Şimdi Ara

ses sistemime tavsiyeler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anfi olarak pioneer sa-301,hoparlör pioneer cs 3070 bağlı olarak kullanıyorum.birde philips fw v787 hi-fi seti var.surroundları ve hoparlörü var.sizce bunları nasıl kullanabilirim?onboard ses kartından aux kablosu ile bağlıyorum.ses kartı vs önerinizi bekliyorum.setlerle benim amacım seri bağlamak ancak yapamıyorum.sizce 4 hop u sadece anfiye paralel bağlasam 2,2 seklinde anfiye zarar verirmi?
    philips set
     ses sistemime tavsiyeler
     ses sistemime tavsiyeler

philips hoparlör(hastayım)
     ses sistemime tavsiyeler

philips surround
     ses sistemime tavsiyeler
     ses sistemime tavsiyeler

pioneer sa-301
     ses sistemime tavsiyeler
     ses sistemime tavsiyeler
     ses sistemime tavsiyeler
     ses sistemime tavsiyeler

pioneer cs 3070 hoparlör
     ses sistemime tavsiyeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksnake03 -- 2 Ocak 2009; 17:25:18 >

• up
  • Hepsi birbirinden alakasız kolonlar sağlıklı olmaz bence anfi ve ses açısından. Her iki seti birliktemi kullanmak istiyorsun biraz daha bilgi verirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technical_Support -- 2 Ocak 2009; 18:17:28 >
  • hocam ses yeterli olmadığını düşünüyorum bu nedenle 4 tane hoparlör kullanmak istiyorum.philips hoparlörler zaten subwoofer görevi görecek:)
  • arkadaşlar sizce bu seti satıp ev sinema sistemi mi almalıyım?müzik+oyun için.
  • Amaç film ve oyunsa onları satıp 5+1 güzel bi sistem alabilirsin, ama amaç müzikse pioneer anfi daha kaliteli bi ses vericektir.
  • hocam amacım müzik ancak bass yetersiz cs 3070 lerde.nereye sub woofer bağlayabilirim?o philips in hoparlörleri woofer görevi görecek kadar iyi
  • ya aslında bunları iyi bir fiyata satarsan 5.1 almak daha mantıklı yada müzik dinliceksen sadece 2.1 alırsın. bu haliyle pek kaliteli ses alamazsın bass eksikliğide çok normal çünkü adam akıllı bass verecek bir hoparlör yok. Bunları kaça satabilrsin?
  • karışık bir sistem kurmuşun ama bence biraz gereksiz... onu satıp iyi bir 5+1 alabilirsin yada dahada güçlendir o sistemi :D bu arada pioneer cs 3070 i beğendim... [fotoğraf makinende güzelmiş :D ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 3 Ocak 2009; 23:56:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

karışık bir sistem kurmuşun ama bence biraz gereksiz... onu satıp iyi bir 5+1 alabilirsin yada dahada güçlendir o sistemi :D bu arada pioneer cs 3070 i beğendim... [fotoğraf makinende güzelmiş :D ]

makine ablamın:)
    napsam diye düşünüyorum kampanyada z5500 mi kapsak:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.