Şimdi Ara

Foxit'den elektronik kitap okuyucusu; eSlick

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PDF uygulamalarıyla tanınan yazılım firması Foxit, geliştirdiği elektronik kitap okuyucusu için ön siparişe başladı. Sony ve Amazon'un benzer çözümlerine alternatif olması beklenen eSlick isimli yeni eKitap okuyucusu 7.4" x 4.7" x 0.4" (188×118×9.2mm) boyutlarında ve 180 gram ağırlığında. 128MB kapasiteli dahili belleğe sahip olan cihazda daha fazla depolama kapasitesi için SD kart desteği sunuluyor ve eSlick 2GB'ı kendi üzerinde olmak üzere 4GB'a kadar SD bellek kartı kullanımına olanak tanıyor.

Samsung'un 400MHz'de çalışan S3C2440 ARM işlemcisinden güç alan ve gömülü Linux işletim sistemiyle gelen elektronik kitap okuyucusu, 800x600 çözünürlüğünde Siyah-Beyaz E Ink ekrana sahip. MP3 çalar özelliğine de sahip olan Foxit eSlick, PDF ve TXT dosyalarını da görüntüleyebiliyor. Foxit firmasının resmi internet sitesi üzerinden 229$'lık fiyatla ön siparişe sunulan eSlick isimli eKitap okuycusunun 259$'lık yurt dışı satış fiyatı üzerinden kullanıma sunulacak.

• fiyatıda çok ucuzmuş yaw
  • Cep telefonları varken pek bir avantajlı yönü görünmüyor, fiyatın da yüksekliğini düşünürsek..
  • kitapları ben okusam iyi olacak...
  • Bunların pillerinin korkunç uzun süre dayanması gerekiyora avantajı o. Yani bir kez şarj ediyorsunuz günlerce kitabı okuyorsunuz ama en ufak bir azalma olmuyor.
  • on para etmez, o kadarını diyim...
  • gayet güzel alet ama bakalım nasıl okuyor çok kitap okuyucu gördüm takıla takıla okuyan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.