AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları
167 Cevap101101 Görüntüleme18 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

8201 Mesaj
27 Aralık 2008; 21:04:51 

Bu anlatacağım yöntemler aşağıdaki öğrenciler için geçerli değildir.

1. Okuduğunu ilk defa anlayanlar,
2. Sadece bir kez öylece bakıp geçenler,
3. Sınavlara her zaman 15 gün önceden çalışmaya başlayanlar,
4. Sınavlara sadece bir gün önce çalışanlar
5. Derslere baksada, bakmasada o dersin sınavına girmesi yeterli olupta o dersi geçenler.

Açık Öğretim Fakültesi tüm bölümleri geçme reçetesi:

1. İlk önce http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx e-öğrenme portalından TC Kimlik numarası ile giriş yapıp ilgili dersin e-sınav bölümünü açıyoruz.
2. Birkaç kez ilgili dersin vize veya final sınavını kendimize uyguluyoruz. Örnek olarak dördüncü veya beşinci kez denemeden sonra her seferinde 50 veya 60 not alıyorsanız o dersi hiç çalışmanıza GEREK YOK.
3. AÖF Bürodan aldığınız ders kitaplarının tamamının ünite sonu sorularını kitaptan kesip vize ve final ayrı olacak şekilde dosyalıyoruz.
4. Yardımcı kitap olarak sadece ilgili sınıfın soru bankasını almak yeterli. Fakat her halükarda en az bir kerede dersi okuyayım derseniz yine yardımcı kitapları alabilirsiniz.
5. AÖF e-öğrenme portalının e-sınav bölümünün içinde bulunan arasınav ve final sorularını indirin.
6. Yine AÖF e-öğrenme portalından geçmiş yıllara ait çıkmış soru bukletlerini arasınav ve final olacak şekilde indirin. Cevap anahtarıda yine sitede mevcut.
7. Şimdi çalışma şeklimize geçiyoruz. Arkadaşlar topladığımız tüm sorular için, soruyu okuyup cevabı işaretliyoruz. Tekrar çalışmalarındada aynı şekilde soru-cevap çalışıyoruz. Diğer cevap şıklarına kesinlikle bakmıyoruz.
8. Düzenli veya zaman buldukça günde yarım saat bu şekilde sorulara bakmak yeterli. Sınavda kesinkes bu sorular karşımıza gelecektir.

Bu sistem tarafımdan bulunup uygulanmıştır. Sistemin tek ihtiyacı biraz zamandır arkadaşlar. Zamanınız var ise bu sistemi uygulayarak %100 sınıfı geçebilirsiniz. Ben bu sene dördüncü sınıfa geçtim. İnşallah aynı sistem ile okulu bitiricem.
Aşağıda örnek olması bakımından kendi notlarımı veriyorum. İnşallah sizede faydası olur. Herkese başarılar arkadaşlar.

3029 - TÜRK VERGİ SİSTEMİ 73 73 - 73
3155 - İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 63 37 57 59
3167 - FİNANSAL YÖNETİM 73 73 - 73
3168 - PAZARLAMA YÖNETİMİ 93 57 - 68
3169 - MALİYET MUHASEBESİ 69 73 - 72
3172 - YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ 83 67 - 72
3216 - YABANCI DİL 97 93 - 94

Tek dersten büte kaldım ama onuda aynı sistem ile geçtim.

Fakat bu sistem ile Muhasebeye giriş, İktisada giriş, İstatistik, Muhasebe Uygulamaları, İktisat teorisi, Maliyet Muhasebesi derslerini geçmez biraz zor. Bu dersler sayısal olduğu için, bu derslerin sayısal ünitelerine biraz çalışmak gerek. Fakat yine benim sistem sizi kurtarabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rds -- 24 Nisan 2009; 17:17:39 >

3789 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:39:33 

=) Dostum yinede baya çalışmışsın sen ama yöntem iyi. Bende bu sene 2. üniversite Kamu Yönetimine yazıldım, daha satır okumadım. Senin taktikleri uygulayacağım, hadi hayırlısı... (Sayısal derslerle aram hiç iyi değil, onları nasıl halledebilirim?)

