- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Darty Ankara Malltepe Park AVM Fırsatları?
119 Cevap21298 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

131 Mesaj
21 Aralık 2008; 22:20:26 

quote:

Ümitlendiren açıklama
Darty: Felaket beklemiyoruz 2009’da 5 mağaza açacağız

DARTY’nin 2008 yılı bitmeden Ankara Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde ve 2009 Ocak ayında da İstanbul Eyüp Flatofis’de iki yeni mağazayı hizmete sokacağını belirten Darty Türkiye mağazaları CEO’su ve Kesa Electricals Plc’nin Türkiye’nin ortağı Nedim Esgin, “2009’un ilk çeyreğinin yavaş geçeceğini tüm ekonomistler söylüyor, ancak ekonomik kriz beklenildiği gibi büyük felaketlere yol açmayacak” dedi. Darty’nin 2009 hedeflerinin açıklandığı toplantıda konuşan Nedim Esgin, Türkiye’de krizden dolayı daralmakta olan perakende sektöründe sıkı bir rekabet yaşandığını belirterek, “Yine de Türkiye için güzel olan şey, sektörümüzde hem yabancı ortaklı şirketler hem de yerli firmalar yatırımlarına devam etmekte ve yeni mağazalar açmakta. Biz Darty olarak her yıl hedeflediğimiz yılda 5 yeni mağaza açma planımıza devam ediyoruz. 2008 bizim sektörümüzde 2007’nin benzeri bir tablo çıkaracak. 2009’da da en fazla yüzde 20’ye kadar daralma bekleniyor” diye konuştu.

Aralık ayı satışları ile Kasım satışlarının paralellik gösterdiğine dikkat çeken Esgin, “Yılbaşına yaklaşılan şu günlerde Aralık ayı satışlarının son hafta artacağını tahmin ediyorum” değerlendirmesini yaptı.

6 perakendeci ‘parakupon’da sinerji için güçbirliği yaptı

KOTON, Kiğılı, Ramsey, İnci, Faik Sönmez ve Panço şirketleri kendi çalışanlarına yönelik giyim alımları ve özel dönemlerde müşterilerine dağıtabilecekleri bir hediye alternatifi olarak ’parakupon’ için işbirliği yaptı.

Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, birkaç firma ile bir araya gelerek oluşturdukları “parakupon” uygulaması ile Türkiye’de 100 milyon dolarlık bir pazardan büyük pay hedeflediklerini açıkladı. Parakupon Türkiye’deki 500’e yakın satış noktasında geçerli olacak. Yılmaz, “Birbirini tamamlayan firmaların biraraya geldiği ve sinerji yarattığı bir platform, ‘parakupon’la alışveriş yapmak. 2009 itibarıyla üretim pazarının yüzde 10’unu kavrayabilmeyi, pazar payımızı büyütürken bu işbirliğini başka alanlara taşıyabilmeyi istiyoruz” diye konuştu.

Metro’dan 20 milyon euroluk dev mağaza

Metro Toptancı Market, Ankara’da 20 milyon euroluk yatırımla dev bir mağaza açtı. Metro’nun Türkiye’deki 13. mağazası olan Ankara Mamak mağazası, 9.467 metrekarelik satış alanına sahip ve yaklaşık 300 kişiye istihdam imkanı sunuyor. Metro Toptancı Market Genel Müdürü Hakan Ergin, “Ankara Mamak mağazası, nüfusu 4 milyon 750 bine ulaşan Ankara’nın en çok talep gören alışveriş noktası olmayı hedefliyor. 101 günde inşa edilen mağazanın şimdiden 33 binin üzerinde kayıtlı müşterisi bulunuyor” dedi.

Kaynak: http://w9.gazetevatan.c...sid=214267&Categoryid=2

Darty'in büyük bir ihtimalle bu hafta Ankara Malltepe Park AVM'de açacağı mağazasında açılış dolayısı ile olacak olan indirimli ürünler hakkında bilgisi olan var mı acaba?

