Şimdi Ara

2009 DERBİ GPR 125

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet sonunda derbi 4t teknolojosinin üstünlüğünün farkına vardı ve 2t gpr tarih oldu.Racing meraklısıysanız ve bu işe yeni başlıyan biriyseniz listenize yeni bir isim daha eklendi gpr 125 böylelikle çakma racing segmentinde az da olsa rekabet ortamı oluştu cbr 125 , yzf r 125 , gpr 125 bu motorun abisine göre en önemli özelliği 4t teknolojisinin kullanılmış olması malum bir önceki serisi 2 zamanlıydı ve pek tutmadı 2 zamanlıların kısa ömürlü ve yakıt sarfiyatından dolayı istenilen satış grafiği elde edilemeyince böyle bir karar aldılar sanırım bencede iyi yapmışlar...
    Motorun dizaynıda baştan değiştirilmiş ve daha agresif bir tasarım kullanılmış.Mekanik olarak klasik tek silindir 125 cc en önemlisi 4 zamanlı 15 hp bir motor kullanılmış.Ayrıca gelişmiş elektronik sistem ve göstergesiyle göz kamaştırıyor.13 litre deposuyla 300 km yapabiliyor.
    Buyrun resimler...

2009 DERBİ GPR 125

2009 DERBİ GPR 125

2009 DERBİ GPR 125

• Sanki Yamaha YZF 125 R ı andırıyor gibi geldi bana.....
  • Depo ve arka aks kısmı Yamaha YZF 125 R esinlenilmiş gibi,Direksiyon kısmı ise tamamen Honda CBR 125 sanki iki motorun parçaları,özellikleri alınıp,qeliştirilip yeni markada piyasaya sürülmüş gibi...
  • Keskin hatlara sahip olduğundan dolayı ktm'nin racingini andırıyor fakat ne yzf r 125 nede cbr 125 ile pek benzerliği yok aslında zaten gpr 125 piyasada uzun süredir var (yzfr125 ten önce) var olan bir model bu ise onun makyajlı ve 4t hali
  • çok ukala bakıyor dimi ikinci fotoğrafta?..

şık olmuş, 4T sonunda dank etmiş ispanyolların kafasına!

Bu tarzı seven dostlar için iyi bir başlangıç alternatifi olabilir. Ama yine 9000 civarında girerse piyasaya Yamaha'nın yanında ezilir. Yada millet 2000 lira daha verip Kawa 250 alır!
  • quote:

Orjinalden alıntı: NovariX

çok ukala bakıyor dimi ikinci fotoğrafta?..

şık olmuş, 4T sonunda dank etmiş ispanyolların kafasına!

Bu tarzı seven dostlar için iyi bir başlangıç alternatifi olabilir. Ama yine 9000 civarında girerse piyasaya Yamaha'nın yanında ezilir. Yada millet 2000 lira daha verip Kawa 250 alır!

fiyat olarak aşağı yukarı 7 bin civarında piyasaya gelir belki de gelmez 2008 cbr 125 dahi gelmemişken bu hayal olur
    görünüşü benimde hoşuma gitmedi ama buram buram teknoloji kokuyor adamlar 2008 cbr 1000 deki salyangoz egzost teknolojisini kullanmışlar .
  • alacağım motorlar arasında vardı gpr 125 yanlız sinek gibi sesi çok yakması nedeniyle yani 2 zamanlı olmasından dolayı vaz gectim ama bu modeli begendim olabilir
  • Bunun sele de garanti tahta gibidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhyen

Bunun sele de garanti tahta gibidir

Selesine oturmak kısmet olmadı daha ama yumuşak görünüyor
  • yumuşak racing selesimi olurmuş yahu! taş gibidir o.. rahatsız, itici!!
    hiç sevmem racingleri hiiiç!!

• hocam 300 kmh sürette rahatlığı düşünen kim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

hocam 300 kmh sürette rahatlığı düşünen kim

O dediğinin yarısını görsün öp de başına koy
    Ayrıca fiyat rahat 8.000 üzeri olacak arkadaşlar.Kasmayalım hiç.Bana gelmez en azından
  • 299+ derbide yapıcak değilim tabii genel racing motorlar açısından konuştum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.