Şimdi Ara

YENİ FORD TRANSİT PAYLAŞIM PLATFORMU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
80.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR YENİ FORD TRANSİT HAKKINDA YAKIT TÜKETİMİ,
    PROBLEM VE ÇÖZÜMLERİ,YORUM,GÖRÜŞ,RESİM,VİDEO NE VARSA BURDA PAYLAŞALIM.İNŞALLAH GÜZEL BİR TOPİK OLUR.SİZLERİN DE KATKISINI BEKLİYORUZ VE GÜZEL BİR MUHABBET ORTAMI OLUR İNŞALLAH.

ARKADAŞLAR,BİZİM ARAÇ 2008 MODEL,200 BEYGİR TRANSİT 350 E TEK TEKER PANELVAN.
    BİZ BUNU SERVİS İŞİ YAPMAK İÇİN KAPALI ALDIK VE AÇMA CAM YAPTIRDIK.42.000 YTL ÇIPLAK HALİYDİ.
    İÇİNİ BİR GÜZEL DİZAYN ETTİRDİK.13.000 YTL YE DE İÇİNİ MAL ETTİK.ÇOK GÜZEL OLDU VE ŞİMDİ DE KULLANIYORUZ ALLAH A ŞÜKÜR. ARAÇTAN GENEL İTİBARİYLE ÇOK MEMNUNUZ.İLK ALDIĞIMIZDA BİRAZ UĞRAŞTIRMIŞTI AMA ÇOK İYİ BİR ARAÇ.
    DEPOSU 195-200 YTL YE DOLUYOR VE ŞEHİR İÇİ 670 KM YOL YAPIYORUZ.RESİM KOYACAKTIM AMA BECEREMİYORUM.BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.

#3.2 lt 200PS/470Nm Common Rail TDCi motor
    #ESP (Elektronik Stabilite Programı)
    # Kilitlenmeyi önleyici fren sistemi ve elektronik fren gücü dağıtımı (ABS ve EBD)
    #Yokuş Kalkış Desteği(HLA)
    # Sürücü hava yastığı
    # Ön/arka disk frenler
    # Immobilizer
    # Uzaktan kumadalı merkezi kilit

İlk Hali

Son Hali

İlk 5 silindirli Euro 4 Dizel motor ve Ford Company'ye ilk anahtar teslimi motor projesi özelliklerine sahip 200PS'lik yeni Transit motoru Euro IV emisyon seviyesi 1800 bar yüksek basınç -ortak raylı yakıt enjeksiyon sistemi, Elektronik EGR sistemi alüminyum alaşımlı silindir kafası silindir başına 4 supap değişken kanat geometrili Turbo ve Intercooler DMF- çift karşı ağırlıklı volan ve gürültü ve titreşim açısından optimize edilmiş karter ve emme manifoldu gibi özelliklere sahip. 470 Nm torka sahip.Ford, bu motorla ticari araçta `Flexible Drive` yani Esnek Sürüş deneyimi yaratacak. Şehir içi kullanımda vites değiştirme ihtiyacını minimuma indiren bu sistemde 200 bg`lik motor düşük devirlerde yüksek tork üretiyor.

motor 0 ile 100 kilometre/saat hızlanma süresi 11 saniye ve 29 derecelik eğimde doluyken sorunsuz olarak kalkış yapabiliyor.

alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Predatör. -- 10 Mart 2009; 0:17:37 >

• serkan konuyu açmışsın, hayırlı olsun, inşallah bol katılımlı olur. ama nadir transit kullanıcısıyla karşılaştığımı da söyleyeyim... ama bu da bir başlangıç, illa ki bilgi arayan transit kullanıcıları da olacaktır.

başlangıç olarak aracının resimlerini, özelliklerini ,fiyatını, sana göre iyi-kötü taraflarını yazıp, internetten arama yapanların bulmasını sağlayabilirsin. böylece katılım artabilir.

bizim connect sayfasında da elimizden gelen konularda yardımcı olabliriz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragotreis

serkan konuyu açmışsın, hayırlı olsun, inşallah bol katılımlı olur. ama nadir transit kullanıcısıyla karşılaştığımı da söyleyeyim... ama bu da bir başlangıç, illa ki bilgi arayan transit kullanıcıları da olacaktır.

başlangıç olarak aracının resimlerini, özelliklerini ,fiyatını, sana göre iyi-kötü taraflarını yazıp, internetten arama yapanların bulmasını sağlayabilirsin. böylece katılım artabilir.

bizim connect sayfasında da elimizden gelen konularda yardımcı olabliriz..

Dragotreis çok teşekkür ederim.zaten sizin foruma çok imreniyorum.bu yüzden transit hakkında ayrı bir forum olmasını istedim.
    bir kaç kere sizin foruma da yazmışlığım var çok saol.
    yardımlaşmanız,bilgi paylaşımınız takdire şayan bir şekilde sürüyor.forumunuz gerçekten çok sıcak.
    umarım burası da öyle olur.SAYGILAR.

• Hayırlı olsun. İnşallah katılım olur güncel kalır. Transit kendi sınıfının en iyisinden biri Eniştemde 200 hp lik çift kabin var. Araba ışıklarda ok gibi fırlıyo süper performansı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow35

Hayırlı olsun. İnşallah katılım olur güncel kalır. Transit kendi sınıfının en iyisinden biri Eniştemde 200 hp lik çift kabin var. Araba ışıklarda ok gibi fırlıyo süper performansı var

teşekkürler. sprinter volt falan kullanmadım ama,yol tutuşu çok iyi.200 hp ik motor çok iyi görev yapıyor.
    Birkaç deneme yapmıştım,bomboş araç düz yolda 175 i çok rahat buldu.Tabi bunu herzaman yapmamak lazım.
    Ama o performansa göre çok ekonomik bir motoru var. SAYGILAR.

