- x
ALINIK ÇEKYAT , ÇİFT KİŞİLİK YATAK ,KANAPE
2 Cevap1482 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

287 Mesaj
Katılım Zamanı:
8 Haziran 2006;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
28 Aralık 2008; 23:40:48 

Çok Temiz ÇEKYAT , ÇİFT KİŞİLİK YATAK ,KANAPE arıyorum.Sıfırda olabilir.Uygun fiyatlı tekliflerinizi pm den bekliyorum.Yer İstanbul/Suadiye
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • MobilJuice Macbook Pro 15.4" Notebook Çantası

• _____________________________

Referanslar:bayrakdar , guner05 , lizkin , yug2980, taka--tuka ( Benq 15.4" LCD sattım ) , Albatros83 (Blue Storm II aldım) , visor (Microsd kart sattım) , Tigerspeed (HD 3870 aldım ), Absolute Zero ( HD4850 aldım ) , runo19 (hdd sattım), gokhan146 (hd3870 sattım) , stubB (clix 2gb sattım) ,tdkfethiye(modem sattım) , Hey (ankart+cpu aldım) , arsoy (bisiklet sattım) , ozzzy222 (cpu soğutucusu aldım), fenerli_ulash (transmitter sattım),hegoatANKARA (ram sattım), burak_gs_14 (fsp psu sattım), sezmel(hd4850 sattım), configsYs (msi p45d3 anakart sattım) , fenerli_ulash (fm transmitter sattım), sno (2 adet TT fan sattım) ,simonguner (2 Gb OCZ ddr3 ram sattım) ,Conqueror42(hoparlör sattım),razumuhin(laptop çantası sattım)

2202 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    28 Kasım 2006;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    28 Aralık 2008; 23:51:20 

quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

Çok Temiz ÇEKYAT , ÇİFT KİŞİLİK YATAK ,KANAPE arıyorum.Sıfırda olabilir.Uygun fiyatlı tekliflerinizi pm den bekliyorum.Yer İstanbul/Suadiye
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Ah be hcm keşke Ankara'da olsaymışsın...elimde aradığın eşsiz benzersiz ürünler vardı ama nasip artık...

......[:'(]......[;)]......[:D]......[&:]......[:)]......

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

287 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    8 Haziran 2006;
    Durum:
    Forumda değil

29 Aralık 2008; 0:03:20 

quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

Ah be hcm keşke Ankara'da olsaymışsın...elimde aradığın eşsiz benzersiz ürünler vardı ama nasip artık...

Nasip değilmiş teşekkür ederim.

Referanslar:bayrakdar , guner05 , lizkin , yug2980, taka--tuka ( Benq 15.4" LCD sattım ) , Albatros83 (Blue Storm II aldım) , visor (Microsd kart sattım) , Tigerspeed (HD 3870 aldım ), Absolute Zero ( HD4850 aldım ) , runo19 (hdd sattım), gokhan146 (hd3870 sattım) , stubB (clix 2gb sattım) ,tdkfethiye(modem sattım) , Hey (ankart+cpu aldım) , arsoy (bisiklet sattım) , ozzzy222 (cpu soğutucusu aldım), fenerli_ulash (transmitter sattım),hegoatANKARA (ram sattım), burak_gs_14 (fsp psu sattım), sezmel(hd4850 sattım), configsYs (msi p45d3 anakart sattım) , fenerli_ulash (fm transmitter sattım), sno (2 adet TT fan sattım) ,simonguner (2 Gb OCZ ddr3 ram sattım) ,Conqueror42(hoparlör sattım),razumuhin(laptop çantası sattım)

Sayfa:   [1]
    Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » ALINIK ÇEKYAT , ÇİFT KİŞİLİK YATAK ,KANAPE
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266