- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iPhone Ekranı Karardı Bir Daha Açılmadı !! Yardım !!
13 Cevap15903 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2 Mesaj
30 Aralık 2008; 23:35:08 

Arkadaşlar QuickPWN ile jailbreak yapmak isterken telefon kapandı ve ekran karardı.. Şimdi ise hiç açılmıyor.. DFU moduna da girmiyor hiç tepki yok.. Ne yapabilirim yada yaptırabilirmiyim.. Daha önce de böyle olmuştu ama açlımıştı.. Şimdi hiç açılmıyor.. Forumda bunun cevabı zaten var diyenler yalan söylemesin... 2 saattir 100 ü aşkın foruma baktım benzer sorunlar var ama benim sorunum yok.. Lütfen acil yardım yoka bu leti çöpe atıcam başıma bela oldu.. bi orası arıza bi burası arıza.. yaptırmak için verdiğim parayla sıfır muhteşem bi telefon alırdım yaa.. lanet olsun !!!

Leon

1137 Mesaj
31 Aralık 2008; 19:34:53 

dfu dedigin recovery mod deilse recovery mod a al itunes gorsun restore at recovery moda almak icn home ve kapama tusuna 10 sn bas res atsın elma gelince kapama tusundan cek home basılı kalsın banada bole bise olmustu recovery ede gecmio du bgarantiye vedim suan garantide ama snnki jb li garantide olmaz :S da belki kapalı oldugu icn garantide anlamzlar

6 Mesaj
3 Ocak 2009; 16:02:42 

slm, bende de aynı sorun ekranım karardı ama acıldıgında sadece Itunes ve usb kablosunun logolarını görmekteyim Quıckpwn programında wait for oyur Iphone conncecting in Recovery mod kısmaında takılıp kalıyorumm sen sorunun çözebildin mi aacaba bi şekilde yardımcı olursan sevinirimm

6 Mesaj
3 Ocak 2009; 16:06:00 

yaa arkadaşlar tlf dan arama yapabiliyorum ve başkasıda arabiliyor ancak ekranım siyah ekran ve Itunes la usb kablosu işareti var ekranda Avea hattını görüyor ne yapıcagımı anlamadım kafayı yicem yaa
lütfenn yardımmmm

1137 Mesaj
3 Ocak 2009; 16:42:31 

@yclgrbz

itunes a bagla restore et

2 Mesaj
24 Mart 2009; 23:46:26 

o SheA süpersin kardeşim. çok teşekkürler. iphone kurtardım sayende.

1 Mesaj
20 Şubat 2010; 22:52:10 

teşekkür ederim gerçekten kendine geldi benimde aynı sorun oldu öğlen

1 Mesaj
4 Haziran 2012; 15:50:30 

merhabaalar,
Krcgn dediğinizi deniyorum fakat telefon itunes a da bağlanmıyor nasıl bir çözüm yolu bulabilirim acaba?

3 Mesaj
28 Haziran 2012; 13:11:30 

merhaba benim açma kapama tuşum bozuk nasıl yapıcam

1 Mesaj
24 Eylül 2013; 21:33:55 

benim home tuşunda sıkıntı vardı arada çalışıyordu şimdi erkanım gitti home+power yapmaya çalışıyorum ama olmuyo ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?

1351 Mesaj
24 Eylül 2013; 22:03:13 

Bune ya yeni üyeler basmış burayı şaka bir yana hoşgeldiniz ama sorunuzun yanıtını bilmiyorum

LİSE------>ÜNİVERSİTE----->İYİ BİR İŞ

iPhone 5S 16 GB Space Gray

269 Mesaj
25 Eylül 2013; 1:16:10 

Home tuşuna ve on-off tuşlarına aynı anda 6 7 saniye basılı tutun sonra elinizi önce on offtan 2 sn sonrada homeden çekin. Cihazın yazılımı zarar görmemiş ise cihaz çalışır hale gelecektir. Bilgisayarım-Özellikler-Aygıt yöneticisinde DFU mode görüyorsanız cihazınız DFU yani yazilim modundadir. Eger cihaz calisirsa okey fakat kablo işaretinde kalmış ise cihazı DFU ya alıp 1 gb lik yazilimi indirip pc den yazilimi atmaniz gerekmektedir. Cihaz acıkken (Recovery mode vs farketmez.) Home ve On offa ayni anda basili tutucaksınız cihaz kapandıktan sonra elinizi açma tusundan cekiceksiniz ve home tusundan cekmiceksiniz.. 3 5 saniye sonra driver bulucak DFU mode diye. O zaman telefonunuzun en son yazilimini internetten downlod ederek i tunesten o yazilimi aticaksiniz. İ tunesten indirdiginiz dosyayı göstermek için i tunes deki restore kısmına klavyenin shift tusuna basili tutarak dosyayı seçiceksiniz aticak. Bu sekilde cihaz kurtulmus olacak.

Sevgi Gsm Team (iPhone factory unlock.. ! AT&T unlock 24 saat.. ! )

33 Mesaj
7 Aralık 2013; 18:16:28 

aynı anlatılanlar başıma geldi teleoncu arkadaş 70 tl ye hallour dedi mecburen verdik.
ikinci kez başıma geldi internete bi bakıyım dedim yazılanları yaptım telefon açıldı.
şimdi sorum bu telefoncuya ne demeliyim?
adımı ne koymalıyım??

6 Mesaj
29 Temmuz 2014; 0:49:21 

arkdaşalar benim telefon bugün oyun oynerken bi anda dondu reset atım açılma sesi falan geldi ama ekran gelmedi jarjı bitsin takarım dedim ne jarjın göstergesi nede sesi geldi kafayı iyecem ya la telefona 1.500 verdim ben böyle telefonun izrzına geçerim ya çok ötü bide iphone almam ya :( tüm para çöpe gitti amk ya

0

arkdaşaalr hepinizinkini denedim home tufuna artı açmatuşuna bastım olmadi itunsa girdim olmadı telefonun orjinal jarz aletine taktım olmadı insanı çileden çıkartır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhann baba -- 29 Temmuz 2014; 0:53:25 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. » iPhone Ekranı Karardı Bir Daha Açılmadı !! Yardım !!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406