- x
Falcıya gittim...
149 Cevap42675 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Aralık 2008; 21:50:27 

Öncelikle bırakın falı malı, hiç bir fizikötesi olaya inanmam. Giderken tek amacım kızları öyle bir yere tek başlarına göndermek istemememden kaynaklanıyordu. Fal bakılan sözde cafeye geldiğimizde zaten ne kadar haklı olduğumu anladım. 5-6 metrekarelik bakkaldan bozma bir cafe, içinde iki tane masa. Alt kata inen bir de merdiven var, sanırım yasal olmadığından alt katta bakıyolar fala. Üst kata ise iki masa atılmış ve cafe görüntüsü verilmiş.

Her neyse kızlardan biri indi aşağı... Ben hala geyiğindeyim işin, yukarda diğer arkadaşla sohbet ediyoruz, ciddiyetten eser yok. Herhangi bir heyecan ya da amaç duymadan bütün geyik duygularımla ben de baktırmaya karra verdim falıma. Bu sırada ark ciddi bir suratla çıktı yukarı. Ben de baktırmak istediğimi belirttim ve aşağı indim.

Yanıma oturdu kadın ve sol elle tarot kartlarını bölmemi istedi. Ben dalgınlıkla sağ elimde bölmek için elimi uzattığımda elime bir şamar attı ; ))) Sağ elle dokunma o kartlara dedi. Ben hala geyiğindeyim işin, bu sefer doğru olarak sol elle böldüm.

"Kaç yaşındasın" diye sordu.. "23" dedim. Elini kulağımın arkasına koydu, gerip bir şeyler yaptı tam anlamadım ne yaptığını. Sonra ismin 3 harfli dedi... "Haydaaa, ne oluyo len" dedim içimden. Evet dedim, ve ismimin Ali olduğunu tereddütsüz bildi. Tabi tasadüf olabilir, bende hala öyle bir etkilenme yoktu.
Sonra dedi ki "derslerine neden fazla önem vermiyosun". Ben öğrenci olduğumu bile belirtmemiştim halbuki. "Bunu nerden çıkardınız" dedim... 3 tane dersin var ve çok önemli dedi. Arkadaşları gerçekten de üniversiteyi uzattım ve şubat ayında 3 dersten ek sınava girecem. Beni bir heyecan sarmaya başladı ; ))
Ama durun, daha neler neler var.

Sonra kafamın çok karışık olduğunu belirtti. Zihnimi kurcalayan iki kızın olduğunu söyledi. Evet, öyleydi gerçekten. Ama bunlardan birini zaten kafamda bitirmiştim artık. Yeni bir ilişkim vardı. Şu anki hatunumun çok nazlı ve beni bazen üzdüğünü söyledi. Gerçekten de kız nazlı değil, nazlı ötesi bir şey.
Sonra dedi ki bu kızın ismi 6 harfli... Ulan şoklardayım. "A" harfi var, başta ve sonra... Ortada ise noktalı bir harf var ve bu harf "i".. u kızın ismi Almila fakat ben burda başka bir isim görüyorum sen ona ismiyle hitap etmiyosun dedi... Benim heyecan yerini biraz ürküntüye bırakmaya başladı. Gerçekten kadın hayatımdaki bütün şeyleri sıralıyordu, ilk kez böyle bir olay şahit oluyordum. Ailemle olam durumumu, yaşadığım evi ve bir çok şeyi yine bilmeyi başardı...

Kız arkadaşımla ilgili bir kaç öğüt verdikten sonra seans bitti... Geleceğin içinde bir seans yapmamı ister misin dedi. Kabul ettim.

İnannın bana direkt olarak şu cümleyle başladı.
"Sen kafanda bir çok şeyi 30 yaşından sonraya itmişsin.. 30 yaşından önce hayatı doya doya yaşama gibi bir planın var. Asla evlikik düşünmüyosun bunu bir bağ olarak görüyosun" Sizlere yemin ederim ki bunu bir çok kez düşündüm ve tüm planım buydu.
Sonra şu anki kız arkadaşımla evlenmeyeceğimi söyledi. Bu garip bir duygu ; )) Evleneceiğim kızla 29 yaşımda tanışacakmışım. 32 yaşında nişanlanıp 33 yaşımda "xxxxx" isimli bir kızla evlenecekmişim... İlginci ise gelecekte deniz kenarı bir kentte yaşayacaksın dedi. Ankaradayım ancak Zonguldaklıyım ve kurmayı planladığım iş de Zonguldakta ; )))

Ben dumur bir şekilde yukarı çıktım. 5 kişi baktırdık fala ve beşimizde yine dumur bir şekilde düştük Ankara sokaklarına. Bir cafeye oturduk, değerlendirme yaptık. Yaşadığımız "inanılmazdı".. ; ))

174 Mesaj
29 Aralık 2008; 21:53:57 

Ankara'daydı değil mi burası?