726 Mesaj
21 Aralık 2008; 23:18:54 

Walla Maltepe AVM'den haberimiz yeni oldu.Genelde netteki yorumlar kötü boş olduğu ve fazla dayanamayacağı konusunda.Bu kadar AVM'yi ANKARA napacak yahu!!!
Darty açılışı hakkında sitesinde bir bilgi yok.Bilgisi olan varsa paylaşırsa seviniriz.

No one stays at the top Forever...

1577 Mesaj
22 Aralık 2008; 0:07:23 

Bugün arabayla geçerken yolda afişini gördüm son anda sadece açılıyor yazısını okuyabildim tarihini göremedim ne yazık ki yarın çıkar heralde biyerlerde haberi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

88 Mesaj
22 Aralık 2008; 0:13:43 

ben de bugün billboardlarda gördüm açılış tarihi olarak

27 aralık 07:00 yazıyordu...
onu bunu bilmem de bu malltepe park gümmf için hayat kaynağı oldu

MACBOOK AIR
NEXUS 4
VAIO FZ21M
TOSHIBA 42XV500
LG HT-903TA
WD TV LIVE
Digiturk+

1577 Mesaj
22 Aralık 2008; 0:21:30 

İnşallah güzel fiyatlar olur özellikle televizyonlarda. LCD tv ye ihtiyacım vardı tam ilaç gibi oldu bu açılış :D Darty'nin diğer illerdeki açılışlarını bilen var mı acaba fiyatlar nasıl oluyor ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

68 Mesaj
22 Aralık 2008; 1:41:45 

Bende bugun maltepe parka ugradım ve orada yetkılı daha dogrusu yonetıcı oldugunu dusundugum bırıyle kısa bır muhabbet ettım, ve bırcok urun de ındırımde bulunacaklarını ve bunların bır kısmını duyuracaklarını (internet yoluyla) ancak bu duyuruların dısında da ındırımler olacagını soyledı....
Walla ankara için cook ii olacak bu darty, iatanbulda bulundugum yaz ayları ıcınde ist subesi neredeyse her hafta indirimde bulunuyordu ki bende gecen sene laptopumu oradan almıstım pıyasaya gore 200-250ytl daha ucuzdu:) en azından bir secenek daha olur ve ankaradaki teknoloji piyasası biraz daha kızışır ve bu kızışmadan biz karlı cıkarız:)

The Man Who Sold The World Acer S3

68 Mesaj
22 Aralık 2008; 1:47:08 

Darty Genel Müdürü Esgin, düzenlediği basın toplantısında küresel ekonomik krizin hedefledikleri yatırım kararlarından vazgeçirmediğini söyledi. Çok büyük daralma rakamları beklemediklerini ifade eden Esgin, 27 aralıkta Ankara'da ilk Darty mağazasını, Ocak ayında da Eyüp'te İstanbul'un 8. mağazasını açacaklarını kaydetti. Günde ortalama 20 bini aşan ziyaretçilere ürünleri sadece Darty'de olan 30 yıllık Güven Sözleşmesi kapsamında sunulduğunu aktaran Esgin, 'Her Gün En İyi Fiyat' garantisi sunmaktayız. Daha ucuzu bulunduğu takdirde hem fiyat farkını veriyoruz hem de bir kutu çikolatayla teşekkür ediyoruz." dedi...

http://w9.gazetevatan.c...sid=214267&Categoryid=2

637 Mesaj
22 Aralık 2008; 8:10:28 

neresinde bu maltepenin,tam olarak...

25 Mesaj
22 Aralık 2008; 8:38:36 

quote:

Orjinalden alıntı: gongola

neresinde bu maltepenin,tam olarak...

Eski maltepe pazarının olduğu yerde.

288 Mesaj
22 Aralık 2008; 9:34:56 

Önce adam gibi bir satış politikası öğrensinler ardından mağaza açsınlar. Bizim Maxtor 2.5" 250GB Harddisklerden daha ses seda yok.