Acemi Birliği: Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
2. Tabur
Usta Birliği: Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı
Kasım 2013 Celbi 353. Dönem 2. Grup
Allah izin verirse Haziran 2014'te dönüyorum...

8201 Mesaj
27 Aralık 2008; 22:46:33 

Konunun özünde yöntem tüm soruları sadece cevapları ile birlikte okumak. Başka birşey değil. Sayısal dersler ile ilgili olarak dostum anlayarak çalışmak lazım. Ama şuda var, karşılaştım çünkü, Maliyet Muhasebesi dersinin final ünitelerinde bazı yerler vardı anlamadığım, soru cevap olarak ezberledim önceki senelerin çıkmış sorularından, aynıları çıktı ve direk cevabı işaretledim soruyu okumadan. 1, 2 en fazla çıksa çıksa 3 tane çıkar ama dersi kurtarır.

1669 Mesaj
28 Aralık 2008; 12:57:55 

eline sağlık işletme 2 sınıfım bakalım ne olacak

334 Mesaj
28 Aralık 2008; 14:11:47 

MYO dan işletmeye geçtim. Hazırlık okuyacağım bu sene. İşletme, iktisada giriş, genel muhasebe, hukuka giriş var. Sizin de dediğiniz gibi bol bol çıkmış soruları çözücem de... Bir kerede olsa konuya bi bakmak istiyorum. Sizce kitapdan bikez okuyim mı. yoksa e-televizyondan videolarımı izliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilodemir -- 28 Aralık 2008; 14:10:14 >

ςǿκ کε√díκ طę ∂طí

2204 Mesaj
28 Aralık 2008; 17:33:28 

senin tekniğin ehliyet sınavı gibi olmuş arkadaşlar denesin sonuçları buradan görürüz

7729 Mesaj
29 Aralık 2008; 18:22:37 

Hep merak etmişimdir, AÖF'den mezun olan biriyle örgün öğretim mezununun somut farkları ne acaba...

Der bayerische Tierarzt
eski isim / salpyilmaz
Kişisel Blog'um / www.serdarnet.net

3105 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:18:12 

quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

Hep merak etmişimdir, AÖF'den mezun olan biriyle örgün öğretim mezununun somut farkları ne acaba...

aslında mezun olan kişi söylemezse hiç bir fark yok çünkü diplomada anadolu üniversitesi işletme fakültesi yazıyor, aöf ile iligli hiç bir ibare yok.

benim asıl merak ettiğim anadolu üniversitesinde örgün öğretimde işletme okuyanla aöf okuyanın farkı ne?

2194 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:42:28 

okulu sırd bitirmek için bitirmek istiyorsan hiç bitirme daha iyi onu sadece 4.sınıfta yap sana hiçbir şey kazandırmaz hatta kaybettirir her zaman not alarak çalış en iyi yöntem budur normal örgün gibi çalış..

Yağmur sensörsüz corsa d sahibi

8201 Mesaj
30 Aralık 2008; 0:54:27 

İsterseniz tüm notlarımı göndereyim. Sonuç başarılı :)
Ben bitirmiş olmak için bitiricem. Bitirincede 2 yan alıcam. Ve bana bu çalışma şekli ile bile çok şey kazandıracak. Ha örgün eğitimden mezun olmuş not alarak çalışmışlarıda görüyoruz bazen. Sonuç olarak bu sistem geçmek için tasarlanmış bir sistem. Elbette not alarak, anlayarak, öğrenerek çalışmak en iyisi en güzeli. Ama dediğim gibi maksat geçmek :)

1669 Mesaj
31 Aralık 2008; 12:33:43 

quote:

