- x
USB den telefonu bağlıyorum ama bilgisayar görmüyor
3 Cevap6567 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3208 Mesaj
22 Aralık 2008; 12:45:45 

İlk defa bu sabah başıma geldi N78 telefonuma dosya atıcaktım usb kablosu ile takıyorum takıyorum bilgisayar görmüyor evde 2 bilgisayar var ikisinde de Pc suite kurulu fakat takınca görmüyor neden olabilir çok acil dosya atmam gerekiyor telefona

1271 Mesaj
22 Aralık 2008; 19:50:12 

pc suiteden bağlantı ayaralrından yapılandır yada telefona format at oyle dene pc suiteyı cd den yukledınsegormez oyle bıseyde var

Bilgi Paylaşdıkça Güzel

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Aralık 2008; 21:11:25 

PC suite i kaldırıp yeniden yükle ama telefonu bu esnada bağlama, tekrar yükleme işlemi bitince farklı bir USB portuna bağlayarak dene, olmazsa başka bir kablo ile dene (belki kopukluk vardır?)

691 Mesaj
22 Aralık 2008; 21:35:01 

aynen sadece bir ekleme pc suite güncel versiyonu indir. eskisini kaldır.. bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra güncel versiyon pc suiti kur.
quote:

Orjinalden alıntı: GeceBekcisi

PC suite i kaldırıp yeniden yükle ama telefonu bu esnada bağlama, tekrar yükleme işlemi bitince farklı bir USB portuna bağlayarak dene, olmazsa başka bir kablo ile dene (belki kopukluk vardır?)

40HX720 3D TV 320GB PS3 SLIM LOGITECH Z5500 IPHONE 5 16GB BEYAZ
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Nokia » USB den telefonu bağlıyorum ama bilgisayar görmüyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.193