Deli gömleği giydirdiler düşlerime...

902 Mesaj
29 Aralık 2008; 21:55:08 

Dostum nerde bu falcı merak ettim şimdi (:

• PLAYSTATION 3 || PSN: karamavi || BF4 & GTA5 & BF: BC2 •
• LG G2 (32GB BLACK) •
• FIAT BRAVO 1.6 Multijet 120HP Dualogic (2012 Dynamic Plus) •

561 Mesaj
29 Aralık 2008; 21:56:27 

Hocam bende ankaradayım, neresi bu dediğin yer ?

Bilkent University
Computer Engineering

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 21:57:08 

quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLeke

Ankara'daydı değil mi burası?

Evet hocm, Ankara..

2113 Mesaj
29 Aralık 2008; 21:57:41 

nerde nerde

yanlış anlaşılmasın fala inanmam ama bigün lazı molur diye soruyorum

376 Mesaj
29 Aralık 2008; 21:58:21 

FAKE

1586 Mesaj
29 Aralık 2008; 21:59:04 

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:01:09 

Nerde olduğunu söylemem. Tırstım kadından... Ermeni bir kadınmı ve abla diye hitap ediyolar.
Biri şikayet eder, kadın büyümü müyü yapar. İnanın ben bile tırstım

Bir de şöyle bir olay var.. Bizim kızlardan birine büyü yapılmış olduğunu söyledi. Babasının tarafından biri büyü yaptırmış kıza.
Bunu duyunca iyice şoka girdik çünkü bu kızı baba tarafından amcası oğluna istiyor ve babası tabiki vermiyor. Sonuçta akraba evliliği iğrenç bir şey. Bunun üzerine babası ile amcasının arası bile açılıyor. Ve bugün falcı durup dururken kıza baba tarafından birinin büyü yaptırdığını idda ediyor. Ya gerçekten inanılır gibi değil!!!!!

5111 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:02:19 

oldu

May The Force Be With You

561 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:03:05 

Büyü mü Burda durulur işte hocam, pek inandırcı gelmedi bana son söylediklerin. Nerede olduğunu söylesen gidip bizde görsek eyvallah derim ama... Sonuçta ağızdan ağıza yayılıyor ve kadının o şekilde müşterisi oluyor, neden bilinmemek istesin ki?

Bilkent University
Computer Engineering

1982 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:03:13 

ne zaman milli olacam diye soracam

I don't wanna sleep
I don't wanna dream

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:04:59 

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

oldu

İnanın bu tepkilerinizi doğal karşılıyorum. Biri çıksa bunları anlatsa ben belki daha ağır tepkiler verirdim.
Ama bugün bu olayları yaşadım, mantıklı hiç bir açıklamam yok bunlarla ilgili. Sadece sizlerle paylaşmak istedim.

İnsanın şu an çıktığı kızla değil de başka bir kızla evleneceiğini bilmesi hoş değil. Ben de inanmak istemiyorum, reddetmek istiyorum. Ama kadının söyedikleri, bildikleri hala kafamın içinde zonkluyo....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argolos -- 29 Aralık 2008; 22:04:30 >

902 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:06:04 

quote:

Orjinalden alıntı: ToorJi

ne zaman milli olacam diye soracam

haha falıcıya gideceğine keraneye git direk milli olursun zaten sormaya ne hacet

• PLAYSTATION 3 || PSN: karamavi || BF4 & GTA5 & BF: BC2 •
• LG G2 (32GB BLACK) •
• FIAT BRAVO 1.6 Multijet 120HP Dualogic (2012 Dynamic Plus) •

1401 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:08:15 

İzmirde bilen varmı bende gidecem

376 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:08:37 

Adamın hileci olup olmadığını öğrenmek için ağzına vur 2 tane niye vuruon derse bu kadar şeyi bilionda yiceğin dayağı mı bilemedn de ! :D

Yalan bunlar ah bi kuran okusanız biraz

2721 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:10:05 

Kaç para verdin ?

