Şimdi Ara

avea AA aboneliği nasıl iptal edilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
13.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea da AA (anadolu ajansı haber)aboneliğini iptal etmek için ne yapmak gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kir-pi -- 29 Aralık 2008; 10:55:50 >

• IPTAL ABONE yazın 9762'ye gönderin.
  • Yeni hat aldıysan ücretsiz 1 ay abone yapıyorlar, bana da yapmışlardı.
    1 ay sonra kendiliğinden bitiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nbispf

Yeni hat aldıysan ücretsiz 1 ay abone yapıyorlar, bana da yapmışlardı.

nereden biliyorsun kendiliğinden bittiğini 1 ay oldu mu?
  • cevap veren arkadaşlara teşekkürler, evet yeni hat almıştık 1 ay ücretsiz belki ama ya kapatmazlarsa biz nasıl iptal edeceğimizi bilelimde çünkü hattı 1 aralıkta almıştık 1 aylık süre doluyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: kir-pi

cevap veren arkadaşlara teşekkürler, evet yeni hat almıştık 1 ay ücretsiz belki ama ya kapatmazlarsa biz nasıl iptal edeceğimizi bilelimde çünkü hattı 1 aralıkta almıştık 1 aylık süre doluyordur

sen şimdiden iptal ettir
  • quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

cevap veren arkadaşlara teşekkürler, evet yeni hat almıştık 1 ay ücretsiz belki ama ya kapatmazlarsa biz nasıl iptal edeceğimizi bilelimde çünkü hattı 1 aralıkta almıştık 1 aylık süre doluyordur

sen şimdiden iptal ettir

bende bunun için konuyu bu gün açtım yarın iptal edeceğim
  • quote:

Rica ederim...
  • quote:

quote:

Bende öyle oldu, yeni faturalı hat almıştım AAdan haberler gelip duruyrdu, geçen gün de
    "ücretsiz AA haber aboneliğiniz bitmiştir devam etmek için xxx yazıp xxx e gönderin"
    gibi bir mesaj geldi.

• quote:

quote:

quote:

Bende öyle oldu, yeni faturalı hat almıştım AAdan haberler gelip duruyrdu, geçen gün de
    "ücretsiz AA haber aboneliğiniz bitmiştir devam etmek için xxx yazıp xxx e gönderin"
    gibi bir mesaj geldi.

avea sonunda iyi 1 iş yapmış hayret

• arkadaşlar avea benim hattımı karaliste'ye almış nasıl düzeltebilirim.hiç bir yeri arıyo mıyorum kontör yükleyemiyorum.Bide 500!ü arıyorum interaktif şifre istiyor oda ne ? lütfen yardım ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardaaltay28

arkadaşlar avea benim hattımı karaliste'ye almış nasıl düzeltebilirim.hiç bir yeri arıyo mıyorum kontör yükleyemiyorum.Bide 500!ü arıyorum interaktif şifre istiyor oda ne ? lütfen yardım ...

sabit hattan aveamerkezi ara olmadı birde kendi numaranı ara bakalım ne diyor
  • quote:

arkadaşlar avea benim hattımı karaliste'ye almış nasıl düzeltebilirim.hiç bir yeri arıyo mıyorum kontör yükleyemiyorum.Bide 500!ü arıyorum interaktif şifre istiyor oda ne ? lütfen yardım ...

Bende kontör yükleyemiyorum... Sadece AVEA merkezden numaramı söyleyip yüklettirebiliyorum... 9333 aradığımda hattınıza kontör yüklenemiyor diyor... Bende çare arıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: STuSS

quote:

Bende kontör yükleyemiyorum... Sadece AVEA merkezden numaramı söyleyip yüklettirebiliyorum... 9333 aradığımda hattınıza kontör yüklenemiyor diyor... Bende çare arıyorum...

bim'e git 50 kontör yüklet açılır

• kardeş kontör yüklense iyi yine avea ya gittim onlarda yükleyemedi.. hiçbir şey yapamıyorum.avea sabit hattan 4441500 ara dedi arıorum sekreter çıkıo bişiler dio boşuna para yazıo.avea ya gidiorum kadına hallet diorum ücretini verim diorum... kadın uğraşmıo ne biçim iş anlamıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardaaltay29

kardeş kontör yüklense iyi yine avea ya gittim onlarda yükleyemedi.. hiçbir şey yapamıyorum.avea sabit hattan 4441500 ara dedi arıorum sekreter çıkıo bişiler dio boşuna para yazıo.avea ya gidiorum kadına hallet diorum ücretini verim diorum... kadın uğraşmıo ne biçim iş anlamıorum

4441500 açılınca 1 -0 kombinasyonunu uygula sende bayyiyi şikayet et
    şikayetvar.com a yaz sonra nasıl ilgileniyor görürsün

hattı aradığın zamn ulaşılamıyor mu diyor peki?
  • Hiç olmadı yeni hat al yahu...
  • başka telefondan arayınca benim tel çalıyoda...şu 500 ü arıyom 1-0 kombinasyonu filan giriyom alakasız şeyler çıkıyor.avea'dan turkcell geçsem olur mu... karlistedeyim ama bi sorun olmaz heralde turkcell kabul eder.
  • avea 500 ararsan konuşup halledebilirsin
  • sabitten arıom 4441500'ü 16dk. konuşma süresi oldu. ve hiç bi çözüm olmadı.hep alakasız şeyler var.artık numaramı turkcell'e taşıycam bu ne ya..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.