Orjinalden alıntı: rds

İsterseniz tüm notlarımı göndereyim. Sonuç başarılı :)
Ben bitirmiş olmak için bitiricem. Bitirincede 2 yan alıcam. Ve bana bu çalışma şekli ile bile çok şey kazandıracak. Ha örgün eğitimden mezun olmuş not alarak çalışmışlarıda görüyoruz bazen. Sonuç olarak bu sistem geçmek için tasarlanmış bir sistem. Elbette not alarak, anlayarak, öğrenerek çalışmak en iyisi en güzeli. Ama dediğim gibi maksat geçmek :)

bana notlarını atabilirmisin çalışmaya başlıyorum bu hafta sonu

2204 Mesaj
31 Aralık 2008; 15:01:44 

quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

quote:

aslında mezun olan kişi söylemezse hiç bir fark yok çünkü diplomada anadolu üniversitesi işletme fakültesi yazıyor, aöf ile iligli hiç bir ibare yok.

benim asıl merak ettiğim anadolu üniversitesinde örgün öğretimde işletme okuyanla aöf okuyanın farkı ne?

galiba hiç araştırmadın aöf kelime oyunlarıyla kendisini ifade ediyor zaten

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Şubat 2009; 18:27:17 

hocam ellerine sağlık ama benim için geç kalınmış bir konu

8201 Mesaj
6 Şubat 2009; 0:08:05 

Olsun eğitimin yaşı yoktur

970 Mesaj
6 Şubat 2009; 0:57:39 

quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

quote:

ardaki farkı sana şöyle açıklayayım.Açıköğretimden mezun olunca diplomanda işletme fakültesi mezunu diye yazıyor.anadolu üniversitesi örgünden mezun olanlarınkinde ise iktisadi ve idari bilimler fakültesi yazıyor.Yani işverende bunu iyi bildiği için açıköğretim mezununda ister istemez bir eziklik oluyor

4324 Mesaj
6 Şubat 2009; 2:54:24 

Anladığım kadarıyla yıllardır aynı sorular dönüp duruyo, peki ama aklıma bişey takıldı.
Bu adamlar neden sürekli aynı soruyları soruyorlar? Her sene yeni soru hazırlanması çokmu zor ki?

Neyse tavsiyeni deneyeceğim :)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

131 Mesaj
8 Şubat 2009; 12:33:18 

Sistemin bana çok uygun geldi arkadaşım,paylaştığın için çok teşekkürler

Uzaklaştırılmış
8 Şubat 2009; 22:16:24 

çok iyi sistem.ayrıca benim bir yöntemim var.yıllardır okumama rağmen birşey kafama girmez.sebebini öğrendim.tekrar!

Size tavsiyem sabah işe gitmeden evvel yarım saat erken kalkıp bir üniteye çalışın.
Akşam eve gelince yine aynı üniteye çalıştınız mı kesinliklikle kafanıza giriyor.

Uzaklaştırılmış
8 Şubat 2009; 22:34:08 

aynı soruların çıktığı doğru

176 Mesaj
8 Şubat 2009; 22:49:23 

quote:

Aöf'ü çoğu insan küçümsemekte..Yani çoğu insandan duyduğum örgün öğretim mezunu varken aöf mezunu tercih etmiyolarmış..

Övülmek isterseniz, alçakgönüllülügü yem olarak kullanabilirsiniz. Chesterfield

613 Mesaj
10 Şubat 2009; 2:06:16 

AÖF yü yardımcılar ve test bankalarıyla bitirdim. Çok kasmadım rahat rahat bitti

1048 Mesaj
10 Şubat 2009; 11:09:02 

Maliyet Muhasebesi yüzünden 2 kez okulu bıraktım.ama babamın ısrarı üzerine taktik geliştirdim.o da şu.önce kitabı sevdim.kendi kendime dedimki ben maliyet muhasebesini sevmek ve öğrenmek istiyorum dedim.lütfen küçümsemeyin yürekten deyin.satır satır anlamak için çırpının başından okuduğunu anlayınca arkasını merak ediyorsunuz öğrendiğinizi gördükçe acayip mutlu oluyorsunuz devamıda aynı yöntem aten ve nihayet severek geçtim okul bitti.HAMDOLSUN.

