Şimdi Ara

Göbek düşermi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
8.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    karnım ile Kalbim(göğsüm) arasında ki bi bölgede 3 saattir falan ağrı var sinirimi bozdu

the©em de diyo ki göbeğin düşmüştür. göbek düşmesi diye bişi varmı yaw

bu arada ağrı hala devam ediyo onunda neden olabileceğini bilen varsa yazsın lütfen

• sen cözümü nıye dh da arıyosun anlamadım.burdakı bılgılerle rahatsızlıgının ne olduğunu anlayamazsın ki.en yakın sağlık ocagına gıt cıddı olabılır
  • yaw yok benim sorum göbek düşermi adam direk göbeğin düşmüştür dedi dalga geçiyo hayır diyo sor millete falan
  • Göbek Düşmesini sormuş arkadaş, Göbek düşmesi diye bir şey vardır sputnick git annene sor dedim ama dinleyen kim
  • göbek düşer diye biliyorum, sırt üstü yattığında göbek deliğinin yukarısına doğru elini bastırırsan kalp gibi "tık tık" attığını görürsün, bi rivayete göre bu "tık tık" atma durunca göbek düşmüş oluyor
  • evet var öyle bişey dikkat et düşmesin göbeciğin
  • Valla yaw hakkaten göbek düşer mi? Bana da anneannem diyordu bir aralar göbeğin düşer kaldırma diye
  • Yahu Şu yeni nesil çocuklar gerçekten göbek düşmesini bilmiyolar..Bizim zamanımızda göbeemiz düştüğünde annelerimiz gelir bardak koyarak çekerlerdi ve bişiiicimiz kalmazdı.
  • Çok gülmüşsün o yüzden diyafram kasın ağıryor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa_

Çok gülmüşsün o yüzden diyafram kasın ağıryor.

ama o dündü dün 2 saat falan güldüm sürekli
    2 gündür çok kola içiyom ondan olabilirmi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: The©em

Göbek Düşmesini sormuş arkadaş, Göbek düşmesi diye bir şey vardır sputnick git annene sor dedim ama dinleyen kim

+1 (ne destek ama)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fakepotasium

quote:

Göbek Düşmesini sormuş arkadaş, Göbek düşmesi diye bir şey vardır sputnick git annene sor dedim ama dinleyen kim

+1 (ne destek ama)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++göbek düşer biliyom ben
  • quote:

quote:

+1 (ne destek ama)

anlaşılan sende The©em in msnindesin

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: guenen

quote:

quote:

+1 (ne destek ama)

+1

ben de
  • Fazla ağır kaldırınca göbek düşer diye biliyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pamukprenses

quote:

quote:

quote:

+1 (ne destek ama)

+1

ben de

Ula yakayı ele verdik iyimi
  • ya adam göbek düşer diyo nedenini bilmiyo ulan düştüğünü öğrenmişin de nedenini öğrenememişin
  • quote:

Orjinalden alıntı: sputnick

ya adam göbek düşer diyo nedenini bilmiyo ulan düştüğünü öğrenmişin de nedenini öğrenememişin

Ula düşüyo işte bunun nedeni mi olur...bugün bu olaya daha tıp bile bi anlam veremedi sadece bu hastalığı annelerimiz eyi edebiliyo düşen göbeğin üstüne bir bardak koyup içinde de ateş yakıp bardağı hemen göbeğin üstüne kapatım deriyi çekerek düşen göberği eski yerine getirolar işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peynir Alti Suyu Tozu -- 14 Mayıs 2005, 0:30:29 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pamukprenses

quote:

quote:

quote:

+1 (ne destek ama)

+1

ben de

Ula yakayı ele verdik iyimi

• ya bi bırak ya git ya
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.