Şimdi Ara

Sparkle'dan özel soğutuculu ve 1GB bellekli GeForce 9800GTX+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Calibre serisi yüksek performanslı ekran kartlarıyla tanınan ve sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Sparkle ürün gamına GeForce 9800GTX+ tabanlı yeni bir ekran kartı daha ekledi. Firmanın SX98GP1024D3-NM kod adına sahip olan yeni modeli 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan G92b GPU'sunu kullanıyor ve 256-bit bellek veri yolu desteğiyle geliyor.

Tasarım özellikleri ve bellek kapasitesiyle Nvidia'nın referans kartından ayrılan yeni modelde 1GB GDDR3 bellek bulunuyor. Özel soğutucusuyla da dikkat çeken ekran kartının grafik işlemcisi 738MHz'de, 128x paralel işlemcisi 1836MHz'de ve bellekleri ise 2200MHz'de görev yapıyor. DirectX 10 desteği sunan ayrıca destek veren anakartlarda çift ve üç yollu SLI kurulumuna olanak tanıyan kart, CUDA ve PhysX teknolojileriyle de uyumlu.

PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabilen Sparklen'ın yeni modeli çift slot tasarıma sahip özel bir soğutucu ile donatılmış durumda. Mavi renkli baskılı devre üzerine inşa edilen ekran kartı D-Sub, DVI ve HDMI konnektörleriyle birlikte geliyor. Önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması beklenen yeni modelin fiyatı hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

• Resmen Kütük Gibi Bir Kart ama performansı iyidir eminim fanın kablosuda karizmayı kaydırmışş...
  • Şekilden kaybeder bu kart.
  • valla bu kartın aynısı 9800 gt var bende ama bin pişmanım sesli çalışıylor kart hemde saç kurutma makinası gibi ama soğutması iyi bi lafım yok yükte en fazla 62 yi gördüm ben ama kesinlikle tavsiye etmiyorum aşırı sesli bi kart
  • Bitmedi mi hala 9800'lerin devri.
  • coupant daha yeni alamya başladı millet dur yaD:
  • 8800 gt ile 9800 gt aynı kart. nisanda 9800 gtx çıktı. temmuzda 9800 gtx+ çıktı. 8800 gt'nin çıktığı tarih hepimizin malumu. bitmedi mi derken bu süreci kastettim.
  • GeForce 9800GTX+ ve 1GB, aynı zamanda saat hızları da iyi.

bir de sessiz çalışırsa bir çok oyunun resmi sponsoru olan nvidia ile büyük ekranlarda bile oyunlar baya zevkli olur.
  • Benim Olmadıktan Sonra..
  • Calibre ler yalan mı oldu Sparkle?
  • 1gb bellekle gercekten iyi kart olur...512 gercekten yetmiyordu karta...
  • 512mb bellekli 8800gts g92 ve 9800gtx ler sıkıntı yaratıyor buyuk ekranlarda.

hd4850 aa ve bellek dolmama sayesinde daha avantajlı oluyordu.
    fiyatı normal olursa onerilecek bir kart olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.