AHMAK İNSAN,BİR ETEK DOLUSU PARA VERİP TE,ŞEYTANDAN DERT SATIN ALIR.

1188 Mesaj
10 Şubat 2009; 14:26:35 

Güzel paylaşım teşekkürler

131 Mesaj
10 Şubat 2009; 20:34:15 

Evet insan okuduğunu anladıkça okuyası geliyo ve bunları öğrenmek beni mutlu ediyo ve daha da devamı geliyo.İçtenlikle katılıyorum.

8201 Mesaj
10 Şubat 2009; 22:26:33 

Arkadaşlar bu sistem sınıf geçme üzerine kurulu. Bende sistemin arkasında değilim ama asıl amaç bitirmek. Neticede bitirirsem inşallah iki yan alıcam :) Haliyle önemli olan bitirmek oluyor :)

165 Mesaj
23 Şubat 2009; 22:56:30 

gecen sene büt sınavında dersi hatırlamıyorum 20 tane gecmiş soru cıkmıştı ama herzaman olmuo bazen

0 Mesaj
5 Mart 2009; 17:28:56 

arkadaşım çalışma sistemin çok güzel çok beğendim. ama bir sorum olacaktı ben 2 gündür o siteye giremiyorum acaba benedn kaynaklımı yoksa yoğunluktanmı. birde soruları indirin demişsin ben indiremiyorum pc den çözüyorum sen nasıl indiriyorsun

8201 Mesaj
5 Mart 2009; 23:40:46 

quote:

Orjinalden alıntı: cem1988

arkadaşım çalışma sistemin çok güzel çok beğendim. ama bir sorum olacaktı ben 2 gündür o siteye giremiyorum acaba benedn kaynaklımı yoksa yoğunluktanmı. birde soruları indirin demişsin ben indiremiyorum pc den çözüyorum sen nasıl indiriyorsun

Yoğunluktan olabilir, gece geç saatlerde girmeyi dene. Hangi soruları indirmede sıkıntı yaşadın?

387 Mesaj
5 Mart 2009; 23:52:13 

Bende tam bunu arıyordum Tecrübeli arkadaşların bilgileri çok faydalı olacak Dikey Geçişle 3.sınıf İşletme bugun kitaplara baktım ( malum yaklaşık 1 ay kaldı sınavlara) çok uzun ne diyorsonuz Yardımcı alıyım mı acaba yoksa bu verdikleri kitap yetermi.Gerçi verdikleri kitabıda okumak benim gibi sadece okulu bitirmek isteyenler için biraz eziyetli bir yöntem ama yaz okuluna filanda kalmak istemiyorum bu yuzdende olayı vizelerde bitirmek gerek.Babam da 5 6 sene once Aöf deydi onunda kendine göre bir yöntemi varmış.Diyorki anlamasan bile yardımcı kitabı baştan sona bir kere oku kesin geçersin gerçi kendi 2.sınıfa bıraktı ama Siz ne diyorsunuz bu konuda arkadaşlar..

1468 Mesaj
6 Mart 2009; 0:02:10 

3. sinif harbiden kolaydi iş sosyal haric.Bu sene bu yöntem yemez arkadaşlar:D İş sosyal gibi 2 tane ders var.Ayni soru en fazla 2 yada 3 tane geliyor. İKY ve Muhasebe denetimi..Buna spk ve stratejiyi de ekleyin.Oturun adam gibi calisin benden soylemesi :D

47 Mesaj
6 Mart 2009; 2:18:15 

4 yıllık unıversıtede 1. yılım aöf ye yazılmak ıcın öss ye gırmem sartmı?

5426 Mesaj
6 Mart 2009; 5:20:30 

Merhaba arkadaşlar.
Bana çok acil Açık öğretim Fakültesinin 4. sınıf YEREL YÖNETİMLER kitabı lazım. Okulun kendi verdiği kitabı arıyorum.
Ben kitabı kullanmayacağım diye geçen sene attım fakat sınıfta kalınca bu yıl bu kitaptan çalışmak istiyorum.
Elinde olup kullanmayan arkadaşlar olursa, bana yollarsa çok sevinirim.

0 Mesaj
6 Mart 2009; 19:39:08 

evet yoğunluktan girememişim, ve soruları da indirdim çok sağol teşekkürler

387 Mesaj
6 Mart 2009; 23:50:43 

Bugun Murat ın kitaplarını aldım yavaştan başladım çalışmaya gayet güzel hoşuma gitti kitap Aöf ün kendi kitaplarından çok farklı daha yalın ve özlü bir anlatımı var tavsiye ederim 3. sınıf işl. 2 kitap şeklinde 40 lira bilginiz olsun :D

69 Mesaj
7 Mart 2009; 12:35:34 

Bende Murat'ın kitaplarını aldım tavsiyeler üzerine.Açıkcası konular çabuk bitiyor.Ayrıca şöyle bir sistemle çalışıyorum ünite ve ara sınav sorularından ders notları çıkarıp onlara çalışıyorum ne kadar etkili bilmiyorum sınavda göreceğiz (:

8201 Mesaj
9 Mart 2009; 1:06:30 

Murat yayınları dışında bir kaç tane daha yardımcı kitap çıkaran firma var fakat reklam gibi olmasın ama Murat Yayınlarının bu kitaplarda hataları çok çok az diğerlerine göre. Zaten piyasada liderdir kendileri. Tavsiye olunur.

0 Mesaj
10 Mart 2009; 10:13:06 

arkadaşım senden bir ricam olacak varsa bana 1 sınıf ingilizce sorularını gönderirmisin çok acil

2618 Mesaj
10 Mart 2009; 13:47:07 

hocam konu için teşekkürler..

Hiç sorulara bakmadım daha sadece konulara çalışıyorum bazı arkadaslardan da duydum gecmis yıllarda ki sorular gelebiliyormus..

Simdi senin dedigin yönteme bakacam umarım basarılı olabilirmi daha ilk senedeyim 1.sınıf

8201 Mesaj
12 Mart 2009; 23:21:15 

2. ve 3. sınıfı bu şekilde geçtim. İnşallah son senemide bütlere bırakmadan geçmek istiyorum. Herkese başarılar dilerim.

612 Mesaj
12 Mart 2009; 23:43:02 

lisede ne önerirsiniz sadece özet kısımlarına çalışmak yeterlimi sizce ?

8201 Mesaj
13 Mart 2009; 0:19:16 

Lise için önerilcek birşey yok. Çalışacaksın.

0 Mesaj
13 Mart 2009; 19:29:55 

merhaba benim bi sorumvar . AÖF e-öğrenme portalının e-sınav bölümünün içinde bulunan arasınav ve final sorularını indirin. demişsiniz o sorular inmiyor ve cevaplarıda yok açıklamalarda cevapların verilmesinin mümkün olmadığı söyleniyor neyapacagım yardımci olursanız sevinirim tşkkler

131 Mesaj
14 Mart 2009; 18:46:04 

Arkadaşım e-öğrenmeye girdikten sonra fakülte seçin bölümündeki yere gircen ve orda en altta sınav soruları yazar oraya tıkla ve istediğin dönemim sorularını ve cevaplarını bulabilirsiniz...

0 Mesaj
14 Mart 2009; 23:12:32 

quote:

Orjinalden alıntı: meraklısülo

Arkadaşım e-öğrenmeye girdikten sonra fakülte seçin bölümündeki yere gircen ve orda en altta sınav soruları yazar oraya tıkla ve istediğin dönemim sorularını ve cevaplarını bulabilirsiniz...