34 Mesaj
22 Aralık 2008; 11:33:21 

quote:

Orjinalden alıntı: mahapurusha

Önce adam gibi bir satış politikası öğrensinler ardından mağaza açsınlar. Bizim Maxtor 2.5" 250GB Harddisklerden daha ses seda yok.

arkadaşlarla konuştum tüm harddiskler bugün gönderiliyormuş.

288 Mesaj
22 Aralık 2008; 11:38:59 

quote:

Orjinalden alıntı: kanikar

arkadaşlarla konuştum tüm harddiskler bugün gönderiliyormuş.

Darty'e güvenip iş yerinden bir tanıdığa harddisk almıştım. 1 haftadır adamı oyalayıp duruyorum.

Benim gözümde Darty marty kalmamıştır artık.

1119 Mesaj
22 Aralık 2008; 12:03:12 

bu yer ankara maltepe neresinde

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
vicdandır;
Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.

2216 Mesaj
22 Aralık 2008; 12:20:56 

eski maltepe pazarı. bizi de bayağı yakın gerçi. hemde cumartesi yürüryerek giderim sabah baktım kalabalık aynen geri. sonra öğleden sonra bi daha giderim

1068 Mesaj
22 Aralık 2008; 12:33:21 

eğer her ucuz ürüne çikolata vereceklerse
yanına birde çikolata satan dükkan
açması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmustafa06 -- 22 Aralık 2008; 12:31:55 >

keskin nişancı.

1119 Mesaj
22 Aralık 2008; 13:44:36 

internet sitesi falan varmı bunun

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne
vicdandır;
Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır.

445 Mesaj
22 Aralık 2008; 13:51:18 

indirim olur da siz gelirseniz batmaz :)

2567 Mesaj
22 Aralık 2008; 13:51:23 

quote:

Orjinalden alıntı: heronur

ben de bugün billboardlarda gördüm açılış tarihi olarak

27 aralık 07:00 yazıyordu...
onu bunu bilmem de bu malltepe park gümmf için hayat kaynağı oldu

Gümmf'den giden insan var mı?
Biraz uzak kaçmıyor mu?

Bayram'da bir gece vakti eski maltepe pazarımızın yerine açılan Malltepe Park'ı gezme fırsatım oldu.
Ne yazık ki çok boştu. Mağazaların tamamı açılmamıştı.

Ek:
Gümmf karşısına açılan Yeni Maltepe Pazarı nasıl?
Geçen sene gezdiğimde eski tadı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huhukomsu -- 22 Aralık 2008; 14:33:03 >

HK: Teyzeciğim durmak yok yola devam!
Teyze: Dee get!

"Tanrıyı güldürmek istiyorsan, O�na planlarından bahset." :) Amores Perros filminden bir replik.
"Life's too short for chess." :) Henry James Byron
"I have a dream... " Martin Luther King, Jr. - Video
Radikal Gazetesi Orijinal Demokrasi Reklam Filmi (Sansürsüz)

637 Mesaj
22 Aralık 2008; 13:59:50 

yahu eski maltepe pazarının oraya,ne zaman bina yapıldıda,alışveriş merkezi oldu,gecemi kondu yoksa

445 Mesaj
22 Aralık 2008; 14:06:16 

zaten binayı falan görmüyosun
tepesi çim.
sanki yerin altına yapılmış gibi duruyor

458 Mesaj
22 Aralık 2008; 14:47:57 

Adındanda anlaşılacağı gibi rant mekanı otopark oldu orası. Maltepe pazarı 2 yıldır orda yok, o sürede orayı inşa ettiler. Pazarıda yeni sessiz sedasız sakin yerine taşıdılar.

407 Mesaj
22 Aralık 2008; 16:55:20 

1 ay kadar önce malltepe alışveriş merkezindeki Reno ayakkabı mağazasına gittim. zaten indirimde olan ürünlerini açılış nedeniyle bir de %50 indirime sokmuşlardı.
dockers un tüm modelleri 50 ytl idi (botlar dahil). 1 ayakkabı 1 bot aldım.