I'm a Mac.

124 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:11:16 

quote:

Orjinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

Kaç para verdin ?

???? Bencede Kaç para verdin ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1586 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:11:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Rec0VeRy

Adamın hileci olup olmadığını öğrenmek için ağzına vur 2 tane niye vuruon derse bu kadar şeyi bilionda yiceğin dayağı mı bilemedn de ! :D

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:12:27 

Bir seans 10 lira beyler. İki seans 20 lira verdim.

2721 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:13:11 

Ya bende gidicem ancak kötü birşey söylemesinden çok korkuyorum.

I'm a Mac.

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:14:33 

quote:

Doğrudur, o da senin görüşün.
Kadının bunca şeyi nasıl bildiğini ben açıklayamam. Sizden şüphe etmenizi istemediğin tek şey benim yukarıda yazdıklarımıdır.

124 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:14:51 

ya aga yerini söölesende bide biz faydalansak ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1361 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:17:54 

kesin bi akrabası falcı onun reklamını yapıyo. şaka şaka ne demişler fala inanma falsız kalma

http://www.bakimist.com- Bitkisel Ürün ve Kozmetik Online Satış

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:17:55 

quote:

Dinde yazıyorki ; Geleceği Görmek Allahtan Başka Kimseye Nasip olmayan Bir özelliktir . Sonuç olarak falcı cinci bunlar yalan

3092 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:19:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion28

haha falıcıya gideceğine keraneye git direk milli olursun zaten sormaya ne hacet

5272 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:20:08 

İnanmıyorum böyle şeylere.

Senin falcıya gideceğini birileri biliyor muydu senden başka? Ya onlar, falcıyla gizli bir plan hazırlamış olmasınlar? (Seneler önce Yasemince'de vardı. )

Bu kadın her şeyi biliyorsa ve bu özelliği ünlenmişse o ün çevresiyle sınırlı kalmaz, kısa zamanda çabuk yayılırdı. Bulgaristanlı kahin gibi.

3721 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:20:11 

Sadece enteresan diyorum. Ama sen o kadının dediklerini unut sürekli kafana takılmasın, zaten fal dinimizce neden yasak sanıyorsunuz. Falda çıkanlar doğru olabilir ama insanları saptırıyor. Bu yüzden sen hayatını normal bir şekilde her zamanki gibi sürdür.Herşeyi zamana bırak.Ve falcının dediklerini aklından silmeye bak.Hatırlama onun dediklerini. Yoksa sonu iyi olmaz.

Didier Yves Drogba Tébily

3 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:21:27 

quote:

Orjinalden alıntı: Argolos

Bir seans 10 lira beyler. İki seans 20 lira verdim.

ulen bak sen şu falcılara bidee seans usulü çalışyıorlar

94 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:22:13 

FAKE

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:23:32 

quote:

Orjinalden alıntı: SeRo-34

Sadece enteresan diyorum. Ama sen o kadının dediklerini unut sürekli kafana takılmasın, zaten fal dinimizce neden yasak sanıyorsunuz. Falda çıkanlar doğru olabilir ama insanları saptırıyor. Bu yüzden sen hayatını normal bir şekilde her zamanki gibi sürdür.Herşeyi zamana bırak.Ve falcının dediklerini aklından silmeye bak.Hatırlama onun dediklerini. Yoksa sonu iyi olmaz.

Aynen hocam.. Kafamı çok kurcalıyo kız arkadaşımla ilgili söyledikleri. Unutmaya çalışıyorum ancak nasıl bildi o kadar şeyi. Hoş bir şey değil, tavsiye etmiyorum.

315 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:30:12 

bak falcıya senden önce giren kız senin adını falan kadına söylemiş olmasın bi ara forumda bi ahlak polisimi ne vardı basıyodu falan noldu o yaw bak birden aklıma geldi

"Bilgisizlerin geçtikleri mevkiye yaptığı fenalığı, yüzlerce aslan bir araya gelse yapamaz." Mevlana

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:32:37 

quote:

Orjinalden alıntı: melihyildiz

bak falcıya senden önce giren kız senin adını falan kadına söylemiş olmasın bi ara forumda bi ahlak polisimi ne vardı basıyodu falan noldu o yaw bak birden aklıma geldi

Benden önce giren kız zaten en büyük dumura uğrayan zaten.
Adam başı 20 lira verdi herkes, bu işin şakası mı olur

610 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:36:16 

Sallama yeteneği iyiymiş o zaman hocam.Normalde büyüdür faldır boş işler bunlar

317 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:36:17 

bütün falcılar saçmalıyor demek doğru olmaz. aralarında şarlatanları olduğu gibi, gerçekten cinlerle iletişim kuranları da var. bence gerçekten gelecekten haber verebiliyorlar çünkü cinlerle insanların zaman kavramı farklı.