BAKIYORUM ÖYLE BİŞEY YOK E-SINAV VAR ONUNDA CEVAPLARI YOK AÇIKLAMALARDA CEVAPLARIN VERİLMESİNİN MÜMKÜN OLMADIĞI YAZIYOR

131 Mesaj
15 Mart 2009; 13:04:10 

Arkadaşım e sınava girmiceksin.Bak sen tc numaranı yazdıktan sonra gelen sayfada fakülteni seçiyon sonra bölümünü seçiyon en sonunda da dersini seçiyon ve sen e-sınava giriyon işte buraya girmiceksin.sen tc numaranı yazdıktan sonra gelen sayfada fakülte seçin başlığını tıklıcan ve orda en alltta sınav soruları var oraya gircen ve daha sonra sınav dönemini(örn.2007-2008 ara sınav)seçcen ve orda çımış sorular ve cevapları var.Bi daha güxelce oku ve öle yap
quote:

Orjinalden alıntı: hayat1

quote:

BAKIYORUM ÖYLE BİŞEY YOK E-SINAV VAR ONUNDA CEVAPLARI YOK AÇIKLAMALARDA CEVAPLARIN VERİLMESİNİN MÜMKÜN OLMADIĞI YAZIYOR

0 Mesaj
15 Mart 2009; 21:13:28 

quote:

Arkadaşım e sınava girmiceksin.Bak sen tc numaranı yazdıktan sonra gelen sayfada fakülteni seçiyon sonra bölümünü seçiyon en sonunda da dersini seçiyon ve sen e-sınava giriyon işte buraya girmiceksin.sen tc numaranı yazdıktan sonra gelen sayfada fakülte seçin başlığını tıklıcan ve orda en alltta sınav soruları var oraya gircen ve daha sonra sınav dönemini(örn.2007-2008 ara sınav)seçcen ve orda çımış sorular ve cevapları var.Bi daha güxelce oku ve öle yap
quote:

Orjinalden alıntı: hayat1

quote:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AMA SORLAR DERKEN E-SINAVDAKİ SORULARIN CEVAPLARI NEYSE ONARIDA KENDİM ÇÖZMEYE ÇALIŞAYIM AMA MALİYET MUHASEBESİ ZOR

8201 Mesaj
16 Mart 2009; 14:55:30 

Oradaki cevapları bulmanın 2 yöntemi var. Ya yanınıza kitabıda alıp tek tek bakacaksınız yada aşağıdaki yöntemi uygulayacaksınız:
Her soru için tek şıkkı seçip Sınavı değerlendir butonuna taklıyoruz. Eğer soru doğru ise değelendirme ekranında doğru olarak gözüküyor. Eğer yanlışsa tekrar aynı soru gelene kadar e-sınav butonuna tıklıyoruz ve aynı soru gelince bu sefer diğer şıklardan birini seçip değerlendiriyoruz. Sonuç olarak doğru şıkkı bu şekilde buluyoruz. Ama bir ders için 1 saatten fazla sürüyor bu yöntem. Maliyet Muhabsebesinin arasınav ve fize çalışma soruları ve cevapları bende var. İstersen gönderebilirim. PM atman yeterli.

3789 Mesaj
22 Mart 2009; 17:47:13 

@rds

Dostum bugün senin yöntemle ders çalışmaya başlıyorum. Haydi hayırlısı...

Acemi Birliği: Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı
2. Tabur
Usta Birliği: Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı
Kasım 2013 Celbi 353. Dönem 2. Grup
Allah izin verirse Haziran 2014'te dönüyorum...

