Şimdi Ara

SERVİSE GİTMEDEN ÖNCE BİR UĞRAYIN (33 Servis) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
15.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncel
  • güncel.Yeni servisler eklendi.
  • bursa banoto yu şikayet ediyorum bursa banoto ya eksi puan verin.arka lambaların siyah tamponunu değiştirirlerden arabanın arkasındaki arabanın kendi hoparlörünün malzemesini yırttı.eğer biz yanında olmasaydık hiç bize söylemeyeceklerde öyle yırtık hoparlörü kullanacaktık.adama dedik yırttın üst tarafını nasıl yırttım ya bişey yok dedi göz göre göre yalan syledi.sonra tabi mecburen değiştirdiler hoparlörü
  • güncel.Yeni servisler eklendi.Arkadaşlar servisteyken aracın başından ayrılmamanın ne kadar önemli olduğunu gördük.Aracın yanıda durmanıza izin vermeyn servislere gıtmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: comedian9

güncel.Yeni servisler eklendi.Arkadaşlar servisteyken aracın başından ayrılmamanın ne kadar önemli olduğunu gördük.Aracın yanıda durmanıza izin vermeyn servislere gıtmeyin.

Bu fikrine sonuna kadar katılıyorum
    arabanın yanında durmanıza izin vermeyen servislere kesinlikle gitmeyin(işten anlamasanızda)
    servislerde buna göre düzenlesinler artık sistemlerini .yoksa paşa gönülleri bilir sinek avlarlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: comedian9

güncel.Yeni servisler eklendi.Arkadaşlar servisteyken aracın başından ayrılmamanın ne kadar önemli olduğunu gördük.Aracın yanıda durmanıza izin vermeyn servislere gıtmeyin.

her tarafda bu imkan yok
    yok derken bazı illerde tek yetkili servis var.
    servisdede bu kural geçerli ve ısrarla uygulanıyorsa yapacak bir şey yok.
  • millet servise gitmiyor herhalde.
    fiatta ücretsiz check up var bu günlerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: geremy

millet servise gitmiyor herhalde.

Tüm servislerde geçerli mi ?
    herhangi bir koşul var mı?
    fiat.com.tr'de konu hakkında bir bilgi yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Orjinalden alıntı: geremy

millet servise gitmiyor herhalde.

Tüm servislerde geçerli mi ?
    herhangi bir koşul var mı?
    fiat.com.tr'de konu hakkında bir bilgi yok..

ben reklamlarını duymuştum.tv mi radyomu hatırlamıyorum sitesinde bilgi yok.
    sabah arkadaşım gitti baktılar.
    bir arkadaşımda randevu aldı haftaya gidecekler.
    fiat bünyesindeki bazı kampanyalara her bayi-servis katılmıyor işlerine gelmiyormuş.
    servisi ararsanız yardımcı olurlar sanırım zaten randevulu çalışıyorlar.

• konuyu hortlatsak dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertasd

konuyu hortlatsak dedim.

iyi olur valla.
    geçen cumartesi motora kedi girmişti.servise gittim kayışlar atmış vetemizlik yapmışlar.
    ücret ödemedim.
  • 2008 1.3 multijet doblo premio 30 bin bakımı için nereye(izmir) gitmeli arkadaşlar, 300 den fazla tutar mı..? 3-5 sürer mi ki bu bakım işi, başında da durulmazki öyleyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada -- 19 Mart 2009; 10:30:28 >
  • merkez servisi öneririm(maisin arkasında)
    Kurtuluş bey yardımcı olucaktır.
  • acele çıkmak durumunda kaldım, 1 saat önce Gaziemir'deki Poyraz servisine bıraktım..180-200 tl arası bir fiyat çıkar dediler..rot-balans sordum 4 teker 50 tl dediler, kalsın dedim..3 gibi gidip alacaz bakalım..bütün liftler doluymuş, servis araç kaynıyor..

