Şimdi Ara

Kuş Çiftleşmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
24.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben küçükken kuş beslerdim,kuşlar insanlar gibi öpüşürlerdi ve daha sonra dişi kuş yumurtlardı,onları daha hiç gerçek anlamda ilişkiye girerken yakalayamamıştım.

zaten hangisi dişi hangisi erkek ayırmak bile zordur,ben bişeyi merak ediyorum,kuşlar nasıl çiftleşir ve cinsel organları var mıdır?

Kedi,köpek,civciv,kaplumbağa besledim ama bu konuya kafayı fena taktım,mutlaka kuşların cinsel organları var ama bu organ ereksyon haline geçmiyor mu?

• Ben Nerdeyse doğduğumdan beri güvercinlerin icindeyim...
    Dayım yaklaşık 30 yıldır güvercin besliyormuş ve bende ondan özenerekten 10 yaşımdan beri besliyorum bende yaklaşık 10 senedir güvercinlerin besliyorum...
    Sana Güvercinlerin çiftleşmesini şöyle anlatabilirim...Sürekli uzun süre güercin besleyenler dişi ve erkeği ayırabilir ve ayrıca çiftleşmeye gelince...
    Erkek güvercinlerin tabiyki erkeklik organları vardır fakat diğer hayvanalr gibi güvercin ve diğer kuşların organları dısarda ve belirgin değil icerde ve ufaktır...
    Ayrıca çiftleşme sırasında erkek kuş dişi kuşun üstüne çıkar ve kendi organını dişinin organına (tuvalet yaptıkları yerleri) Birbirine değdirir gibi görünür ama işin gerçeği dişi yattığı an kendi vajinasını açar ve erkekte penisini oraya değdirerek Spreyleme şeklinde anlık bi hareketle spermleri oraya bırakır...

Bu işlemi 2-3 gün üst üste yaparlar ve 4.gün dişinin rahminde yumurta oluşur ve 1 gün arayla iki yumurta yumurtlar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.