Şimdi Ara

YENİ SENNHEISER CX200 STREET II + CX300-II PRECISION + CX350 STREET II (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
21.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ok1907

quote:

Orjinalden alıntı: deadric

cx350 Street II alıcam ya herhalde. Çantasının olması önemli + şekli de hoşuma gitti. cx200 den de iyidir herhalde. O zaman almışken olayına girebilirim sanırım. (audiophlie oldum galiba)

Cx350 ile cx200 arasında 15 pound fark var. O kadar para vermişken 3 pound daha verip cx400 II mi alsam diyorum bende. Her konuya yazıyorum ama bi türlü iki kulaklığıda dinleyen çıkmıyo Sonuçta cx400 II nin frekans aralığı daha geniş, klipsi var,ses ayar düğmesi var ve kulak tıkaçları biraz daha fazla. Bu kadar farka 3 sterlin değer diye düşünüyorum.

Bence ses ayar düğmesi ileride bozulması en muhtemel yerlerden biri. O yüzden ben tercih etmem.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

quote:

cx350 Street II alıcam ya herhalde. Çantasının olması önemli + şekli de hoşuma gitti. cx200 den de iyidir herhalde. O zaman almışken olayına girebilirim sanırım. (audiophlie oldum galiba)

Cx350 ile cx200 arasında 15 pound fark var. O kadar para vermişken 3 pound daha verip cx400 II mi alsam diyorum bende. Her konuya yazıyorum ama bi türlü iki kulaklığıda dinleyen çıkmıyo Sonuçta cx400 II nin frekans aralığı daha geniş, klipsi var,ses ayar düğmesi var ve kulak tıkaçları biraz daha fazla. Bu kadar farka 3 sterlin değer diye düşünüyorum.

Bence ses ayar düğmesi ileride bozulması en muhtemel yerlerden biri. O yüzden ben tercih etmem.

Öyle de bozulsa bi zararı olmuyo ki. Hiç yokmuş gibi umursamazsın. Neyse artık bakalım belki alan biri çıkarda yorumlarından bizde nasipleniriz.

• Sen gene yurtdışından alacaksın herhalde?
  • İşte cx350 street ile cx400 II arasında kaldım. Yeni kredi kartı çıkartıyorum onu bekliyorum ben ama daha var baya çıkmasına. Çıktığı gibi almayı düşünüyorum.
  • Hangi siteden alacaksın, güvenilir biyer mi?
  • cx 350 street ii alıp kullanan yok mu hala bu arada en ucuz deppo.com'da 129 tl kdv dahil haberiniz olsun elmasepetinden falan kazıklanmayın.bende bunu sipariş vermeyi düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

cx 350 street ii alıp kullanan yok mu hala bu arada en ucuz deppo.com'da 129 tl kdv dahil haberiniz olsun elmasepetinden falan kazıklanmayın.bende bunu sipariş vermeyi düşünüyorum

Ben CX350 Steet II aldım yaklaşık 3 gündür kullanıyorum dostum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsaray15

quote:

cx 350 street ii alıp kullanan yok mu hala bu arada en ucuz deppo.com'da 129 tl kdv dahil haberiniz olsun elmasepetinden falan kazıklanmayın.bende bunu sipariş vermeyi düşünüyorum

Ben CX350 Steet II aldım yaklaşık 3 gündür kullanıyorum dostum.

İzlenimlerin ne? Önceden kullandığın başka kulakiçi kulaklıklar varsa karşılaştırır mısın?
  • Dostum vaktim olsa detaylı ve resimli bir inceleme yayınlamak isterdim ama vaktim yok. Ancak 3 günlük kullanımla oluşan izlenimlerimi özetle yazayım. Şu an kullandığım 3 kulakiçi kulaklığım var.
    1. Sony Ericsson HPM 70
    2. Creative EP 630
    3. Sennheiser CX350 Street II
    Her üç kulaklıkla Sanndisk Sansaclip MP3 çalarla denemeler yaptım. Bilen bilir Sansaclipin sesi oldukça yüksek ve kalitelidir. Mp3 çalar aynı ses seviyesindeyken CX 350 Street II nin sesi diğerlerinden belirgin olarak yüksek seviyede çıkıyor. CX 350 Street II de ses çok daha detaylı, berrak ve temiz. Özellikle 320 Kbps kayıtlarda fark daha da açılıyor. CX 350 Street II de baslar oldukça derin ve kuvvetli, tiz ve midleri ise diğer iki kulaklıkla karşılaştırılamayacak kadar iyi. Aradaki farkı anlayabilmeniz için çöyle söyleyeyim. Onbeş yirmi dakika CX 350 Street II ile müzik dinledikten sonra Creative EP 630 u kulaklarıma taktığımda sanki Mono dinliyormuşum gibi geliyor. Burada yanlış anlaşılmasın EP 630 kötü kulaklık demiyorum. Sağolsun yaklaşık 2 senedir kahrımı çekiyor. Ancak CX 350 çok farklı. Daha önce Sennheiser kulaklığım olmadığı için diğer modelleriyle karşılaştırmam mümkün değil. Ama frekans aralığı ve ses basınç seviyesi CX 400 ile aynı. Ancak ses kaliteleri ve ses rengi aynımı bilemem. Kulaklığın kapsül bölümü parlak piyano siyahı renginde ve çok karizmatik bir görünüşü var. Creative EP 630 yürürken zaman zaman kulağımdan çıkıyordu, izolasyonu iyi olmakla birlikte mükemmel değildi. Ancak Sennheiser CX350 Street II kulak kanallarına mükemmel oturuyor. Çok iyi izolasyonu var ve bir süre sonra kulağınızda olduğunu hissetmiyorsunuz bile. Taşıma çantasıda çok pratik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsaray15 -- 28 Mayıs 2009; 21:43:02 >