Bir dahaki 10 binde de merkezi deneriz artık, teşekkür ederim yanıt için..
  • 14 şubat güncellemeye göre 22/18 memnuniyet önde.
  • GÜNCEL
  • güncel
  • 1998 maream var.
    hararetten motoru yaktım,
    elazığdaki fiat servisinde 1800 masraf çıktı. 1600 e bağladık. ama bu kadar yüklü faturaya rağmen genel merkezden arayıp soran olmadı memnun kaldınız mı diye.
    tatilde kütahya-balıkesir arasındaki kestirme dağ yolunda fan motoru yandı.
    b.kesir fiat servisinde 300 e değiştirdim tüm fanı. oysa motor sarılsa olurdu. ama öyle bir yapmışlar ki, tüm sistem komple değişiyor pervanesi falan.
    tüm bunlara rağmen her iki serviste de ilgi ve onarım güzeldi. bir sorun yaşamadım daha sonra.
    elazığda amortisörleri değiştirdim özel serviste. hatırladığıma göre hepsi dahil 400 falan vermiştim ben 3-4 sene önce. fazla galiba.
    şu an çorlu dayım.
    sağ arka teker fren merkezi hidrolik kaçırıyormuş, bir gün aniden frenim boşaldı. Allah tan hızım çok düşüktü.
    200 civarı değişti çorlu haliç oto fiat servisinde.
    yapıldıktan sonra denemeye çıktık, fren lambası yanıyordu. ustaya söyledim, önemsemedi. servise dönünce usta çırağına bana çaktımadan bir şey söyledi, bir soketi yerine taktı ve söndü lamba, unutmuşlar.
    sonraki zamanlarda kalorifer ısıtmamaya başladı. sağ ön koltuğun altında ıslaklık var. kalorifer peteği delinmiş. değiştirdiler haliç otoda. 250 civarı bir fatura daha ödedim.
    arabada lpg de var. ama ilk çalışması hep benzinle oluyor.
    kalorifer peteği değişimini izleyen günlerde araba bir ara çalışmamaya başladı, gır gır gır habire kontağı çevirip duruyorum, alakasız zamanlarda. üstelik bu genelde olduğu gibi sabahları değil. araba sıcakken bile. örneğin bankaya uğruyorsun, çıkınca araba çalışmıyor. bir akü yedim bu yüzden. olur olmadık yerlerde kalmaya başladım.
    bununla ilgili lpg dönüşüm topiğinde uzun uzun yazılarım var.
    yine bir gün şehir içinde yolda kalınca lpg ci usta getirdim. zar zor dükkana götürdük ve orada ne çıktı biliyor musunuz. radyatör hortumu haliç otoda iyi bağlanmamış, hava yapmış. ne alakaysa bu da lpg çalışmasını etkiliyormuş, yeterli ısıya ulaşamama durumu falan heralde. usta sadece onu sıktı ve benden 95 milyon para aldı, iyi mi? (Aracı zar zor dükkana götürmek için o soğukta 1-2 saat uğraştı ama)
    fren merkezinin değişmesinden sonra aradan sadece 13 ay geçti, yeniden aynı şey oldu bir gün aniden. frenim boşalıverdi. Allah tan yine şehir içi ve düşük hızda idim.
    haliç otoya gittim yeniden ve o değişen ile birlikte diğer fren merkezinin de bozulduğunu söylediler. 450 civarı bir fatura çıktı balatalarla birlikte.
    bunun anormal olduğunu, çok kısa süre önce fren merkezini değiştirdiğimi söyledim. anormal olduğunu kabul ettiler ama yapacakları bir şey yokmuş, çünkü servis garantisi 12 aymış. yahu fren merkezi gibi bir parça bu kadar kısa sürede bozulur mu? önceki 10 sene gitmiş. öyle ama yapacak bir şey yok, kullanım özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir falan dediler. aslında kullanım hatası demek istiyorlar tabii ki.
    arabayı alınca bir baktım, fren lambası yine yanıyor, artık usandım, götürmedim, yine bir soket takmayı unutmuştur bunlar dedim, öyle kullanıyorum şimdi, bir süre sonra sönüyor.
    sonuç olarak çorlu haliç otodan memnun değilim.
    biraz uzun oldu ama sonuçta benim başıma gelenler de pişmiş tavuğun başına gelmemiştir heralde:)

• Başınıza gelenler çok üzücü olmuş. Teknik yardımda marea klüpten alabilirsiniz.İnşallah bir daha başınıza gelmez.
    Servis noktaları güncellenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.