Şimdi Ara

Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum Dexter sezon finalini yapacak pazartesi günü. The Walking Dead ise uzun bir ara vermiş durumda.

Californication a başlamayı düşünüyorum. Önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Malum Dexter sezon finalini yapacak pazartesi günü. The Walking Dead ise uzun bir ara vermiş durumda.

Keyifli bir dizi bence izle...
  • quote:

Malum Dexter sezon finalini yapacak pazartesi günü. The Walking Dead ise uzun bir ara vermiş durumda.

the mentalist izlemiyorsan ona başla bence dostum
  • quote:

ben tavsiye ederim kesinlikle çok keyifli bi dizi.ama bi dexter tarzında izlemelik değil yani daha sakin akışı var.izledikçe insan rahatlıyo ama sanki adamın rahatlığıyla
  • Dizi müzik seçimleri olsun ince espriler dokundurmalar olsun çok iyi.. Bazen amerikan klişelerine de kaysa da iyidir hoştur. Bu forumda hakettiği ilgiyi göremiyor açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

Dizi müzik seçimleri olsun ince espriler dokundurmalar olsun çok iyi.. Bazen amerikan klişelerine de kaysa da iyidir hoştur. Bu forumda hakettiği ilgiyi göremiyor açıkcası.

2.sezon ilk iki bölümden sonra inanılmaz sıkıldım, devam etmek zul geliyor, hiç bir şey yok dizide sanki..
    ilk sezonda
    16 yaşındaki kızla bilmeden sevişmesi dışında bir şey
    yoktu...

sonradan açılıyor mu dizi?
  • evet hocam açılıyor.. 4. sezon ile ilgili spoiler olabilir (senin spoilerı da kapsıyor)
    o kızla sevişmesi hakkında 4. sezon
  • Başlayayım öyleyse. Dün gece indirmiştim.
  •  Californication (2007- ) | 7.Sezon başladı !

Californication.S05E01.SCREENER.XviD-CoCoJAMBO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atilla-R -- 17 Aralık 2011; 9:17:18 >
  • 5. sezon 1.bölüm ing. altyazı koymamışlar daha nerden bakıyoruz? belki çevirebilirim.
  • 3. sezonun 6. bölümüne kadar geldim. Bu diziyi neden önceden keşfetmemişim anlamış değilim.
  • Sezonun gidişatı yine ilk bölümden belli oldu. Tipik bir cali sezonu izleyeceğiz bence ama yine de heyecan ve sex dorukta
  • 5. sezon ocakta başlıyacaktı galiba 1. bölüm netemi sızdı.
  • DP deki altyazıyla izleyen arkadaşlar, ne gibi imla hataları ve teknik yapı hataları var? Gözünüze batanları yazar mısınız?
  • başladı mı? ocak gibi başlıcak diyorlardı öne mi aldılar? hemen indiriyorum.
  • Muhtemelen ilk bölüm sızdı, Dexterda da olmuştu
  • Geçtiğimiz haftalarda keşfettim diziyi, gerçekten izlenesi bir dizi
    2. sezondayım ve yorumum, bu sezonda Karen' diziyi çok monotonlaştırıp sıkıcı hale getiriyor, açın Hankın önünü dağatsın adam
  • 4. sezondayım, ilerledikçe daha da güzelleşti dizi.

Bu Hank sete kafası iyi mi geliyor yahu? Adamın rahat tavırları beni bitiriyor.
  • Yeni sezon dün gece yayınlandı arkadaşlar diziyi unuttuk yav 1 sene aramı olur

Çeviri Durumu: Californication
    Dizi Bölümü :s05e01
    Çeviren :coolasfcuk
    Başlama Tarihi :2011.19.12
    Çeviri Miktarı : %1
    Son Güncelleme :20-12-2011 10:14:12
    Durumu : Aktif
    Not :HDTV düşünce. 7 ocak 2012'ye.

Çevrilmiş altyazısıda var aslında ilk bölümü aralıkta internete düşmüştü ama görüntü kalitesi falan kötü
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.