Reno Alman markası ve alman modellerini satıyor bu sebepten modeller pek Türk insanına hitap etmiyor. Rahat ama tipsiz ayakkabılar.

Neyse geçenlerde yine uğradım gerçekten de tüm indirimler bitmiş ve fiyatlar yine 150 ytl ye yükselmiş.

Dükkanımı; ziyaret edin

118 Mesaj
22 Aralık 2008; 17:02:49 

Ne kadar dogru bilmiyorum, maltepe pazarının oldugu arazi, park alanı olarak kullanılma sartı ile (yuzey ustune bina dikilmemesi) belediyeye bağışlanmış ve maltepe park ta o yuzden yuzey altında ve park seklinde yapılmış. insaatı da 1-1,5 yıldır devam ediyordu. Bitti ama daha dukkanlar pek oturmadı gibi, gelen giden de oyle fazla degil, bir carrefour musteri cekiyor, darty belki biraz canlandırır

88 Mesaj
23 Aralık 2008; 2:00:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

Gümmf'den giden insan var mı?
Biraz uzak kaçmıyor mu?

Bayram'da bir gece vakti eski maltepe pazarımızın yerine açılan Malltepe Park'ı gezme fırsatım oldu.
Ne yazık ki çok boştu. Mağazaların tamamı açılmamıştı.

Ek:
Gümmf karşısına açılan Yeni Maltepe Pazarı nasıl?
Geçen sene gezdiğimde eski tadı yoktu.

walla food court bizim için çok iyi oldu ben&arkadaşlarım her hafta uğrar olduk, her gittiğimizde de faklteden arkadaşlarla karşılaşıyoruz... malum gümmfün kantini 10 numaradır! sinema açılınca daha da anlamlı hale gelir bizim için..
kızılaydan yakın işte, ahh o son yokuş da olmasa

eski maltepe pazarına gelince o CDcilerden eser yok tabi =) bi de eskisi gibi milleti dolandıramıyorlar artık, özellikle bu tekno marketleri ile herkesin gözünün açıldığı malumatınızda... lakin yine aynı zihniyetteki satıcılar.. arkadaşa kaset dönüştürücü aparat aldık baktık cızır cızır ses geliyor oto teypten.. zaten tozlu topraklı bi kutumsu bişey içinde satın almıştık.. sonuç bildiğiniz gibi ne geri alım ne iade garanti denen şey mi o da ne :) adamlar fiş kesmiyor daha ne olsun.. ben pazarlıkla yarı fiyatına yan sanayi kulaklık aldım cep telefonuma bikaç ay sürmedi ömrü...
eskisi gibi dolandıramıyorlar derken tabi kimsenin uğramadığından o.. ben mi artık yakınından bile geçmemeye dikkat ediyorum... şansınızı denemek istiyorsanız buyrun ancak acı tecrübelere de hazırlıklı olun...

MACBOOK AIR
NEXUS 4
VAIO FZ21M
TOSHIBA 42XV500
LG HT-903TA
WD TV LIVE
Digiturk+

5784 Mesaj
23 Aralık 2008; 13:15:44 

quote:

Orjinalden alıntı: heronur

walla food court bizim için çok iyi oldu ben&arkadaşlarım her hafta uğrar olduk, her gittiğimizde de faklteden arkadaşlarla karşılaşıyoruz... malum gümmfün kantini 10 numaradır! sinema açılınca daha da anlamlı hale gelir bizim için..
kızılaydan yakın işte, ahh o son yokuş da olmasa

eski maltepe pazarına gelince o CDcilerden eser yok tabi =) bi de eskisi gibi milleti dolandıramıyorlar artık, özellikle bu tekno marketleri ile herkesin gözünün açıldığı malumatınızda... lakin yine aynı zihniyetteki satıcılar.. arkadaşa kaset dönüştürücü aparat aldık baktık cızır cızır ses geliyor oto teypten.. zaten tozlu topraklı bi kutumsu bişey içinde satın almıştık.. sonuç bildiğiniz gibi ne geri alım ne iade garanti denen şey mi o da ne :) adamlar fiş kesmiyor daha ne olsun.. ben pazarlıkla yarı fiyatına yan sanayi kulaklık aldım cep telefonuma bikaç ay sürmedi ömrü...
eskisi gibi dolandıramıyorlar derken tabi kimsenin uğramadığından o.. ben mi artık yakınından bile geçmemeye dikkat ediyorum... şansınızı denemek istiyorsanız buyrun ancak acı tecrübelere de hazırlıklı olun...