• hani yok mu transit çi arkadaşlar?nerdesinizz?
  • 6 yıllık transit kullanıcısıyım (120p /1998 model). son bir haftadır da yeni transite (330s) terfiğ ettim. eskisinden memnun kaldığım için tercihimi yine ford dan yana kullandım. yeni taransit eskiye göre gayet seri ve de sessiz bir araba . henüz uzun yola çıkmadım fakat yakıt konusunda pek cimri değil gibi .
  • quote:

Orjinalden alıntı: yorgunfm

6 yıllık transit kullanıcısıyım (120p /1998 model). son bir haftadır da yeni transite (330s) terfiğ ettim. eskisinden memnun kaldığım için tercihimi yine ford dan yana kullandım. yeni taransit eskiye göre gayet seri ve de sessiz bir araba . henüz uzun yola çıkmadım fakat yakıt konusunda pek cimri değil gibi .

öncelikle hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Transit kullanıcısını tatmin eden bir araç.yakıt konusunda ise ilerleyen zamanlarda bir iyileşme olacaktır.bizim 200 ps lik km de 290 kuruş yakıyor.bu şehiriçi. sizin de yakıt konusunda memnun kalacağınızı umuyorum.

bu arada herkese sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyorum.SAYGILAR
  • Yeni konu başlığınız ve yeni araçlarınız hayırlı olsun arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

Yeni konu başlığınız ve yeni araçlarınız hayırlı olsun arkadaşlar.

çok teşekkürler,ama pek transit çi yok gibi.inşallah çoğalırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baterist_serkan

quote:

Başlangıçta tüm konular gibi sizin konunuzda durgun olacaktır,ancak zamanla hız kazanacaktır.Sonuçta şuanda transitim yok ama 2000 model transitle az yük taşımadım zamanında
    ,sonuçta bizler varız.Ara ara uğrar bi çayınızı içeriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ottoman- -- 1 Ocak 2009; 22:50:50 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: baterist_serkan

quote:

Başlangıçta tüm konular gibi sizin konunuzda durgun olacaktır,ancak zamanla hız kazanacaktır.Sonuçta şuanda transitim yok ama 2000 model transitle az yük taşımadım zamanında
    ,sonuçta bizler varız.Ara ara uğrar bi çayınızı içeriz.

başımızla beraber inşallah o da olur bir gün

• arkadaşlar,dün çok garip bişey başıma geldi.arabanın deposunu doldurmaya gittim.yol bilgisayarı 66 km gösteriyodu.
    neyse doldur dedik ve doldurduk.her zaman 190-200 ytl ye dolan depo 170 ytl ye doldu.fiş te de 71 ltre gösteriyodu.
    yakıt göstergesindeki ibre depoyu dolu gösterdi ancak yol bilgisayarı 499 km gösterdi.depoyu fulleyince de 670 km gösterirdi her zaman.sizce neden böle oldu?bir yorumu olan var mı? yoksa pompacı hava mı bastı bize
  • hayırlı ugurlu olsun kardeş .. inşallah zamanla katılım olacak ve bir TEAM a donüşecek burasıda FORD CONNECT TEAM olarak her zaman sonsuz destek veriyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

hayırlı ugurlu olsun kardeş .. inşallah zamanla katılım olacak ve bir TEAM a donüşecek burasıda FORD CONNECT TEAM olarak her zaman sonsuz destek veriyoruz

çok teşekkür ederim dostum.. bu düşünceleriniz beni çok mutlu ediyor ve sizinle aynı temenniyi paylaşıyorum.SAYGILAR.
  • merhabalar bizimde tansit pikapımız var 350 lik 2009 model ağustosta aldık çok memnunuz çok seri ve kullanışlı ben dışardayım arabanın yanında pek olamıyorum ama elimden geldiğince paylaşımda bulunurum.saygılar
  • baterist_serkan ilgi goster gelen arkilere ..

ucar999 hoşgeldin dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

baterist_serkan ilgi goster gelen arkilere ..

ucar999 hoşgeldin dostum

arkadaşlar,kusura bakmayın.pc bozuktu giremedim bi kaç gün.evet ucar999 hoşgeldiin kardeş.
    fotoğraflar yorumlar alalım artık yavaş yavaş
  • hoşbulduk arkadaşlar yarından itibaren hem connect bölümüne hemde transit sayfasına fotolar ekliycem ama bana müsade edin connecti bugün yeni aldık ben şehir dışındayım foto çekemiyorum kısmet olursa yarından itibaren sizlerleyim
  • arkadslar 6 ay transit kullandım 14+1 120 hp 2,4 tdci kulalndım musteri servisi cekiyodum bi alısveris merkezinde araclar 0 dı ve ksıaca bisi solim harikaydı yani torkuyla ben passat 1,6 ile ısıklarda zorladm adamı dusunun yani benim aracta ekstra sonradan takma klima vardı 135 de titreme yapyodu pek hızlı gidemiyordum ama arac doluyken bazen uzun yola cıkyodm personelle cok guzel gidiyor transit bence sınınfın en iyileerinden ama soyle soyliyim 2006 sonrası bu sekilde joystik vitesle transit cok guzel bi doneme giris yaptı benim aracın resimlerini ekliyecegim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.