Şimdi Ara

myLOG Dijital Telesekreter video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
14.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer ofisinizde işlerinizin bir çoğunu telefon üzerinden halletmek zorunda kalıyorsanız, bu incelemeyi mutlaka izlemelisiniz.

myLOG, bağlı bulunduğu telefondaki tüm görüşmeleri bilgisayarınıza kaydetmekle kalmıyor, aynı zamanda aranma ve arama tüm telefon aktivitelerinizi ayrıntılı bir şekilde raporlayabiliyor.

alt="myLOG Dijital Telesekreter video inceleme"

• çok hoş ürün
  • Çok basit ve bir o kadar da yararlı bir ürün. Videoda da denildiği üzere kurumsal işletmelerde çok faydalı bir aygıt.
  • güzelmiş , nerde satılıyor fiyat bilgisi verirseniz sevinirim..
  • bize pek gelmez ama kullanımı iyi.
  • pratik ve kullanisli bir ürün, incelemede güzel olmus
  • benim aradığım bir ürün ama internette araştırdım fiyat ve satış yerleri ile ilgili hiç bilgi yok..
  • bu cihazın mikrofonunu msnde mikrofon olarak kullanabilirmiyiz?
  • @SummerGlau

Hayır kullanamazsınız.

@ornapsen

www.tesan.com.tr'dan firma ile irtibat kurarak satış noktalarını öğrenebilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Güsel ürünmüş...
  • Turkiyede Telesekreter Sesli mesaj bırakma vs. kültürü hiç gelişmedi. bütn amerikan filmlerinde eve giren adam direk gelen sesli mesajları dinler varmı bole yapan TR de ben görmedim.. :D
  • benim işime yaramaz ama gerçekten çok hş ve faydalı bir ürün. hemde Türk malı. helal olsun.
  • arkadaşlar eger bir fax modem kartınız var ıse, (2 dolar), tel hattınızı fax/modem kartınıza takın ve sizde ses kayıt olayını zaten pc uzerınden envai çeşit program kullanarak yapabılırsınız. ben laptopu bu sekılde hem telesekreter olarak kullanıyorum, hemde faks makınesı olarak kullanıyorum. olay yazılım olayı, elımızdede pc olduguna gore uygun donanım ve yazılımla her seyı yaparız bu ara aparatlara bu kadar para vermek bıze gore degıl.
    bu alete o kadar para bayılmaya hıc gerek yok.

fiyat 184 ytl.
    http://www.webdenal.com/store/mylog-ses-kayit_fiyat.htm?idProduct=99670&idCategory=96&topnavCategory=36

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraksaınsen -- 25 Aralık 2008; 1:15:07 >

• Arkadaşlar ses kalitesini ve özelliklerini bilmeden çamur atmak yanlış diye düşünüyorum video da bahsedilmeyen bir sürü özelliği var özelliklede NET versiyonunun tek tuşla voice mail gönderiyorum numara çevirme derdim yok internetten ofisimi her an dinleyebiliyorum bırakılan mesajlara ulaşabiliyorum kayıtlara not ekleyerek daha sonradan kolaylık sağlıyor gelen numara giden numara telesekreter kayıtlarını çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz arama kısmı var tek tuşla toplantılarımı kaydediyorum bu şekilde çalışma hayatını kolaylaştıran bir ürün geliştirdiği için türk mühendislere teşekkürlerimi borç bilirim.
  • arkadaşlar ben kullanıyorum, çok memnunum fiyat/performansı çok iyi, ben buradan aldım;http://ozelasistan.com/
  • iyi düşünülmüş bir ürün
  • Ürünü yeni satın aldım. İnternette incelemeleri varmış. Güzel bir ürün. Yerli üretim. Sabit telefon ile iş takip edenlere tavsiye edilebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.