5272 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:38:04 

quote:

Orjinalden alıntı: eblek

bütün falcılar saçmalıyor demek doğru olmaz. aralarında şarlatanları olduğu gibi, gerçekten cinlerle iletişim kuranları da var. bence gerçekten gelecekten haber verebiliyorlar çünkü cinlerle insanların zaman kavramı farklı.

Sen bu kanıya nasıl vardın? Bunları sana onlar ispatladılar mı, nasıl yapabildiler?

Kutsal kitapların güncellenmesi gerekir o zaman.

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:40:56 

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Sen bu kanıya nasıl vardın? Bunları sana onlar ispatladılar mı, nasıl yapabildiler?

gelecegi görmek Peygamberlere bile nasip olmaz : Allahtan başka Kimseye ...

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 22:44:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Ryu.

gelecegi görmek Peygamberlere bile nasip olmaz : Allahtan başka Kimseye ...

Zaten idda ettikleri şey geleceği görenin kendileri oldukları değildir. Gelecekten haber getiren varlıklarla iletişime geçebiliyo bu insanlar. Cinler gibi ki cinlerin zaten var oldukları ve bir boyut farkının olduğu da Kuan da da belirtilen bir şey..

317 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:46:13 

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

şimdi tekrar baktım da zaten arkadaşın dikkat çektiği şey şu an olanlar(büyü, kız meseleleri, okul falan). millet nedense geleceğe odaklanmış birden. ben de dikkatsizlikle gelecek dedim, şunu diyecektim: falcılar cinlerle konuşarak şimdiki zamandan haberdar edebilirler bence.
geleceğin hakkında kehanette bulunmaları senin şimdiki bilgilerini elde ettikten sonra kendi tahminleri olabilir ve zaten doğru çıktığını da duymadım şimdiye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eblek -- 29 Aralık 2008; 22:48:03 >

770 Mesaj
29 Aralık 2008; 22:58:39 

quote:

Orjinalden alıntı: eblek

şimdi tekrar baktım da zaten arkadaşın dikkat çektiği şey şu an olanlar(büyü, kız meseleleri, okul falan). millet nedense geleceğe odaklanmış birden. ben de dikkatsizlikle gelecek dedim, şunu diyecektim: falcılar cinlerle konuşarak şimdiki zamandan haberdar edebilirler bence.
geleceğin hakkında kehanette bulunmaları senin şimdiki bilgilerini elde ettikten sonra kendi tahminleri olabilir ve zaten doğru çıktığını da duymadım şimdiye kadar.

+1

gelecekten haber vermesi saçma da şimdiki zamandan bilgileri sana söylemesi cin işi gibi duruyor

903 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:04:19 

Fal baktırmanın neden dinimizce yasak olduğunun kanıtıda budur işte! Zayıf karakterli insanlar herhangi bir sahte yada işinin ehli falcının sözlerinden aşırı derecede etkilenip kötü sonuçlar doğurabilirler.

Fal meselesinede gelince, geleceği Allah'tan başka hiçkimse bilemez, ALLAH İZİN VERMEDİKÇE!!!
Kadın cinleri kullanarak senin geçmişin hakkında bilgi almış olabilir ve geleceğe dair tahmin yürütmüş olabilir.

Fal bakmayla alakalı benimde ilginç bir anım var ama burda anlatmayacam. Sadece şunu söyleyeyimi kadın para için bakmıyordu falı, ve fal bakmayı rüyasında öğrenmişti. herneyse....

"AŞK İMİŞ HER NE VAR ALEMDE İLİM BİR KIYLÜKAL İMİŞ ANCAK"

3586 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:31:22 

Herkes fala inanma ama falsız kalma tadında olaylar yaşamış ne hikmetse.

Daha yeni. Çok yakınım, evliliği birdenbire ve çok sancılı bir süreçle bitiyor. Beyoğlunda bir kafede bir falcıya gitmişler arkadaşlarıyla. Nasıl yapıyorlar bilemiyorum ama biliyorlar.Bunlar kafa karıştıyor.Acaba diyor insan.

