Şimdi Ara

---3G UNLOCK %100 ÇALIŞIYOR---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bütün yazılan yöntemleri denedim ama başaramadım.Şimdi size başka bir yöntem sunacağım bir de bunu deneyin bakalım sizde de olacak mı 3 cihazda denedim hepsinde çalıştı:

Yellowsnow mobile terminal ve bossprefsikurun

BossPrefs ten bütün herşeyi disable yapın ve telefonu kapatıp açın

mobile terminale girin her komuttan sonra 10 sn bekleyin ve sırasıyla şu komutları girin

yellowsn0w -r
    yellowsn0w -c
    yellowsn0w -r
    yellowsn0w -a
    yellowsn0w -r

daha sonra 1 dk bekleyin uçak moduna alın 10 sn bekleyin tekrar kapatın uçak modunu burada sinyal gelmezse aşağıdakini bu yöntemden sonra yapın bu sefer %100 olacak..

1.Reset Network Settings. 99% of your success rate will depend on this. (You can find this in settings - general and to the bottom you'll see a "reset" menu in which you can find this)

2.Reboot your iPhone

3.Wait a little over a min.

4.Remove your SIM card and re-insert it back in

5.Wait 30 sec.

6.Turn on Airplane mode and wait 10 sec. (This is important as well)
    7.Turn of Airplane mode, you should see "searching" and should pick up the carrier's signal.
    -------------------------------------
    1.Settings-General-Reset-Reset Network Settings yapın

2.Telefon reboot olacak

3.Açılınca 1 dk kadar bekleyin

4.Sim kartınızı çıkarın ve tekrar takın

5. 30 sn. bekleyin(bu bölümde de sinyal alınabiliyor eğer olmazsa aşağdan devam edin)

6.Uçak moduna alın 10 sn bekleyin en az

7.Uçak modunu kapatın sinyal alıyor olmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm_Wind -- 6 Ocak 2009; 19:22:52 >

• Bu işlemler bittikten sonra edge kapalı mı kontrol edin bossprefsten değilse kapatın kullanmayacaksanız ve kapattıktan sonra telefonu kapatıp açın.Telefonu her kapatıpı açışınızda 1 dk bekleyin ve sim kartı çıkarıp tekrar takın bu şekilde çalışıyor şimdilik sonuçta beta sürüm..
  • hocam inan hiç birşey anlamadım biraz daha açık anlatırmısın.adım adım. mesela bu nedir mobile terminale nereye yazıcaz.lütfen biraz detay kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enıac

hocam inan hiç birşey anlamadım biraz daha açık anlatırmısın.adım adım. mesela bu nedir mobile terminale nereye yazıcaz.lütfen biraz detay kolay gelsin...

Mobile terminali cydia dan indirin ve açın bu komut istemi gibi birşey..Açınca bu dediğim komutlar tek tek yazıp entera basın ancak her komut yazmadan önce bi 10 sn. bekleyin ki komut işlesin. bu şekilde yönergeyi takip edin..
  • thanks man şimdi oldu
  • Sonuçları yazarsanız sevinirim 4. cihazda da sorunsuz unlocked işlemini gerçekleştirdim..
  • Telefonu her kapatıp açmada uçak modunu birkez açıp kapatmamız gerekiyor hat gelmesi için. Kökten bir çözüm henüz yok sanırım teşekkürler 1 tane 3g de ben kırdım :).
  • turbosimle ucak moduna aldikmi birdaha sinyal gelmiyordu , simdi de ucakmoduna almadan sinyal gelmiyor neyse tam surum ciksin abi daha saglam simdilik turboya devam
  • Benim turbosimde bi çekiodu bi çekmiodu tel bnm için bu bile harika telefonu kapatmadığım sürece bi sorun yok ki kapatıp açsam bile ne yapmam gerektiği belli full çekio süper bi duygu
  • le gene yaptın yapacağını tebrikler kardeşim

quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

Benim turbosimde bi çekiodu bi çekmiodu tel bnm için bu bile harika telefonu kapatmadığım sürece bi sorun yok ki kapatıp açsam bile ne yapmam gerektiği belli full çekio süper bi duygu
  • quote:

Orjinalden alıntı: prıvacy

le gene yaptın yapacağını tebrikler kardeşim

quote:

Benim turbosimde bi çekiodu bi çekmiodu tel bnm için bu bile harika telefonu kapatmadığım sürece bi sorun yok ki kapatıp açsam bile ne yapmam gerektiği belli full çekio süper bi duygu

Eyvallah kardeşim hepimiz bişiler yapıyoruz işte

• iphone unuz itunes ten nasıl gozukuyor ? bnde sadece summary ksımı gozukuyor yellowsn0w ile kullanıyorum ama sync yapamıyorum foto atamıyorum vb..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiagoo

iphone unuz itunes ten nasıl gozukuyor ? bnde sadece summary ksımı gozukuyor yellowsn0w ile kullanıyorum ama sync yapamıyorum foto atamıyorum vb..

yenimı aldın 3g yi eger yeni aldıysan kurcala bıraz çözersin.normal telefonlar gibi değil .bizim apartmanda bi kız aldıda kız iphoneye bakıyo iphone kıza
  • quote:

iphone unuz itunes ten nasıl gozukuyor ? bnde sadece summary ksımı gozukuyor yellowsn0w ile kullanıyorum ama sync yapamıyorum foto atamıyorum vb..

Benimkinde herşey normal gözüküyor her işlemi yapabiliyorum
  • quote:

ucak modunu acip Itunes`a bagLamayi dene. ucak modu kapaLi oLdugunda da caLismasi Lazim.
  • Süper walla 1 tane de biz yaptık, forumun üstadları iş başında gene

quote:

Arkadaşlar bütün yazılan yöntemleri denedim ama başaramadım.Şimdi size başka bir yöntem sunacağım bir de bunu deneyin bakalım sizde de olacak mı 3 cihazda denedim hepsinde çalıştı:

Yellowsnow mobile terminal ve bossprefsikurun

BossPrefs ten bütün herşeyi disable yapın

mobile terminale girin her komuttan sonra 10 sn bekleyin ve sırasıyla şu komutları girin

yellowsn0w -r
    yellowsn0w -c
    yellowsn0w -r
    yellowsn0w -a
    yellowsn0w -r

daha sonra 1 dk bekleyin uçak moduna alın 10 sn bekleyin tekrar kapatın uçak modunu burada sinyal gelmezse aşağıdakini bu yöntemden sonra yapın bu sefer %100 olacak..

1.Reset Network Settings. 99% of your success rate will depend on this. (You can find this in settings - general and to the bottom you'll see a "reset" menu in which you can find this)

2.Reboot your iPhone

3.Wait a little over a min.

4.Remove your SIM card and re-insert it back in

5.Wait 30 sec.

6.Turn on Airplane mode and wait 10 sec. (This is important as well)
    7.Turn of Airplane mode, you should see "searching" and should pick up the carrier's signal.
    -------------------------------------
    1.Settings-General-Reset-Reset Network Settings yapın

2.Telefon reboot olacak

3.Açılınca 1 dk kadar bekleyin

4.Sim kartınızı çıkarın ve tekrar takın

5. 30 sn. bekleyin(bu bölümde de sinyal alınabiliyor eğer olmazsa aşağdan devam edin)

6.Uçak moduna alın 10 sn bekleyin en az

7.Uçak modunu kapatın sinyal alıyor olmanız lazım

• arkadaşım bir sorum olacaktı..
    jailbreak yaptıktan sonra ,eğer garantilik işimiz olursa restore yapıp telefonu ilk haline çevirebiliyoruz..
    bu kesin..

peki gsm şirketlerine ait kilitleri kırdıktan sonra (yani yukardaki işlemden sonra,
    tekrar restore yapınca iphone tekrar aynı şebekeye kilitli hale geliyormu...

?

teşekkürler
  • evet restore yaparsanız telefon tekrardan kilitlenir
  • tesekkür,
    hemen deniyorum..sonucu yazarım
  • Elinize sağlık çok teşekkürler. Biz de bir tane iphone 3G'yi sayenizde Türkiye'de kullanılır hale getirdik.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.