yok yok..biz tekno marketlerdede acı tecrübe yaşıyoruz...birde oralara fazla takılmalayım..alllahtan oralardan alınan şeyler ucuz oluyor..

668 Mesaj
23 Aralık 2008; 17:34:37 

Arkadaşlar benim evim Malltepe parkın tam karşısında, cumartesi günü Ankara'nın Başkent olmasının kutlanması sebebiyle mesaim saat 07:00 de başlayacağı için dartye uğrar mevcut fırsat ürünü görürsem buraya yazarım yalnız o gün Anıtkabir ve çevresindeki yollar devlet erkânı Anıtkabirdeki törene katılacağından mütevellit bir süre kapalı olacak haberiniz olsun....

"If it is just us, it seems like an awful waste of space..."

2216 Mesaj
23 Aralık 2008; 18:18:35 

orda bi de c@a mağazası var güzel şeyler oluyor. giyim maazası. ben ordan 29 ve 39 ytl ye botlar aldım ki görenler fiyatlara çok şaşırdı. sinema sda açılınca güzel olacak gibi. diğer mağazalar hikaye ama

1855 Mesaj
23 Aralık 2008; 18:58:49 

Plazma'lar da kampanya yaparlar inşallah...

4117 Mesaj
23 Aralık 2008; 21:07:27 

quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

orda bi de c@a mağazası var güzel şeyler oluyor. giyim maazası. ben ordan 29 ve 39 ytl ye botlar aldım ki görenler fiyatlara çok şaşırdı. sinema sda açılınca güzel olacak gibi. diğer mağazalar hikaye ama

c & a zaten ucuz urunlerı genelde, antaresdede vardı sanırım,ordakı fıyatlarda aynı

kazakları epey ucuz, onerırım

709 Mesaj
23 Aralık 2008; 21:24:29 

Biz Ankaralılar güzel bir haber doğrusu...Darty'den hem ucuz fiyat garantisini bekliyoruz diğer mağazalarla yarışacak kadar hem de süper indirimler...Hadi hayırlısı olsun...27 Aralık'a az kaldı...

ɠƱʋȜɲ

5784 Mesaj
23 Aralık 2008; 21:41:55 

bayramda izmitte idim..darty bayram kampanyasında LG 50 pg 3000 plazmayı 2000 ytl ye vermişti..(sadays da bahsetmişti..)iyi fiyattı..
yanlız darty ve diğer tüm tekno marketler sadece açıiış bayram v.s özel günler vesilesi ile kampanya yaptıkları zaman fiyatlat cazip oluyor..senenin diğer günleri pahalı bile..sürekli takip etmek lazım..stokları böyle nasıl eritecekler bende merak ediyorum..

68 Mesaj
24 Aralık 2008; 7:02:20 

[font="Arial"]Hergun indirim yapılsa o zaman hıc bır anlamı da kalmaz zaten fırsatların ve ındırımın, ihtıyacı olan indırım olmadıgı zaman zaten gıdıp alacaktır ancak indirim yapıldıgında ise ihtiyacı olmayanlar bile ürünün peşinden koşmaya başlıyor ve bir ürünü ihtiyacı olamyana bile satmak gercekten övgüye deger bir iştir ve tekno marketler bunun için eski ama gecerli bir yöntem olan kampanyaları gunubırlık indirimleri kullanıyorlar :) Kacımız sırf indirimde diye bir urunu almamısıztırki ve o ürün henuz kullanacak bir ortam yada gereksınım duymadıgımızdan oylece duruyordur yada 1-2 kere kullanılmıştır :) ve ayrıca musterılerde ındırımden ürün aldıklarında cook cook daha mutlu oluyorlar ama aynı urunu ındırımsız o fıyata alsa memnun bıle olmaz:)