Ben hiç baktırmadım. Hususi falcıya gitmem. Ama önemli bir karar öncesi (evlilik vs gibi) insanın birilerinden "ok" almak için kendini rahatlatmak ve yaptığının doğru olduğuna, iyi sonuçlara yol açacağına inanmaya deli gibi ihtiyaç hissediyor.

3233 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:33:24 

tmm da yerini niye inatla söylemiyosun onu anlamadım gidip baktıracam buraya da topicimi açcam

bang! bang!

5111 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:42:35 

falcıda keramet olsa merdiven altında 10ytl ye iş yapmaz o bilgilerle yetenekle çoktan trilyner olurdu

May The Force Be With You

1028 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:45:06 

izmirde fiesta cafe war trv mekanı ama saglam fal bakanlarda var ! bide benim ablamn arkadşnn anneside fal bakıyordu ve inanılmaz bi şekilde herşeyi biliyodu kagıtla bi fal bakmıstı inanmayıp dalga geçtim ama baktıktan sonra bütün fikrim deişti kadın ufak bi kagıdı okudu üfledi fln kagıt sordugun sorulara cvp weriyodu surat fln beliriyodu kagıtta gerçekten cok garip bide eniştemn annesi var kadın annesinn ölcegi zamanı bile bilmiş falda ve falı bırakmış yanii kesinlikle cok iyi fal bakan insnlar var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_Frr3STylE -- 29 Aralık 2008; 23:48:07 >

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

823 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:45:29 

falın fallansın, . kıllansın dedimi hocam bakmaya başlarken

Go Long, Go Deep, Go State!

265 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:46:42 

seni tanıyan biri falcıya gidecegini duymuştur falcıdan anlaşmışardı öyle şeylere aniden gidecen kimsenin haberi yokken tek gidecen de baklım bilecek mi insanları kandıryor bu tipler

!!!ULTİMATE SURVİVAL!!!
!!!BEAR GRYLLS!!!
!!!DİSCOVERY CHANNEL!!!

1619 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:50:19 

Nekadar tuhaf ya ben inandım anlattıklarna.Kadın düşüncelerini görüyor ve gelecekten haber veriyor.Bence bu kötü birşey bana kötü birşey sölese biterim herhalde. Birdaha gitme kötü olur

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

3031 Mesaj
29 Aralık 2008; 23:50:42 

akşam DH ' a konu açacağını da bilseydi tam olacakmış şaka bi yana pm den söyleyebilir misin yerini ?

Uzaklaştırılmış
29 Aralık 2008; 23:51:40 

abimin iş arkadaşı(bayan) gitmişti bi kez büyükçekmecede falcıya

kız girdiğinde doğruları soylediğinize nasıl inanabilirim diye sormuş

falcı aklından bi isim tut demiş

kız tuttum demiş

falcı osman çok kolay oldu başka bişe tut demiş( kız dumur ) kız başka bi işim tutmuş

ya muhammed ya da muammer ikisinden biri demiş kızın tuttuğu isim muhammed miş

3740 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:01:47 

Sana iyi bir yalancı falcı denk gelmiş,ya sana ailende kötü bişey olucak deseydi,belli ki bu tür şeylere kafaya takan birisin,boşu boşuna üzülcektin,ya da evli olsan karın hakkında saçma sapan şeyler söylese yuvanı dağıtıcaktın.

Bu tür saçmalıklara inanma,senin adını bilir yaşını bilir,bunlar olabilir çünkü bunlar fal değildir ama gelecekten haber verdiği zaman artık onu dinleme çünkü gerçekten geleceğini tahmin edemese bile saçma sapan şeyler söyleyerek bugünlerini etkiler

hayvanlara iyi davranın lan

5591 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:01:48 

geleceğini bildikten sonra yaşamanın ne anlamı var ki
al turşusunu kur şimdi hayatının

12135 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:02:12 

Kadıköy'ü bilenler bilir Mona Lisa cafe vardı Starbucks ın yanındaki binada.
Şimdi ismi değişti hatırlayamicam orda bi kadın vardı bende inanmıyordum abi kadın herşeyi bildi inanmaya başladım.Ama çok fazla gitmek hiç iyi değil haberin olsun kaptırma kendini yani ona bağlı olarak yaşama sakın.
Benim rüyama girdi böle bu karılar beni esir alıyorlar falan nasıl uyandığımı hatırlamıyorum

Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z Ultra - Sony Xperia Z - iPhone 5S - Sony Xperia P - Sony Alpha A37M ProCam - BB Bold 9700 - BB 9790

Uzaklaştırılmış
30 Aralık 2008; 0:04:19 

şerefsizim bana büyü yapmadılarsa ..

keşke sölesende 10ytl hiçbişi değil bi gitsek ankarada

3208 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:07:32 

Geleceği ne insanlar bilebilir ne de cinler.Ama şöyle birşey okumuştum bir kitapta cinler melekler ile aynı boyutta bulunduğundan bazen meleklerin bildiği bilgileri edinebiliyorlarmış bunların bazıları da gelecek ile ilgili oluyormuş falan filan tam bilmiyorum ben de

2721 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:09:24 

Ben falcının anlatmasını istemeyeceğim. Sadece sorular soracağım..

Hoşlandığım kız o falcıya gidiyor bende falcıya soracağım ne olur bu kız işi diye ? Birde bir kaç soru o kadar..

I'm a Mac.

1618 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:09:56 

Lisedeyken bize psikoloj hocamız söylemişti;

Falcılar geçmişi görebilirler ama gelecek için sadece tahmin yürütebilirler

ve hep merak etmişimdir o yüzden gitmeye tırsarım nedeni ise bunlar bu kadar şeyi görebiliyor acaba bizim xXx yaparkenki görüntüleri görüyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanYeE -- 30 Aralık 2008; 0:11:14 >

Better Dayz...

750 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:16:45 

gelecekten atar tutar, sende inanırsan takarsın kafaya ve onun attığı şeyler gerçekleşir. Çünkü sen öyle bişey olacağına inandırırsın kendini olmicaksa da olur.

Beni dinle, git abdest al, namazını kıl, dua et, tövbe et, yoksa Allah korusun...

Hayat değişiyor bizim için bugünden sonra 12.06.2013

Uzaklaştırılmış
30 Aralık 2008; 0:17:12 

Arkadaşlar öncelikle 5 kişi gittik fakat aniden karar verdik. Yani önceden kararlaştırılmış bir durum söz konusu değil, bir şaka hazırlanması da imkansız. Kaldı ki buraya yazmadığım bir çok ailesel bilgi söyledi bana kadın ki bunların hiç birini arkadaşlarım bilmiyor.

Söylediğim gibi, böyle şeylere inanmazdım. Şu an da pek fazla inanmak istemiyorum... Ancak kadın resmen adımı, kız arkadaşımın adını, kafamın içinden geçenleri, geleceğe dair planlarımı, geçmişte bazı yaşadıklarımı.. Harfiyen bildi. Bunları bildikten sonra geleceğe dair bulunduğu kehanetler de kafamın içerisinde soru işaretleri bıraktı. Tabi ki kız arkadaşıma bakış açım değişmeyecek, tabi ki "ulan 29 yaşında kiminle tanışacam acaba" gibi srulara takılmayacam. Ama bir kehaneti de ikiz çocuğumun olacağıydı. 12 sene sonra buraya girip kehanetin sonucu yazarım eğer ömrümüz yeterse ; ))

Uzaklaştırılmış
30 Aralık 2008; 0:20:24 

arkadaş, bu isim bilme muhabbeti falan doğrudur. kimse şaşırmasın. ancak gelecekten haber verme diye birşeyin olduğuna inanmıyorum

insan beyni sadece görmek işitmek gibi şeyleri algılamıyor. telepati diye bir şey gerçekten var. bir insan konsantre olduğunda karşısındakinin zihnini okuyabilir. ama bu alelade sokaktan geçen biri değildir. kendini bu iş üzerinde geliştirmiş insanlardır.

daha önce bir konuda da söylemiştim. soğuk savaş döneminde amerika bu işle sovyetleri izliyordu.
bir belgeselde, adam önündeki resme bakarak, o anda o resmin olduğu yerdeki faaliyetleri söyleyebiliyordu. ya da birinin resmine bakarak o kişinin o anda nerede olduğunun resmini kaba bir şekilde çizebiliyordu. bunlar zihinsel faaliyetlerdir.

ama geleceği görmenin bununla bir alakası yoktur.
bu zihin gücüyle kaşık büken, cisim oynatan insanlar gerçekten var
Sayfa:   [1] 3      >>
Sayfa: [1] 3      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO