Şimdi Ara

Gizli numara engelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
67.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sabit ev telefonuma bir sapık dadandı telefon çalıyor açıyorum kapatıyor numarasıda gizli ben bu gizli numaraları nasıl engelleyebilirim? teşekkürler

• 4441444 ara gizli noyu engelle bu kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 10 Şubat 2009; 20:51:18 >
  • Bence yapıkredi ilgilenmez bu konuyla, 444 1 444 arasanız daha iyi

Fakat telekom da böyle bir servis var mı bilmiyorum??

Belki sabit hattınızı, cep telefonuna yönlendirirseniz, çağrı red edilir
  • Telekom'un böyle bir servisi olduğunu sanmıyorum fakat ileri derecede rahatsız ediyorsa savcılığa başvurup haddini bildir bence.
  • Arkadaşım aynı dert benimde başımdaydı. 444 1 444 ü ara gizli numaralardan aranma özelligini kapattır. Ben öyle yaptım artık rahatım.
  • Böyle birşey varmı, Eğer varsa hemen yarın arıyorum.

Peki ücretli mi?
  • Ücretli mi? derken aramak mı yoksa yapılan gizli no engelleme işlemi mi?

gizli no engelleme için ayrı bir işlem ücretini alcağını sanmıyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Böyle birşey varmı, Eğer varsa hemen yarın arıyorum.

Peki ücretli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi British -- 24 Ocak 2009; 1:30:57 >
  • Telekom Kurumunun yaklaşık 1 yıl önce getirdiği yasal bir zorunlulukla Cep ve Sabit Hatlarda isterseniz gizli numaralara kapattırabiliyorsunuz. Herhangi bir ücret de söz konusu değil.
  • peki ben de farklı bir şey sorayım..

ev telefonumuzla arama yaparken numaramızı gizleyebiliyor muyuz cep telefonu gibi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kankys

peki ben de farklı bir şey sorayım..

ev telefonumuzla arama yaparken numaramızı gizleyebiliyor muyuz cep telefonu gibi ?

evet dostum telekomu ara numaram artık gizli olsun de... servisi aktif yapacaklar ve ev telefonun artık gizli görünecek...
  • sürekli olacak sanırım bu özellik..

peki mesela numaramın gözükmesini istemediğim bir yeri aradım sadece bir kerelik kapatmak istiyorum bu özelliği

cep de kod var mesela #31# şeklinde.. türk telekomda var mıdır böyle bir kod tek arama için.. bazen çünkü numaramın gözükmesini istemediğim yeri arıyorum evden ancak sürekli görünmez olmasını istemiyorum. anlatabildim sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Subat -- 6 Mart 2009; 12:55:02 >
  • quote:

sürekli olacak sanırım bu özellik..

peki mesela numaramın gözükmesini istemediğim bir yeri aradım sadece bir kerelik kapatmak istiyorum bu özelliği

cep de kod var mesela #31# şeklinde.. türk telekomda var mıdır böyle bir kod tek arama için.. bazen çünkü numaramın gözükmesini istemediğim yeri arıyorum evden ancak sürekli görünmez olmasını istemiyorum. anlatabildim sanırım

o tarz bi kod geçen sene için yoktu... ben iş yerimin numarası için böyle bi kod sormuştum yok demişlerdi... bu sefer komple gizli no yaptırdım... çok iyi oluyor böyle şirket hattı olduğu için...
  • peki teşekkür ederim ilgilendiğin için
  • quote:

peki teşekkür ederim ilgilendiğin için

rica ederim dostum eyvallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

quote:

Nasıl?

Aşağıdaki mesajda lektem abi yazmış.

Türk Telekom Online Hizmet Merkezi'nden kendin kolayca gizli numaradan aranmaya kapatabilirsin.
  • Çok düşündün galiba 3 senede aklına gelmiş... Yazık yaa ne diye hortlatıyorsunuz şu konuyu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

Çok düşündün galiba 3 senede aklına gelmiş... Yazık yaa ne diye hortlatıyorsunuz şu konuyu...

Doğru ya. İnsanlıktan herkes anlamıyor. Haklısın. Ne zorum var ki bildiğim bir bilgiyi paylaşıyorum? Hiç işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.