Şimdi Ara

Eşime doğum günü hediyesi tavsiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
2
Favori
119.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu doğum gününde bişey alma sürpriz olsun eşine
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

kesinlikle çanta

hiç bir bayan çantaya hayır demez. aynı modelin farklı rengini alsan bile mutlu olurlar
    bu özelliklerinden ötürü hediye alma konusunda işimizi kolaylaştırdıkları için hiç eleştirmem çanta hastası olmalarını

Alıntıları Göster
    bu doğum gününde bişey alma sürpriz olsun eşine
  • 7 yıl önce açtığım konu hortlamış. Gözlerim yaşardı.
  • 1 paket çikolata al sonra bu çikolata paketini aç.. Her çikolatadan 1 kere çok az ısır.. Daha sonra bir not yaz ve çikolataların üzerine koy.. Paketi kapat ve sevgiline ver…

paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil aşkım…
  • Bence esler simartilmaya deger , en azindan ozel gunlerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

7 yıl önce açtığım konu hortlamış. Gözlerim yaşardı.

Hala evli misiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: west

quote:

quote:

:) konuyu hortlatsam ayıp mı olur :)
    cumartesi doğum günü kafam cok karısık.

arkadas aradan 1yil gecti dogum gunu tekrar geldi ;)

Donanimhaberde 3 . yil ;)
    yine dogum gunu geldi

Her sene bu dert çekilir mi arkadaş boşan gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGrey

Arkadaslar konuyu birde ben hortlatayim bakalim. 12 si esomin dogu gunu. Guzel bir masa hazirlayip gul yapraklari mum ve balonlarla susleyecegim. Arkadaslardan birinin paylastigi cikoata kutusuda hosuma gitti onuda hayata gecirecegim. Guzel bir pasta da masanizda hazir bulunacak. Fakst hediye olarak ne alacagima bir turlu karar veremedim. 500 tl ye kadar bir butcem var. Masa tahminen 100 lira tutacaktir. Hediye icin 400 liralik bir butcem kaliyor.

Hediye inerilerinizi bekliyorum.

hocam şımartmamak lazım alışveriş yapması için para ver yeter
  • Arkadaşlar eşime bir hediye almak istiyorum doğum gününde, bu defa kafam çalışmadı resmen, öyle gözüme batan bariz bir ihtiyacı da yok. Alternatif fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

• Parfüm , saat DH nin en popüler 2 hediyesi
  • takı alabilirsin(altın ya da gümüş) parfüm güzel bir hediye ama kalıcı değil çanta filan olabilir..
    beğenmeme ihtimaline karşı değiştirme kartınıda koydurursun..sorun filan kalmaz
    evde,mutfakta filan bir eksiği varsa onuda alabilirsin..
    bayana hediye almak kolay aslında
  • kesinlikle çanta

hiç bir bayan çantaya hayır demez. aynı modelin farklı rengini alsan bile mutlu olurlar
    bu özelliklerinden ötürü hediye alma konusunda işimizi kolaylaştırdıkları için hiç eleştirmem çanta hastası olmalarını
  • hocam hediyeyi çantanın içine koymayı planlıyorum zaten çanta banko :P

quote:

Orjinalden alıntı: deniz c

kesinlikle çanta

• quote:

Orjinalden alıntı: deniz c

kesinlikle çanta

yok yok..beyaz olmasın bu renkler içinde

• Şöyle içime sine sine alacağım bişey olsa diyorum ama, bakalım nolucak... Düşündüğüm bir kaç şeyinde fiyatları çok yüksek...
  • Hiç mi yakın zamanda güzel bi hediye alanınız arkadaşlar...
  • çantanın içine birşey koyucam diyorsun..cüzdan olabilir ya da ilk mesajımdaki gibi takı olabilir..bir de malum kış ayı,eldiven filan olabilir
    başka ne konulur ki çantanın içine ayrı bir hediye olarak
  • ne yapardım diye düşünüyorum da bu işlerden anlamam, hediye almak ve vermeyi pek sevmem

ama şöyle birşey yapabilirsin, herhalde bayanlar en çok takıdan hoşlanır ya da gül yaprakları vs vs cancanlı şeyler

neyse bilen biri çıkar zaten
  • Özel birşey düşünmüştüm ama, aklıma gelmedi artık fix bişey alıcaz galiba... teşekkürler fikirler için...

quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

çantanın içine birşey koyucam diyorsun..cüzdan olabilir ya da ilk mesajımdaki gibi takı olabilir..bir de malum kış ayı,eldiven filan olabilir
    başka ne konulur ki çantanın içine ayrı bir hediye olarak
  • Tria al.
    Hem bir alana ikincisi yüzde elli kapmanyası var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

bu doğum gününde bişey alma sürpriz olsun eşine

Helal

Yemek hazırlamakta iyi olur. Oda işe yarayan eski bir yöntem. Mumlarla çiçeklerle dolu romantik bir yemek masası gayet etkileyici olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.