böylelikle bizleri kendilerini takip etmeye ve surekli olarak magazalarına ugramaya yönlendiriyorlar...:)ve bizleri kendilerine baglamaya calısıyorlar...yakında kendilerıne ozel card"larda yapacaklardır: teknosacard ,vatancard... onlarda da puan bırıkecek ve bize ekstra :) ındırım saglayacak dıye bızde hep aynı yerden alısveriş yapacagız...:)

"İndirimlere inanmayın ama indirimsiz de ürün almayın" :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanwolf -- 24 Aralık 2008; 7:00:44 >

2216 Mesaj
24 Aralık 2008; 18:42:48 

ürünlerle ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar

35 Mesaj
24 Aralık 2008; 22:03:56 

Dikkat ettinizmı 'MALLTEPE 'Alışveriş Merkezi 'MALTEPE' DEĞİL...

1577 Mesaj
24 Aralık 2008; 22:09:33 

İyice cılkını çıkarttılar Türkçe'nin karaktersiz herifler.

492 Mesaj
24 Aralık 2008; 23:11:08 

+1

quote:

Orjinalden alıntı: yedikeresekiz

ürünlerle ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar

1577 Mesaj
24 Aralık 2008; 23:14:49 

Bu tür kampanyalarda bir gün önceden duyuruyorlar genelde cuma günü anca belli olur tahminimce.

0 Mesaj
25 Aralık 2008; 0:22:01 

SÜper ürünler olacak lcd, plazma, masaüstü , notebook, harddisk...

Artı Darty'e güvenin arkadaşlar,

HİÇ BİR YERDE OLMAYAN GÜVEN SÖZLEŞMESİ VERİYORUZ SİZE...

ANKARA'YA BAMBAŞKA BİR KAVRAMLA DÜNYA DEVİ GELİYOR.... ÜRÜNLER ÇOK SIKI, KALİTELİ, HEMDE UCUZ

26 GECESİ 1500 KİŞİ TAHMİN EDİLİYOR. Bilginize.

Her toynak sesi duyduğunda atları düşün,Zebraları Değil,
Bildiklerin doğrudur, BİLMEDİKLERİN YANILTIR SENİ..

Emraaaaaaah

159 Mesaj
25 Aralık 2008; 0:29:10 

Arkadaslar yok mu indirimli birseyler??? Ona gore gidelim sogukta donmayalım sonra

Birgün herkes, bu ay ve yıldız için ne acılar çekildiğini ve ne kanlar akıtıldığını geç de olsa anlayacak; ve o gün bu kirli amaçlarından vazgeçecek.........Unutulmamalıdır ki; sırtlanlar pis hayvanlardır ve bu ülkede ancak bütün aslanlar ölürse pisliklere yer vardır.......30.000 ŞEHİT dedi ki: "YA İSTİKLAL YA ÖLÜM"
The Power of Dreams Honda

HONDA CIVIC SEDAN ELEGANCE 07 GRI

0 Mesaj
25 Aralık 2008; 0:37:24 

Üşümeye değecek ... Ben personeliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMRAAAAAAH -- 25 Aralık 2008; 0:37:23 >

Her toynak sesi duyduğunda atları düşün,Zebraları Değil,
Bildiklerin doğrudur, BİLMEDİKLERİN YANILTIR SENİ..

Emraaaaaaah

4117 Mesaj
25 Aralık 2008; 0:41:13 

gazete de boy boy tam sayfa reklam var,

ne bir fıyat, ne bir ındırım listesi yok

3 gune acılıyor, hala bir sey yok

1577 Mesaj
25 Aralık 2008; 0:45:52 

28 Ağustostaki Ankara Etlik Media Markt Açılışınada Gitmiştim O Gün Bile Hava İnanılmaz Soğuk Gelmişti Darty AVM'nin İçide Falan Sıra Yapmayı Başarırsa Ya Da Dışarı Ufolar Koyarsa Çok Güzel Olur Bunun Dışında Çok Ciddi İndirimler Olması Lazım Ki İnsanlar Gitsin Yoksa Bu Açılışa Öyle Geceden Kimsenin Gideceğini Sanmıyorum Doğru Düzgün.

