Şimdi Ara

SsangYong Actyon Sport nasıldır sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akadaşlar şu sıralar SsangYong Actyon Sport ilanlarına bakıyorum da bu araba gerçekten çok hoşuma gidiyor.Fakat gözüme çarpan birşey var satılık olan arabaların çoğu 1.000 km yapmış en fazla .Sizce kötü oldukları için mi bu böle yoksa adam km yapamamış , zevkini almış vs satıyor mu ? Çünkü bu araç gerçekten aşık etti kendini bana :) fiyat bakımından da gözümde yer almış bir araç

• Tip olarak harika br araba.
    Çoğu almana fransıza taş çıkarır.

Ama benimde dikkatimi çeken en önemli mevzu satılan araçların çoğunun kmsinin düşük olması.
    Soruncada ekonomik neden diyorlar..

Ama büyük ihtimal ya bir orunları vardır ya çok yakıt tüketiyodur vs vs...

Bencewww.sikayetvar.com a bir bakın belki kayda değer bir kaç bilgi elde edersiniz..

SAYGILAR...
  • quote:

Orjinalden alıntı: santiego-39

Tip olarak harika br araba.
    Çoğu almana fransıza taş çıkarır.

Ama benimde dikkatimi çeken en önemli mevzu satılan araçların çoğunun kmsinin düşük olması.
    Soruncada ekonomik neden diyorlar..

Ama büyük ihtimal ya bir orunları vardır ya çok yakıt tüketiyodur vs vs...

Bencewww.sikayetvar.com a bir bakın belki kayda değer bir kaç bilgi elde edersiniz..

SAYGILAR...

çok teşekkürler ...
  • fuarda incelemiştim, iç mekan, malzeme kalitesi ve göründüğü kadar ağır olmayışı hoşuma gitmemişti, demek ki alanlar çabuk soğuyor arabadan...
  • mantar gibi model çıkaran arabadan kaç. kaç. kaç, Arabaların dizaynına baktım hiçbir mühendislik yok, 30 bine aldığını 12 bine satabilirsen çok iyi
  • hocam 8 aydır 4x2 actyon sport kullanıyorum... aracı alacakken çok araştırdım inan tam bir fiyat performans aracı iç malzeme kalitesi tatmin edici gayet şık iç hacmi ön koltuklar baya geniş arka nispeten dar ama ben rahat edebiliyorum (boy 187) ben hatay-konya arası uzun yolda kullanmak için aldım çok tereddüt etmiştim alırken ama şimdi iyiki almışım diyorum :) arka kasa kapalı jip görünümlü camlarda film var yerden yüksek ve hatayda çok az kişide var çok dikkat çekici ... bazen benim aracı görüp denemek isteyen oluyor başta duster qaskai d-max (yeni kasası, ranger ( bi alt kasa) hepsini rampada eliyorum... iki tonluk bir araç anca bu kadar seri olur ayrıca diğer çift kabinlerde olmayan 5 nokta süspansiyon var yolcuların içini dışına çıkarmıyor... zaten herkes yazmış aracın motor şanzmn mercedes imzası taşıyor ve hakkını veriyor... virajlarda dengesi çok iyi değil ama kötüde değil iyi şoforler hiç gaz kesmeden viraja girebilir bu aracı alacaklara tavsiyem alın :)) ama şunlarıda bilin
    -araçta trger kayışı yok titanyum zincir var
    -kronik bir sorunu yok
    -inanılmaz sessiz
    -çok seri iyi hızlanıyor
    -yakıt (belki inanmayacaksınız) uzun yolda 7,5 litre yakıyorum şehir içi 9 litre (aracım manuel sert kullanmayı sollamayı çok severim
    aracımı geçen yıl aldım demiştim konyadan aldım 27350 ye bana geldi sol ön kapı küçük bir kaza sonucu değişmiş 2010 model ve 100bin de aldım 2004 model astra parası
    büyük araç düşünenler düşünsün haa ama ticari olarak kullanacaksan L200 al bu araçlar biraz hobi aracı jipin kasalı olanı çok yüke gelmez
    saygılarımlannn

• quote:

Orijinalden alıntı: acemtrak

hocam 8 aydır 4x2 actyon sport kullanıyorum... aracı alacakken çok araştırdım inan tam bir fiyat performans aracı iç malzeme kalitesi tatmin edici gayet şık iç hacmi ön koltuklar baya geniş arka nispeten dar ama ben rahat edebiliyorum (boy 187) ben hatay-konya arası uzun yolda kullanmak için aldım çok tereddüt etmiştim alırken ama şimdi iyiki almışım diyorum :) arka kasa kapalı jip görünümlü camlarda film var yerden yüksek ve hatayda çok az kişide var çok dikkat çekici ... bazen benim aracı görüp denemek isteyen oluyor başta duster qaskai d-max (yeni kasası, ranger ( bi alt kasa) hepsini rampada eliyorum... iki tonluk bir araç anca bu kadar seri olur ayrıca diğer çift kabinlerde olmayan 5 nokta süspansiyon var yolcuların içini dışına çıkarmıyor... zaten herkes yazmış aracın motor şanzmn mercedes imzası taşıyor ve hakkını veriyor... virajlarda dengesi çok iyi değil ama kötüde değil iyi şoforler hiç gaz kesmeden viraja girebilir bu aracı alacaklara tavsiyem alın :)) ama şunlarıda bilin
    -araçta trger kayışı yok titanyum zincir var
    -kronik bir sorunu yok
    -inanılmaz sessiz
    -çok seri iyi hızlanıyor
    -yakıt (belki inanmayacaksınız) uzun yolda 7,5 litre yakıyorum şehir içi 9 litre (aracım manuel sert kullanmayı sollamayı çok severim
    aracımı geçen yıl aldım demiştim konyadan aldım 27350 ye bana geldi sol ön kapı küçük bir kaza sonucu değişmiş 2010 model ve 100bin de aldım 2004 model astra parası
    büyük araç düşünenler düşünsün haa ama ticari olarak kullanacaksan L200 al bu araçlar biraz hobi aracı jipin kasalı olanı çok yüke gelmez
    saygılarımlannn