73 Mesaj
22 Mart 2009; 20:28:19 

Bazı arkadaşlar açık öğretim ile örgün öğretimin iş hayatında aynı itibarı görmediğinden dert yanmış. Aslında bu işverenlerin akılsızlığıdır. Örgün öğretimde gidip hocaya dil döküp, ve ya ödev yapıp getirirsen kritik dersini geçmen mümnkün olur. Ama açıktan okuyanların böyle bir şansı yok. Sınavda ne yaptıysan sonucuna katlanmak zorundasındır.İş verenler kafalarında bu kıyaslamayı yapabilseler, açıktan okuyanların daha çok bilgili olduğunu kestirebilirler...

Eğitim birliğim: DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞİTİM MERKEZ K.LIĞI / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

Usta birliğim: DAĞ, KOMD.OKL. VE EĞT.MRK. LOJ.DES.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

3984 Mesaj
24 Mart 2009; 5:46:47 

Yani konulara çalışmadın sadece soru çözdün, hangi sorulara ne cevap verilmesi gerektiğini bir şekilde öğrendin veya ezberledin soru çözerek bu dersleri verdin öyle mi? Yoksa konu anlatımına çalışma yok?

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

8201 Mesaj
24 Mart 2009; 10:12:43 

Bana göre AÖF yi bitirmek örgüne göre daha zor. Okuduğum için bunu söylemiyorum. AÖF de herhangi bir kursa gitmezsen, ders almazsan kendi başınasın, herşey kendinle sınırlı. Anlamadığın yeri bir şekilde öğrenmek zorundasın. Haliyle zor.

Haplo; Zaman var ise bir kez konu özetini okumak faydalı. Çünkü sorularıda çözerken ne nerden gelmiş az çok kestirebiliyorsun.

8201 Mesaj
5 Nisan 2009; 0:03:46 

Arkadaşlar durum nasıl? Geçmiş yıllardan çok soru geldi mi?

7132 Mesaj
5 Nisan 2009; 1:09:01 

@rds,

Vizeler için çok geç, gerçi çok çok kötü yapmadım, alacağım puan/skor finallere biraz katkı sağlar.
Ama Hazirana kadar bu sistemi deneyeceğim. Paylaştığın için teşekkürler.

"‎The unknown future rolls toward us. I face it, for the first time, with a sense of hope.
Because if a machine, a terminator, can learn the value of human life, maybe we can, too." -Sarah Connor

8201 Mesaj
5 Nisan 2009; 10:11:39 

Sistemi bizzat üzerimde denedim, halen deniyorum. :))) Geçmiş yıllarda sonuç harikaydı. Bu senede bir sıkıntı olmadan bitireceğim inşallah.

629 Mesaj
5 Nisan 2009; 14:21:10 

biraz önce sınavdan geldim genel işletme, iktisada giriş, davranış bilimlerine giriş dersleri vardı
genel işletme %100 geçen sene çıkmış sorular vardı diğer dersler ise en azından 50 aldırır arkadaşım çok sağolasın sağlam yöntem

quote:

Orjinalden alıntı: rds

Sistemi bizzat üzerimde denedim, halen deniyorum. :))) Geçmiş yıllarda sonuç harikaydı. Bu senede bir sıkıntı olmadan bitireceğim inşallah.

8201 Mesaj
5 Nisan 2009; 17:45:18 

Ne demek efendim, siz geçin yeterki :))
Umarım diğer arkdaşlarımda faydalanmıştır. Sonuçları paylaşırlarsa bilgimiz olur.

1468 Mesaj
5 Nisan 2009; 18:13:45 

senin sistemin denetimde yemez daha önce de soylemiştim.

8201 Mesaj
5 Nisan 2009; 19:42:01 

Yemesin, yedirecek bir yöntem buluruz.

0 Mesaj
5 Nisan 2009; 20:31:25 

cumartesi günkü sınavlar güzeldi maliyet muhasebesinin sayısal soruları hariç:) pazar günkü sınavları hatırlamak istemiyom çk iç açıcı geçmedi:(

427 Mesaj