159 Mesaj
25 Aralık 2008; 12:58:43 

Giden yok mu arkadaslar???

Birgün herkes, bu ay ve yıldız için ne acılar çekildiğini ve ne kanlar akıtıldığını geç de olsa anlayacak; ve o gün bu kirli amaçlarından vazgeçecek.........Unutulmamalıdır ki; sırtlanlar pis hayvanlardır ve bu ülkede ancak bütün aslanlar ölürse pisliklere yer vardır.......30.000 ŞEHİT dedi ki: "YA İSTİKLAL YA ÖLÜM"
The Power of Dreams Honda

HONDA CIVIC SEDAN ELEGANCE 07 GRI

637 Mesaj
25 Aralık 2008; 13:26:26 

miileti anca alışveriş manyaklığına alıştırdılar yemeyip içmeyip nerede ne açılacak onu takip eder oldu herkes,bide kriz var diyolar,geceden sıraya giriyolar,

510 Mesaj
25 Aralık 2008; 13:55:25 

ankara maltepe açılışındaki bazı fiyatlar.

DARTY'den yapılan açıklamaya göre, özel fiyatların yer aldığı
kampanyada, ilgi görecek ürünler arasında yer alacağı belirtilen,
Sony 102 ekran LCD TV 2.199 YTL yerine 1.799 YTL'ye, Intel Pentium
Core 2 Duo T5800 işlemcili, 2 GB Ram ve 160 GB Harddiskli ASUS diz
üstü bilgisayar 1.399 YTL yerine 999 YTL'ye, Intel Pentium Core Duo
T3200 işlemcili, 2 GB Ram ve 250 GB Harddiskli LG diz üstü
bilgisayar ise 1.299 YTL yerine 899 YTL'ye satışa sunulacak.

Kampanyada, bonus kart sahiplerine peşin fiyatına 5 taksit
yapılacağı kaydedilen açıklamada 412 litrelik Indesit Buzdolabının
989 YTL yerine 599 YTL'ye, Western Digital 1 Terabayt harici sabit
diskin 329 YTL yerine 199 YTL'ye, Samsung D 900 cep telefonun ise
299 YTL yerine 199 YTL'ye alınabileceği belirtildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 25 Aralık 2008; 13:54:05 >

637 Mesaj
25 Aralık 2008; 14:04:32 

quote:

Orjinalden alıntı: leventsr

ankara maltepe açılışındaki bazı fiyatlar.

DARTY'den yapılan açıklamaya göre, özel fiyatların yer aldığı
kampanyada, ilgi görecek ürünler arasında yer alacağı belirtilen,
Sony 102 ekran LCD TV 2.199 YTL yerine 1.799 YTL'ye, Intel Pentium
Core 2 Duo T5800 işlemcili, 2 GB Ram ve 160 GB Harddiskli ASUS diz
üstü bilgisayar 1.399 YTL yerine 999 YTL'ye, Intel Pentium Core Duo
T3200 işlemcili, 2 GB Ram ve 250 GB Harddiskli LG diz üstü
bilgisayar ise 1.299 YTL yerine 899 YTL'ye satışa sunulacak.

