Şimdi Ara

ntv spor biss key buyrun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
16.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=546689

keyler için üstteki linke bakın

NTV'den yayınlanan İspanya Ligi maçları uluslararası lisans anlaşmaları nedeni ile TURKSAT Doğu uydusunda şifrelenmektedir.
    Türkiye'de ikamet eden ve TURKSAT'a çevrili uydu (çanak) anteni kullanan NTV izleyicileri La Liga hayecanını şöyle takip edebilir:

1. Uydu alıcınızın Biss şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Çoğu uydu alıcılarında bu özellik bulunmakta fakat aktif durumda değildir. Eğer uydu alıcınızın şifre çözme özelliği açık durumda değilse uydu alıcınızı aldığınız yetkili servisten destek isteyiniz.

2. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin.

3. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type veya benzer bir isimdeki seçenek) Biss olanını seçin.

4. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

Biss ID: 0x1FFB (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFB olarak girilmelidir.)
    Biss TP: 11054/30000(H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)
    Key Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa key değeri A02123354614 olmalıdır.)

5. Şifreyi kaydedip (Kaydet, Tamam, Save veya OK) menüden çıkın.

6. Şifreyi kaydettiğiniz halde yine izleyemiyor ve hâlâ ‘kanal şifreli’ gibi bir uyarı ile karşılaşıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp açın.

7. Eğer alıcınız hala şifreyi çözemiyorsa lütfen cihazınızı satın aldığınız yetkili servisten destek isteyin.

Not: İspanyol Ligi canlı yayınlarımız, Türkiye içinde çatı anteni ile vericilerimiz üzerinden, Kablo TV şebekesinden, D-Smart ve Digiturk platformlarından herhangi bir işleme gerek kalmaksızın sorunsuz izlenmektedir.

...........................................

dreambox la cardsharing ile izleyebiliyordum

bide digital tv kartında denedim prog dvb de YANKSE plugini ile biss key olarak

A02123354614 girdim ve açıldı...

kaynak :
    http://www.ntvspor.net/pages/16552.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 23 Ekim 2011; 23:48:36 >

• Bu adamı dikkate alın derim,güzel bilgiler paylaşmış. Banada oldukça yardımı dokunmuştur ayrıca
  • paylaşım için teşekkürler :).
  • alıcının menüsünde bulamıyorum arkadaşlar key bölümünü yardımcı olsanız cok ıyı olur
  • haber 2007 nin.şimdide olur mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

haber 2007 nin.şimdide olur mu?

aynen oluyor digital tv kartında denedim açıldı ... uydu alıcıda zaten açık

helldancer dostum sanırım dreambox konusundan bahsettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 4 Ocak 2009; 18:41:14 >
  • ya bn redline rl 100csx kullanıyorum key biss ekranında ntvspor yok ntv var ama ntvde eski frekansında yeni ekleme diye bir şey yok.
    yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreyavuz41

ya bn redline rl 100csx kullanıyorum key biss ekranında ntvspor yok ntv var ama ntvde eski frekansında yeni ekleme diye bir şey yok.
    yardım

Menü-Kurulum-Uydudan güncelleme-12729/H/30000/5-6 'e kadar kaydır sonra alta geç KEY GÜNCELLEME'ye kaydır sonra ok a bas keyler gelicektir.

not:Eğer kanal hala açılmıyosa beyaz sleep tuşuna basıp sonra 0000 a bas AÇIK yazacaktır
  • Vestel uydu alıcısından ntvspor.net verilen biss key'in giremiyorum x harfi yazmıyor nasıl yapıcam acil yardım maçları izlemiyorum....
  • Bende şuan ntv açık milan maçını izliyorum ama ntvspor yok vardı yeni gitti barca maçı var ikisi de aynı keyi kullanmıyormu ?
  • eyw kardes
  • Ntvspor izleyen varmı şuanda?
  • tivibu dan da takip edilebiliyor.
    üstelik biss key paylaşmak yasaklandı sanırım forumda umarım bu yüzden ceza almassın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wuc

quote:

Orjinalden alıntı: emreyavuz41

ya bn redline rl 100csx kullanıyorum key biss ekranında ntvspor yok ntv var ama ntvde eski frekansında yeni ekleme diye bir şey yok.
    yardım

Menü-Kurulum-Uydudan güncelleme-12729/H/30000/5-6 'e kadar kaydır sonra alta geç KEY GÜNCELLEME'ye kaydır sonra ok a bas keyler gelicektir.

not:Eğer kanal hala açılmıyosa beyaz sleep tuşuna basıp sonra 0000 a bas AÇIK yazacaktır

Yeni yazılım yok diyor sonra bişey dolmaya başlıyor ve %99da kalıyor
  • Ben webten izliyorum ya bi ayarlayamadım şu şifreyi :) Ntv Spor izle
  • Ben 2 sene önce uyducuya yaptırdım . Temiz 20 lira hala sıfresiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.