• ben cx 300 ilk nesil kullandım onunla karşılaştırıp yazarım buraya.benim için en büyük özellik dayanıklılık cx 300 ü iki kere eskittim..tizlerinden de memnun değildim bi gitar solosunu yaşayarak dinleyemedim hiç.

esas cx 200 street ile karşılaştırması lazım aslında iki kat fiyat var..ama cx200 bana biraz büyük geldi tipi de çok iyi değil 350 ye göre..ve de yorumlarda mükemmel değil şu ana kadar.350 ye karar kıldım sanırım..senin de sayende yarın sabah ilk iş sipariş veriyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsaray15

Dostum vaktim olsa detaylı ve resimli bir inceleme yayınlamak isterdim ama vaktim yok. Ancak 3 günlük kullanımla oluşan izlenimlerimi özetle yazayım. Şu an kullandığım 3 kulakiçi kulaklığım var.
    1. Sony Ericsson HPM 70
    2. Creative EP 630
    3. Sennheiser CX350 Street II
    Her üç kulaklıkla Sanndisk Sansaclip MP3 çalarla denemeler yaptım. Bilen bilir Sansaclipin sesi oldukça yüksek ve kalitelidir. Mp3 çalar aynı ses seviyesindeyken CX 350 Street II nin sesi diğerlerinden belirgin olarak yüksek seviyede çıkıyor. CX 350 Street II de ses çok daha detaylı, berrak ve temiz. Özellikle 320 Kbps kayıtlarda fark daha da açılıyor. CX 350 Street II de baslar oldukça derin ve kuvvetli, tiz ve midleri ise diğer iki kulaklıkla karşılaştırılamayacak kadar iyi. Aradaki farkı anlayabilmeniz için çöyle söyleyeyim. Onbeş yirmi dakika CX 350 Street II ile müzik dinledikten sonra Creative EP 630 u kulaklarıma taktığımda sanki Mono dinliyormuşum gibi geliyor. Burada yanlış anlaşılmasın EP 630 kötü kulaklık demiyorum. Sağolsun yaklaşık 2 senedir kahrımı çekiyor. Ancak CX 350 çok farklı. Daha önce Sennheiser kulaklığım olmadığı için diğer modelleriyle karşılaştırmam mümkün değil. Ama frekans aralığı ve ses basınç seviyesi CX 400 ile aynı. Ancak ses kaliteleri ve ses rengi aynımı bilemem. Kulaklığın kapsül bölümü parlak piyano siyahı renginde ve çok karizmatik bir görünüşü var. Creative EP 630 yürürken zaman zaman kulağımdan çıkıyordu, izolasyonu iyi olmakla birlikte mükemmel değildi. Ancak Sennheiser CX350 Street II kulak kanallarına mükemmel oturuyor. Çok iyi izolasyonu var ve bir süre sonra kulağınızda olduğunu hissetmiyorsunuz bile. Taşıma çantasıda çok pratik.

Teşekkürler hayırlı olsun. Bu arada @Empyrium senden bir inceleme bekleriz

• siparişi verdim.yarın elimde olur heralde
  • bende verdim yarın yada pazartesi gelir sanırım kargo dahil 72'ye geldi sanalmarketimden
  • cx 200 verdin heralde sen.karşılaştırırız bakalım.benimki p.tesi ya da salı gelcek büyük ihtimal daha tedarik edememiş hırbolar
  • Deppo.com'dan aldıysan internet aleminde onların tedarik edememesi genel bir sorun gibi gözüküyor..

quote:

cx 200 verdin heralde sen.karşılaştırırız bakalım.benimki p.tesi ya da salı gelcek büyük ihtimal daha tedarik edememiş hırbolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Deppo.com'dan aldıysan internet aleminde onların tedarik edememesi genel bir sorun gibi gözüküyor..

quote:

cx 200 verdin heralde sen.karşılaştırırız bakalım.benimki p.tesi ya da salı gelcek büyük ihtimal daha tedarik edememiş hırbolar

daha öncede oldu böyle bi sorun.yazmasınlar o zaman 1 e kadar verilen siparişler ertesi gün elinizde olur diye.deppoya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Deppo.com'dan aldıysan internet aleminde onların tedarik edememesi genel bir sorun gibi gözüküyor..

quote:

daha öncede oldu böyle bi sorun.yazmasınlar o zaman 1 e kadar verilen siparişler ertesi gün elinizde olur diye.deppoya

Deppo ya göre fiyat biraz yüksek ama ben pazartesi saat 16.10 da Elmasepetinden siparişi verdim. Salı günü 10.30 da kulaklık elimdeydi. Bu arada İzmir'de oturuyorum.

• quote:

evet cx200 perşembe günü aldım cumartesiye kadar tedarik edip göndeririz pazartesi elinize ulaşır dedi
  • 350 street 2 ne kadardır mediamarkt'ta?
  • 10 kuruş için eziyet çektik bide evde olmuycam o gün.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.