Şimdi Ara

bu mod sayılırmı sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kullanmakta olduğum cooler master ammo 533 kasamda hava akımı için bazı değişiklikler yapmaya karar verdim
    ve rc 690 dan etkilenerek kabloları arkadan dolaştırmayı düşündüm
    bunun için psunun kablolarının olduğu yerde sac makası ile bir delik açtım
    ve kabloları ön tarafa, alttaki fanın yanına bir kartonun arkasına toplamaya çalıştım
    sonra ön tarafa üste bir fan daha bağladım ve değişik şekillerde kapaklar denedim
    TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM
    çünkü güzel gibi gelse de daha sonradan alışıyor insan
    ve Kars'ın ilçesindeyim
    bu yüzden aradığım birçok şeyi bulamıyorum
    ÖZELLİKLE YAN KAPAKTAKİ FANI NEREYE KOYMALIYIM SİZCE?
    saygılar

• Yapılan her değişiklik, bir modifiyedir elbette. Özellikle kablo toplama konusunu iyi düşünmüşsün fakat kasa içi yine de dağınık görünüyor. Kasayı karşına alıp, biraz daha oynamalısın. (Özellikle sata kabloları)
    Ben hazır kasa kullandığım zamanlarda bu kablo toplama işine çok takmıştım ve günde birkaç defa sistem söküp taktığımı bilirim. Ve sonunda fotoğraftaki gibi bir vaziyete getirebildim Stacker'imi..

bu mod sayılırmı sizce?

• Rozek sendede benim kasadan varmış ya.Ağır baba kasası tam.Bak benim yaptıklarım;

bu mod sayılırmı sizce?

bu mod sayılırmı sizce?

bu mod sayılırmı sizce?

bu mod sayılırmı sizce?

bu mod sayılırmı sizce?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• doğru söylüyorsunuz
    kablolarla ilgili daha çok işim var gibi görünüyor
    ama arkadan dolaştırmayınca sürücünün altına tıkıştırıyordum ve birdünya kalabalık ediyorlardı
    dış görünümle ilgili sadece öne koyduğum fanı nasıl yapacağımı düşünüyorum
    birde en önemlisi yan kapaktaki fanın yeri
    çünkü onu ve öndeki fanı taktıktan sonra işlemci sıcaklığı 35lerden 40 derecelere geldi
    ama yandaki fan ve içerde üstteki fanı koyma nedenim kuzey köprüsü ve ram soğutma isteğim
    benim anakartın k.köprüsü çook sıcak oluyor, ramlerde onunla beraber ısınıyor
    bir de çalıştığım için çok fazla vakit bulamıyorum

bana önde yukarıdaki fanın dış görünüşü ve dediğim yerlerin soğutulması için tavsiye yaparmısınız?
    çok teşekkür ederim şimdiden
  • doğrusu ben kasamın yan kapağını kesmek istemiyorum
    oraya plexy takarsam hava almayacağını düşünüyorum
    bu şekilde hem içi görünebiliyor-az da olsa-, hem mesh yapıda, hemde hava alabiliyor
    sizlerden en büyük isteğim öndeki fanı feel kasaların alttaki fanı gibi nasıl yapabilirim ve yandaki fanı nereye takarım
    yanlış anlaşılmak istemiyorum
    iki ışıklı fan ve bir ışık taktım diye mod yaptım demedim
    sadece tavsiye bekliyorum ama Kağızman ölçülerinde
    teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: AMFİBİ

Ve sonunda fotoğraftaki gibi bir vaziyete getirebildim Stacker'imi..

Üstadım sizin kasa da bu gençlerin resimler yanında biraz hilkat garibesi gibi duruyor. Siz alıştınız tabi el yapımı minicik kasalara bu size bol geliyor şimdi. Yanlış anlamayın her seferinde gıpta ile bakıyorum vallahi. Belki diyorum benim kasaya da birgün nasip olur. Ama bizim mimaride kullandığımız ifadeyle "anakart kasada yüzüyor" sanki.

Gençler yaş itibariyle civcivli şeyleri pek seviyolar.

• Orjinalden alıntı: cenngiz

Üstadım sizin kasa da bu gençlerin resimler yanında biraz hilkat garibesi gibi duruyor. Siz alıştınız tabi el yapımı minicik kasalara bu size bol geliyor şimdi. Yanlış anlamayın her seferinde gıpta ile bakıyorum vallahi. Belki diyorum benim kasaya da birgün nasip olur. Ama bizim mimaride kullandığımız ifadeyle "anakart kasada yüzüyor" sanki.

Gençler yaş itibariyle civcivli şeyleri pek seviyolar.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stacker kasayı su soğutma için almıştım. Sonra sus soğutmayı dağıtınca hakikaten çok büyük geldi kasa. Zaten sonradan kendi HTPC kasamı yapınca, bu tip kasalarda hevesim kalmadı hiç ve daha sonra sattım zaten.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Mustafa abi senin kasanin ici de cok bos kalmis ama.
    Biseyler yapmak lazim (:

Erman sende o guzelim kasayi stickerlarla ne hale getirmistin.
    Tasariminin her noktasinda benim parmagim vardi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.