- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
USB den telefonu bağlıyorum ama bilgisayar görmüyor
Bu konudaki kullanıcılar:

Sayfa: [1]
Giriş

3208 Mesaj
22 Aralık 2008; 12:45:45 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

İlk defa bu sabah başıma geldi N78 telefonuma dosya atıcaktım usb kablosu ile takıyorum takıyorum bilgisayar görmüyor evde 2 bilgisayar var ikisinde de Pc suite kurulu fakat takınca görmüyor neden olabilir çok acil dosya atmam gerekiyor telefona
|

1271 Mesaj
22 Aralık 2008; 19:50:12 

pc suiteden bağlantı ayaralrından yapılandır yada telefona format at oyle dene pc suiteyı cd den yukledınsegormez oyle bıseyde var
|

Bilgi Paylaşdıkça Güzel

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Aralık 2008; 21:11:25 

PC suite i kaldırıp yeniden yükle ama telefonu bu esnada bağlama, tekrar yükleme işlemi bitince farklı bir USB portuna bağlayarak dene, olmazsa başka bir kablo ile dene (belki kopukluk vardır?)
|

857 Mesaj
22 Aralık 2008; 21:35:01 

aynen sadece bir ekleme pc suite güncel versiyonu indir. eskisini kaldır.. bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra güncel versiyon pc suiti kur.
quote:

Orjinalden alıntı: GeceBekcisi

PC suite i kaldırıp yeniden yükle ama telefonu bu esnada bağlama, tekrar yükleme işlemi bitince farklı bir USB portuna bağlayarak dene, olmazsa başka bir kablo ile dene (belki kopukluk vardır?)

|

Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » USB den telefonu bağlıyorum ama bilgisayar görmüyor
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.766