Şimdi Ara

Kısa bir soru.D40 tan EOS 450 ye geçsem nelerim yükselir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D40 ım var ama bir kız arkadaşımda EOS 450 var D40 makinemi diye dalga geçtide kısaca bir yorum yapar mısınız?
    3'' ekran ve 12 milyon piksel dışında EOS 450 de D40 da olmayan ne var

saygılar

• d40 tan sonra bence alınacak makine 450D değil.. fiyatlar uygun hale geldiği için 40D daha mantıklı..

ama sen yine de kız arkadaşının gazına gelip acele karar verme
  • aralarında pek fark yok. geçmeye değecek kadar yok desem daha doğru olabilir. aslında amatör kulanıcı için bütün d-slr lar birdir benim gözümde. önemli olan makinanızı sevmeniz. yoksa kalite olarak bence hepsi bir.
  • herkese çok teşekkürler
  • D40'tan sonra 450D'ye degilde 40D'ye geçersen çag atlamış olursun.

D40'dan 450D'ye geçmek için masrafa degmez...
  • 450d alırsan kız arkadaşınla aynı seviyeye gelirsin.. 50d yada 40d alırsan artık hükmetmeye başlarsın, kükrersin falan..
  • 450d alacaksan süper fiyata veriyorum pm atarasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramroat

D40 ım var ama bir kız arkadaşımda EOS 450 var D40 makinemi diye dalga geçtide kısaca bir yorum yapar mısınız?
    3'' ekran ve 12 milyon piksel dışında EOS 450 de D40 da olmayan ne var

saygılar

çocukca davranmayı bırakın da makinalarınızın yerine fotoğraflarınız hakkında konuşun
  • Makina sadece bir araçtır. Eğeki daha üst bir model makina alırsan 40d gibi sadece kendini tatmin edersin. Ortaya çıkacak sonuçların bu veya şu şekilde doğrudan makineyle ilgisi yok. Öncelikle elindekinin hakkını ver arkadaşın çıkardığı sonuçlarla kıyaslama yapsın makinesiyle değil!!! Böyle yapması gerçekten gülünç arkadaşının. Zira fotokritikte bir sürü nikon d300 sahibi olup çektiklerini bir şeye benzetemediğim insanlar var aynı şekilde kompaktla da harikalar yaratanlar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkaysaw

Makina sadece bir araçtır. Eğeki daha üst bir model makina alırsan 40d gibi sadece kendini tatmin edersin. Ortaya çıkacak sonuçların bu veya şu şekilde doğrudan makineyle ilgisi yok. Öncelikle elindekinin hakkını ver arkadaşın çıkardığı sonuçlarla kıyaslama yapsın makinesiyle değil!!! Böyle yapması gerçekten gülünç arkadaşının. Zira fotokritikte bir sürü nikon d300 sahibi olup çektiklerini bir şeye benzetemediğim insanlar var aynı şekilde kompaktla da harikalar yaratanlar var.

olay budur tebrikler yavkaysaw

ya anlamıyorum bu insanlardaki makina kavgasını
    adamın kendisinin elinde 40D var ya da ne bileyim 450d var
    adam foruma giriyor, bir tane fotoğraf eklemeden onun bunun makinasıne işin uzmanı olarak yorum yapıyor...
    yine bu adam(yavkaysaw sen değil ) baksan 40 yaşında ve herşeye ahkam kesiyor
    sen önce bi kaç tane fotoğraf çek de o işten zevk al milletin zevkini de kaçırma...
    söz meclisten dışarı

edit:yanlış anlaşılma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10_ur -- 2 Ocak 2009; 19:44:02 >

• Bence de geçmen mantıksız olur. Kullan makinani. Şunu yapmak istiyorum ama bu makinayla yapamiyorum ,surasi bana yetmiyor ,şurasi kötü falan demeye başlayinca ihtiyaclarina göre bir makina alirsin..
  • iyide arkadaş senin mesajından alıntı yapıp sana katıldığını söylemiş.bence sen yanlış anladın.biraz sakin ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxygen3 -- 2 Ocak 2009; 18:27:01 >
  • @yavkaysaw, hakkaten yanlış anlaşılma var, mesajını editle istersen
  • @10_ur özür diliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: spirit of nature

@yavkaysaw, hakkaten yanlış anlaşılma var, mesajını editle istersen

çok feci yanlış anlamış
  • bugünlerde herşeyi yanlış anlıyorum beni affetsin. her erkekte olabilecek sorunlar o yüzden kusura bakmasın ne dese haklı
  • Böyle bir sebebten makine değiştirmeyi düşünenide gördük en sonunda DSLR kullandığına göre, DSLR kullanan biri benim gözümde fotoğrafçılık ve fotoğraf makineleri hakkında bilgilidir diye düşünürdüm,düşünürüm sen kendin arasındaki farkları bilemiyorsan bence onu sat iyi bir kompakt al derim..önemli olan şudur 2 makinenin çektiği fotoğraflarda fark varmı? bu önemli ozaman değiştirmeyi düşünebilirsin eğer 450d lehine resim kelitesi farkı varsa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkaysaw

bugünlerde herşeyi yanlış anlıyorum beni affetsin. her erkekte olabilecek sorunlar o yüzden kusura bakmasın ne dese haklı

ben foruma girmeden sinirle birşeyler yazmışsın sanırım ve sonra uyarılar üzerine editlemişsin
    ne yazdığını merak ettim doğrusu
    neyse şaka bir yana yazına katıldığımı da yukarıda editleyerek belirttim
    @askan
    doğru söze ne hacet

• Evet malesef öyle bir gafta bulundum her ne kadar burda olmamışsanda tekrardan özür dilerim. Bir anlık hışımla anlamadan bilmeden söylenmiş şeylerdi merak edilecek bir şey yok Ancak şimdi kime söylediğini anladım sözüm ona o kişi okumadan bunu değiştirirsen daha iyi olur bana göre. Durduk yere tatsızlık çıkmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Daimos -- 2 Ocak 2009; 22:40:37 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.