arkadaşın arabası elinde kaldı sanırım. bu mesajı yazmak için üye olmuş.

• dustercilerde geldi yok valla elimde kalmadı 25 liralık arac elimde kalsa nolurki sene 2015 yeni aldım belki faydalanmak isteyen olur diye bir kullanıcı olarak yazdım... ama deveye diken türk insanına merhem yararmıss haa tok kapı sesi yok onun için ucuz biraz

• 7 yıllık konuyu hortlatmayaydınız iyiydi.
  • Ssangyong sanıldığı gibi elde kalmaz cahil dacia sahipleri öyle sanır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • özetle hiçbir markayı kötülemek istemem çok övüp tepemize de çıkarmaya gerek yok ssangyoung babamın fabrikası değil hali hazırda bir x5 filanda değil sadece o fiyata alınıp binilecek konforlu ekonomik geniş bir araç hatta sınıfının f/p açısından bir numarası... yazmaktaki amacım almak isteyip aklında soru işaretleri olan varsa cevap verebilmek adınadır... ben araştırırken çok bişey bulamadım şimdi gözlemlediğim herşeyi herkesle paylaşmayı düşünüyorum... özel sorusu olan varsa yazabilir Hatay da yaşıyorum aracı üç boyutlu görmek isteyen olursa onada yardımcı olurum...
    ayrıca aracım satılık değil yani bu bir araç satma politikası değildir

• Çift kabin 4x2 araçlara bakarken bu araç dikkatimi çekti ve birisi ile görüştüm aracı 2008 model ve 33 bin istiyor. Aracını biraz kullandım tabi 5 dakika kullanmak ile bir şey anlaşılmıyor ama gözüm nissan navara veya skystarda veya toyota hilux isuzu olabilir, tata buldum beğenmedim çok kaba duruyor 2011 model 57 bin km.de 24 bin tl istiyorlar tata için arkadaşlar uzak dur dediler ssanyoung ise hiç duymadığım bir marka,.
    Sizin fikirleriniz nedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Çift kabin 4x2 araçlara bakarken bu araç dikkatimi çekti ve birisi ile görüştüm aracı 2008 model ve 33 bin istiyor. Aracını biraz kullandım tabi 5 dakika kullanmak ile bir şey anlaşılmıyor ama gözüm nissan navara veya skystarda veya toyota hilux isuzu olabilir, tata buldum beğenmedim çok kaba duruyor 2011 model 57 bin km.de 24 bin tl istiyorlar tata için arkadaşlar uzak dur dediler ssanyoung ise hiç duymadığım bir marka,.
    Sizin fikirleriniz nedir.

Ssangyong Güney Kore'nin çelik üreticisi firmalarından biridir, araçlarında 3 katmanlı güçlendirilmiş çelik şase kullanıyor. Ssangyong araçların pasif güvenliği gerçekten iyi. Bu araç halkın gözünde Çin malı zannediliyor ama Çin değil Güney Kore üretimi. Ben 2 yıldan fazla süredir Actyon Sports'un güncel kasası olan Korando Sports'u kullanıyorum.

Daha önce başka bir konuya yazdığım mesajdan alıntı olarak da :

quote:

"Ssangyong uzun yıllar Mercedes-Benz(MB) ile ortak üretim yapmış, hatta MB araçlarını korede kendi adı altında satmış bir markadır.

2 yıl kadar Ssangyong Korando Sports kullandım, aracın motoru Mercedes üretimi, 5 vites AT şanzıman Mercedes üretimi hatta üzerinde Mercedes'in logosu var, 6 vites AT şanzıman da Japon Aisin üretimi. 2.0 turbo dizeldi kullandığım araç ve turbosu Garrett marka idi. Fren sistemiyle ilgili birkaç parça ile beraber ABS merkezi de Bosch marka idi.

Aracın kullanım kılavuzunu açtığında motor yağı olarak MB229.51 5W-30 yağ tavsiye edildiğini okuyabilirsin. 5-AT şanzıman yağı için de yine MB236.12'ye uygun Shell ATF 134 tavsiye edildiğini okursun."

Actyon Sports kullanmadığım için tam detaylarını bilemiyorum ancak forumda bir kaç kullanıcısı arkadaş vardı belki yazarlar.

• bu kadar tipsiz bir aracı nasıl beğenmişler anlamadım. benim karalamalarımdan bir araç yapsalardı daha güzel olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.