Şimdi Ara

jamo c 807 icin anfi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iki gun once jamo c 807 aldim, simdi bu kolonlarla uyumlu olabilecek anfi ariyorum.ben onkyo a 9555 dusunuyorum cd player olarakta yine onkyo dx 7555 dusunuyorum.bu konu hakkinda yorum yapabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

• onkyo a9555 fiyat performans ürünlerinden biri , güç olarak yeterli olacaktır.mağaza dinletilerinde kulağıma hoş gelen bir sese sahipti.ama sizde bilirsinizki ev ortamında herşey daha farklı oluyor.
  • duyduguma gore onkyo ile jamo çok güzel uyum sağlıyo fazla kafanı karıstırma al ve kullan bu ıslerde ınsanın kafası cok karısıyo basıma geldı
  • evet dediğin gibi yaptım ve anfi olarak onkyo A 9555 aldım cd player ı da yine onkyo DX 7555 alcağım.fiyat olarak bana toplam 1900 dolara mal olacak cd player dahil.benim için epey avantajlı bir fiyat oldu.Türkiyedeki fiyatının yarısına geldi nerdeyse,hal böyle olunca çokta araştırma yapmadım acıkcası.bu fiyata alınabilecek ortalama birsistem oldu sanırım.sonuçta jamo ve onkyo uyumu bilindik birşey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.