Kampanyada, bonus kart sahiplerine peşin fiyatına 5 taksit
yapılacağı kaydedilen açıklamada 412 litrelik Indesit Buzdolabının
989 YTL yerine 599 YTL'ye, Western Digital 1 Terabayt harici sabit
diskin 329 YTL yerine 199 YTL'ye,
Samsung D 900 cep telefonun ise
299 YTL yerine 199 YTL'ye alınabileceği belirtildi.

yok artık lebron james

1623 Mesaj
25 Aralık 2008; 14:10:22 

quote:

Orjinalden alıntı: gongola

miileti anca alışveriş manyaklığına alıştırdılar yemeyip içmeyip nerede ne açılacak onu takip eder oldu herkes,bide kriz var diyolar,geceden sıraya giriyolar,

evet kriz hakkında yorumlarda kimse kusra bakmasın dil papuç kadar ama alışverişe gelince kendileriyle çelişiyorlar

118 Mesaj
25 Aralık 2008; 14:19:26 

Fiyatlar oyle açılışta gormeye degecek çok ozel fiyatlar degil, eger bundan ibaretse tamamen fos çıkacak gibi, tv, HD, dizüstüler hepsinin fiyatı piyasada, indirimlerde bulunabilecek şeyler

118 Mesaj
25 Aralık 2008; 14:31:58 

@ leventsr

Bilgi ne kadar güvenilir, nerde çıktı

2637 Mesaj
25 Aralık 2008; 14:51:18 

quote:

Orjinalden alıntı: EMRAAAAAAH

SÜper ürünler olacak lcd, plazma, masaüstü , notebook, harddisk...

Artı Darty'e güvenin arkadaşlar,

HİÇ BİR YERDE OLMAYAN GÜVEN SÖZLEŞMESİ VERİYORUZ SİZE...

ANKARA'YA BAMBAŞKA BİR KAVRAMLA DÜNYA DEVİ GELİYOR.... ÜRÜNLER ÇOK SIKI, KALİTELİ, HEMDE UCUZ

26 GECESİ 1500 KİŞİ TAHMİN EDİLİYOR. Bilginize.

reklamın böylesi. battaniye dağıtacak mısınız 1500 kişiye ,yoksa bize mi ait battaniyeler? çadır getiririm ,biri de çaydanlık-tüp getirsin.anlaşalım

510 Mesaj
25 Aralık 2008; 14:57:53 

quote:

Orjinalden alıntı: niyeki

@ leventsr

Bilgi ne kadar güvenilir, nerde çıktı

bilgi ekranıma düşen bi bilgi darty genel müdürünün açıklamasıydı zannedersem bulamadım şimdi.

118 Mesaj
25 Aralık 2008; 15:06:15 

Anladım, teşekkür ederim

81 Mesaj
25 Aralık 2008; 15:43:27 

quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

Arkadaşlar benim evim Malltepe parkın tam karşısında, cumartesi günü Ankara'nın Başkent olmasının kutlanması sebebiyle mesaim saat 07:00 de başlayacağı için dartye uğrar mevcut fırsat ürünü görürsem buraya yazarım yalnız o gün Anıtkabir ve çevresindeki yollar devlet erkânı Anıtkabirdeki törene katılacağından mütevellit bir süre kapalı olacak haberiniz olsun....

Arkadaşlar bir düzeltme yapmak gerekiyor. 27 Aralık, Atatürk'ün Kurtuluş Şavası öncesinde 1919 yılında Ankara'ya geldiği günün yıl dönümüdür. "Darty" bu günü özellikle mi seçti bilemiyorum. Bir not daha; Ankara, 1923 yılının 13 Ekim günü Başkent ilan edilmiştir.

7056 Mesaj
25 Aralık 2008; 15:48:32 

wd pahalı, 199 YTL zaten

1855 Mesaj
25 Aralık 2008; 20:17:09 

Televizyonlardan haber yok mu yahu? :) Lcd ve Plazma'lardan...

224 Mesaj
25 Aralık 2008; 20:33:07 

bugun işyerinde posta kutusuna bırakmıslar inserti alacaktim yanima unutmusum
27 aralık saat 7de acılıs
yukarıdaki arkadasin dedigi urunlerin hepsi dogru
ayrica sony lcd tv vardı 102 ekran 1750 civari
2gb toshiba bellek vardi 6.90
blueline infraded ısıtıcı 1800 watt 39 ytl
yine blueline mikser 19 ytl
fiyatlar bu sekilde gidiyordu butun inserti inceledim ama cook cazip bişi bulamadim...