün lwc den şeyden al illa marka giyinmen lazım değil.

481 Mesaj
4 Ocak 2009; 22:09:35 

quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

quote:

quote:

yoo bence doğru adam benim orjinal lacosteden aldığım tshirt u 20 ytl ye alıyor zenginim diye takılıyor kro gibi geziyor ortalıkta.Alamıyorsan git düzgün lwc den şeyden al illa marka giyinmen lazım değil.

Alamamıştır özenmiştir batıyor mu sen ben alabiliyorum diye herkes alabilecek diye bir kural mı var belki o kadar kişinin arasında özeniyordur çevresindekilere sana ne zararı var?
Taklit giyip kro gibi geziyormuş ana şunun nasıl olduğunu anlatsana..

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

360 Mesaj
4 Ocak 2009; 22:16:18 

o kadar para bayıldıktan sonra kendini cool sananlarda var

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
4 Ocak 2009; 22:32:02 

quote:

quote:

quote:

ortada orjinal lacoste giyiyorum diye gezinip hava atan krolar yüzünden özeniyorlardır . Bende orjinal giyiyorum ama ortada görgüsüz gibi hava ata ata dolaşmıyorum veyahut sahte giyenleri aşağılamıyorum

Madem bu kadar orjinalliğe önem veriyorsun acaba bilgisayarında kullandığın tüm programlar oyunlar lisanslı ve orjinalmi aldığın oyunlar orjinalmi
şimdi maddi durumum orjinal oyun almaya yeterli değil diyecek olursan

Herkez orjinal oyun kullanmak zorunda değil arkadaşım sende demo kullanırsın

559 Mesaj
4 Ocak 2009; 22:33:59 

quote:

Orjinalden alıntı: EkoFresh

ben merterde çalışıyorum toptan ve perakende olarak satıyoruz
merter'e gel birisine ak çarşıyı sor orda çok kaliteli güzel mallar bulabilirsin eğer bulamadıysan, v.i.p çarşısını sor merterde yine, v.i.p çarşısı 3.katda çalışıyorum gelebilirsen ben yardım edebilirim

orjinal mi acaba? bide fiyatlar nasıl?

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_2873466/mpage_1/key_/tm.htm]
ESKİŞEHİR D.H.Tüm Eskişehir'lilerin Buluşma Noktası

9180 Mesaj
5 Ocak 2009; 0:05:20 

quote:

quote:

quote:

quote:

ortada orjinal lacoste giyiyorum diye gezinip hava atan krolar yüzünden özeniyorlardır . Bende orjinal giyiyorum ama ortada görgüsüz gibi hava ata ata dolaşmıyorum veyahut sahte giyenleri aşağılamıyorum

Madem bu kadar orjinalliğe önem veriyorsun acaba bilgisayarında kullandığın tüm programlar oyunlar lisanslı ve orjinalmi aldığın oyunlar orjinalmi

Oyun için ps3 kullanıyorum mecburen orjinal oyun alıyorum Zaten orjinal alabilecek bir kesimde takılıyorsa kişi taklit ürüne bakmaz gider orjinali alır ama ha orta halli bir yerdesin ayrıcalığım olsun diye sahte ürünler alıyorsan işte dediğim gibi olur.

Uzaklaştırılmış
13 gün cezanın,
5 Ocak 2009; 0:21:48 

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun için ps3 kullanıyorum mecburen orjinal oyun alıyorum Zaten orjinal alabilecek bir kesimde takılıyorsa kişi taklit ürüne bakmaz gider orjinali alır ama ha orta halli bir yerdesin ayrıcalığım olsun diye sahte ürünler alıyorsan işte dediğim gibi olur.

tamam işte bende onu diyorum durumu orta halli olan insanlara bu özentilik işini lacoste giymeyi statü farkı haline getiren kişiler getirdi. avrupa veya amerikada çok sıradan olan bir firmayı türkiye de sanki çok bir şeymiş gibi büyütüyoruz daha sonra olan olmayan herkezde bir marka aşkı doğuyor parası olan gerçek olmayan ise çakma alıyor diye düşünme birçok kişi var zengin olup çakma giyen

744 Mesaj
5 Ocak 2009; 0:31:52 

o kadar alıntıyla sonunda birinde bu uyarı çıkacağını tahmin ede ede aşağı doğru indim

Hayat değişiyor bizim için bugünden sonra 12.06.2013

576 Mesaj
5 Ocak 2009; 0:32:11 

Geçen Pendiğe gideyim dedim.Yaw Pendik Alt geçidi Çakma Alış Veriş merkezi olmuş yemin ederim.Alt geçit biraz uzunca zaten,Saatten tut monta,monttann tut polara,polardan tut kapşonluya kadar Abercrombie ve Hollister çakmalarıyla doluydu.İnanamadım.Pendiğe git dostum.Minibüse atla.Güney sinemasına gidecem de,seni bir alt geçitte indirecek.İstersen o alt geçitten al,istersen geç lt geçitten Pendiğin içide çakmacı dolu öyle böyle değil ama.

Stay out of my territory

22 Mesaj
13 Ocak 2009; 11:48:20 

avcılardan mertere minibüslede gidebilirsin metrobuslede.. yenibosnada inip metro ile de gidebilirsin. secenegin cok..

merterdeki magazalarda adını duymadığın birsürü marka vardır. eger tanıdık bildik bir marka gorursen büyük ihtimal cakmadır.. ordaki cakmaların kalitelileride var kalitesizleride.. arayıp bulman gerek..

orjinallik konusunda tartısmıs arkadaslar.. cok kalitesiz olmadıktan sonra bence giyilir.. ama abartı cakma olan modeller var mesela kotun üzerinde yukardan asagıya abercrombie yazıyor ve yazı karakteri farklı, rengi garip..

sonucta kac kişi bir kazaga 150 ytl veriyor burada? ikinci el bolumunde 5 ytl'nin pazarlığını yapan insanların orjinal birşey giydiğine inanmak da komik ayrıca..

3890 Mesaj
28 Şubat 2009; 3:23:01 

esenler otogar'da pasaj içlerinde bol miktarda çakma Dolca Gabbana gördüm

835 Mesaj
28 Şubat 2009; 3:33:47 

quote:

Orjinalden alıntı: UsbÇaydanlık

Arkadaşlar iyi akşamlar..Başlıkta da belirttiğim gibi çakma Abercrombie'ler Tommy'ler piyasada kol gezmekte..GG de onbinlerce bulmak mümkün..Bunların merter civarında satıldığını duymuştum..Merteri hiç bilmeyen birisi olarak,bu ürünlerden satan mağazaları nasıl bulabilirim..

Dipnot:Avcılar'dan gideceğim Merter'e..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..İyi akşamlar.

hocam bugun beyazıttaakı subeye gıtmıstım ordakı carsı gıbı yerde dedıgın urunlerden dolu vardı

otobuse bınıyosun beyeazıtta ınıyosun zaten gorursun kıyafetlerle dolu bı sokak var ordan en bastan basla asagıya kadar full aber esofman altları fılan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !KO -- 28 Şubat 2009; 3:30:13 >

The king of the ordinary, the king of analogous, the king of the nonsense, the king of the emptiness, the king of lonelyness, insignificance, the king of abundance, the king of destruction.

- bashole -
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Çakma Tommy Hilfiger,Abercrombie&Fitch hakkında bir kaç soru..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313