Şimdi Ara

G.Skill aktif soğutmalı 3 kanal DDR3 bellek kiti hazırladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek performanslı bellek çözümleriyle tanınan G.Skill, Perfect Storm serisi 3 kanal DDR3 bellek kitini duyurdu. Intel'in Core i7 işlemcileri için X58 yonga setli anakartlarda kullanılmak üzere hazırlanan 6GB'lık bellek kiti 2GB'lık üç adet bellek modülünden oluşuyor.

G.Skill'in 2000MHz'de (2GHz) çalışan bellek kiti 1.65v geriliminde CL 7-8-7-20 zamanlamalarıyla geliyor. Siyah renkli özel bir soğutucu ile desteklenen bellek modüllerinin daha etkili soğutuculabilmesi için çift fanlı özel bir soğutucu da kit ile birklikte sunuluyor.

Yüksek performans ve hız aşırtma tutkunları için hazırlanan bellek kitinin kullanıma sunulacağı tarih ve fiyat hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

• böle fanlı ram soğutucuları hep gürültü yapıyo.. üstüne 92mm veya 80mm tek fan koysalar daha sessiz bi çözüm olurdu..
  • Ramler o kadar da ısınan parçalar değil aslında.Hız aşırtmalı OCZ 1066 DDR2 kullanıyorum üzeründe pasif soğutucu var.Ellesem soğuktan elim yapışacak nerdeyse...
  • crucial takoz tek sıra ledli 1066 kullanıyorum. sıcaktan patlayacaklar nerdeyse... böyle bende bulsam da koysam ramlerin üzerine :)
  • ahaha g.skill başından büyük işlere kalkışmış dominator gt den en kısa sürede cvp gelir bence fanlar güzel değil köşeli çok
  • çok şekil bir soğutucu ama haaa
  • Katılıyorum güzel soğutucu yapmışlar. Öle çok abartı, çirkn durmuyo, albenisi var
  • çok kibar duruyor yerde kaplamamış.
    bu fanların çapı ne kadar?
    ses db ne kadar acaba?
  • çok kibar duruyor yerde kaplamamış.
    bu fanların çapı ne kadar?
    ses db ne kadar acaba?
  • Çok çok güzel cidden cok güzel durmus ayrıca fazla seste yapmaz tahminimce ;) unutmadan hızlar yüksek ve zamanlamalar düsüyor güzel ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.